dr Filip Kopczyński

Nie polecam kasę bierze za niewykonaną usługę, zdecydowanie odradzam. Nie polecam kasę bierze za niewykonaną usługę, zdecydowanie odradzam

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Opryskliwy, nie słucha pacjenta, nie czyta przedstawionej dokumentacji medycznej do końca a potem zarzuca pacjentowi, że mówi nieprawdę. Juz wole isc do weterynarza niz drugi raz do tego pana. Nie polecam.

lekarz zle dobRAŁ LEK ,DOBRZE ZE MOJ BRAT JETS RATOWNIKIEM I MA JAKOS WIEDZA ,NIE WIEM CO MOGŁOBY BYC DALEJ GDYBY TEN LEK WZIAŁBYM

Jestem rozczarowany podejściem tego lekarza, który nie wykazał się odpowiednią troską o moje zdrowie i dobre samopoczucie. Nie skorzystam z jego usług w przyszłości, ani nie polecam go innym pacjentom. Jestem zaniepokojony faktem, że nie jest w stanie zrozumieć mojej sytuacji i potrzeb jako pacjenta.

Tak jak wyżej, zero empatii, wręcz ignorowanie i niezwracanie uwagi na jasno komunikowane potrzeby pacjentay

Doktor kompetentny i budzący zaufanie! Operacja profesjonalna w komfortowej atmosferze. Wzrok mam jak nowy! Dziękuję!

Mysle ze lekarz powinie bardziej empatycznie podchodzic do pacjentow bardzo lakonicznie sie pan wobec mnie zachowal nie polecam!

Świetny specjalista w zakresie usuwania zaćmy. Po operacji obu oczy nie muszę już nosić okularów. Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za podejście i opiekę. Elżbieta ze Swarzędza

Polecam Pana Doktora, uprzejmy i kompetentny, tłumaczy co robi i po co. I odpowiada na pytania, a to nie zdarza się często. Mój dziadek był operowany przez doktora Kopczyńskiego i jest bardzo zadowolony, moja żona i ja kontrolujemy nasz wzrok u pana doktora i jesteśmy także ujęci jego podejściem do pacjenta.

Pan Doktor przez kilka lat "opiekował" się moją babcią. Zawsze uśmiechnięty i uprzejmy wzbudzał bardzo duże zaufanie/. Niestety okazało się, że gubi go rutyna. Pan doktor mimo wielokrotnych skarg pacjentki nie zauważył wyraźnych według innego okulisty (szczęście raz w zastępstwie za pana doktora, od razu skierował babcię do szpitala) oznak problemów neurologicznych zrzucając wszystkie problemy na które uskarżała się babcia na jaskrę, że "tak to w jaskrze już jest". Tymczasem okazało się, że babcia ma tętniaka. Bardzo dużego 2x3cm, cud, że nie pękł i w porę trafiła do szpitala gdzie akurat mieli wolne łóżko, w szpitalu również neurologiczne objawy oceniono jako wyraźne. Może czasem warto wyjść poza ramy przyzwyczajeń i statystyk (że zazwyczaj jest to dana przyczyna) i spojrzeć na pacjenta poza swoją specjalizację skierować na dodatkowe badania, zastanowić się, że może jednak coś się dzieje. Babcia miała duże szanse przypłacić tą rutynę życiem.