Ewelina Dymkowska

Profesjonalizm,nie jakieś duperele.Konkrety.Chodzę do Pani Dymkowskiej od roku, chodzą również moi członkowie rodziny,Nigdy nie spotkaliśmy się z niewłaściwym zachowaniem.Leczenie przebiegało fachowo i profesjonalnie.I tego właśnie wymagam od lekarzy.Jest punktualna, rzeczowa i skupiona na pacjencie.Nadal będziemy pacjentami dr Dymkowskiej.

bardzo niesympatyczna i arogancka pani dr. traktuje pacienta "z gory" jak do niej dzwonilem w celu umowienia sie na wizyte, mialem wrazenie ze jej w czyms przeszkadzam...byla wyraznie niezadowolona z tego ze dzwonie. jezeli chodzi o leczenie zebow tez nie polecam. plomba wypadla mi po miesiacu.

jezeli chodzi o leczenie zebow tez nie polecam. plomba wypadla mi po miesiacu.

Zdecydowanie odradzam. Wykonałam telefon do p. Dymkowskiej, chcąc umówić moją córkę na wizytę, po czym pani w bardzo niemiły sposób stwierdziła, że już wcześniej dzwoniłam i żebym najpierw zorientowała się, do kogo dzwonię, po czym rozłączyła się. Oczywiście do pani wcześniej nie dzwoniłam. Zadzwoniłam ponownie próbując wyjaśnić sytuację, pytając grzecznie czy dodzwoniłam się do p. Dymkowskiej, potwierdziła, na moje słowa, że zachowanie było bardzo nieprofesjonalne i nieprzyjemne w stosunku do pacjenta, pani zaczęła udawać, że nic nie słyszy przez tel. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza :) Odradzam ...

Zdecydowanie odradzam. Wykonałam telefon do p. Dymkowskiej, chcąc umówić moją córkę na wizytę, po czym pani w bardzo niemiły sposób stwierdziła, że już wcześniej dzwoniłam i żebym najpierw zorientowała się, do kogo dzwonię, po czym rozłączyła się. Oczywiście do pani wcześniej nie dzwoniłam. Zadzwoniłam ponownie próbując wyjaśnić sytuację, pytając grzecznie czy dodzwoniłam się do p. Dymkowskiej, potwierdziła, na moje słowa, że zachowanie było bardzo nieprofesjonalne i nieprzyjemne w stosunku do pacjenta, pani zaczęła udawać, że nic nie słyszy przez tel. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza :) Odradzam !