dr n. med. Franciszek Hadasik

Opinii79
3,9

Beata

18.04.2016

Człowiek Gigant!!! Wspaniała osoba o wielkim sercu, niezwykle KOMPETENTNY specjalista! Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta, rozległa wiedza, świetnie stawiana diagnoza, wysoki poziom empatii dla osoby, która po raz pierwszy znalazła się w stresującej sytuacji. Otwarty na pytania od pacjenta. Bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie badania i zabiegi. Mimo wstydliwej natury choroby sprawił, że czułam się na wizycie bardzo swobodnie. A co najważniejsze, mimo moich ogromnych obaw wyleczył mnie! ANIOŁ nie człowiek!!! Niech opatrzność czuwa nad Panem. Dozgonnie wdzięczna.

Krystyna

14.01.2016

Profesjonalny lekarz od trudnych spraw, doświadczony i godny polecenia specjalista. Polecam, drugiego takiego trudno znaleźć.

Martin

10.08.2015

Jestem bardzo wdzięczny Dr Hadasikowi, przed wizytą miałem mnóstwo obaw, szybka diagnoza i wykonany przez Pana Dr zabieg i po problemie. Profesjonalista.

magda

22.06.2015

Fachowy ,rzeczowy, bardzo kompetentny. W szpitalu św. Elżbiety opieka i personel jest godny polecenia. DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE

Fachowy ,rzeczowy, bardzo kompetentny.

jola (zerowy rok74)

03.02.2015

Jest cudowny!!!!!, Jest po prostu CZŁOWIEKIEM -bo kocha ludzi......zawsze jest taki!! tzn. oddany człowiekowi i jego problemom,nie kpi i nie ośmiesza..a jego szczery uśmiech mówi WSZYSTKO!!,kiedyś uratował mi życie..i jestem MU wdzięczna .....polecam jako lekarza!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

Sigma-Bi NZOZ
Stefana Batorego 18
Bytom
Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Promed"
Żeromskiego 34
Bytom
LANCET
Fliegera 16
Szpital Powiatowy
Chorzowska 36
Świętochłowice
NZOZ Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 10
Chorzów