dr n. med. Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

3,9

Anonim

24.10.2016

Wspaniały lekarz szybka diagnoza udzielił mi wszystkich informacji dokładnie i rzeczowo !! kompetentny człowiek polecam!!

Andrzej

26.06.2016

NIE RADZĘ UDAWAĆ SIĘ DO TAKIEGO LEKARZA Ponad cztery lata temu byłem na prywatnej wizycie u tego lekarza. Piszę dopiero teraz bo opadły mnie już teraz wszelkie emocje. Gabinet lekarza to jakby salon maharadzy. Przyjęcie polegało na wpisanie moich danych, skasowanie należności za wizytę, oglądnięcie ...

NIE RADZĘ UDAWAĆ SIĘ DO TAKIEGO LEKARZA
Ponad cztery lata temu byłem na prywatnej wizycie u tego lekarza. Piszę dopiero teraz bo opadły mnie już teraz wszelkie emocje. Gabinet lekarza to jakby salon maharadzy. Przyjęcie polegało na wpisanie moich danych, skasowanie należności za wizytę, oglądnięcie wyniku TK. Lekarz ten po zobaczeniu TK stwierdził że on mnie nie będzie operował i odesłała mnie z kwitkiem. Wizyta trwała 5 min. Pieniędzy nie zwrócił. Uważał że 250 zł to była zapłata za te 5 min. Skandaliczne żerowanie na chorym człowieku. Na szczęście trafiłem później na lekarza który mnie operował.

Beata

18.04.2016

Człowiek Gigant!!! Wspaniała osoba o wielkim sercu, niezwykle KOMPETENTNY specjalista! Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta, rozległa wiedza, świetnie stawiana diagnoza, wysoki poziom empatii dla osoby, która po raz pierwszy znalazła się w stresującej sytuacji. Otwarty na pytania od pacjenta. Bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie badania i zabiegi. Mimo wstydliwej natury choroby sprawił, że czułam się na wizycie bardzo swobodnie. A co najważniejsze, mimo moich ogromnych obaw wyleczył mnie! ANIOŁ nie człowiek!!! Niech opatrzność czuwa nad Panem. Dozgonnie wdzięczna.

Krystyna

14.01.2016

Profesjonalny lekarz od trudnych spraw, doświadczony i godny polecenia specjalista. Polecam, drugiego takiego trudno znaleźć.

Ania

10.12.2015

Lekarz godny polecenia, bardzo życzliwy i z uśmiechem podchodzi do każdego pacjenta, po rozpoznaniu choroby zabieg po kilku dniach :) Szpital Św.Elżbiety również godny polecenia :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Chorzów