dr n. med.Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
74 opinie

• 5

Dzisiaj byłam na wizycie u Pana Doktora. Strasznie się bałam i już po problemie :) jestem szczęśliwa. Polecam i bardzo DZIĘKUJĘ

• 5

Wlasnie dzisiaj byłam na wizycie u Pana doktora rewelacyjny specjalista. Okropnie bałam sie badania ale doktor zrobił to szybko, dyskretnie i bez żadnego bólu. Pełen profesjonalizm!!! Polecam z czystym sumieniem i bardzo dziękuje Panu Doktorowi!

• 5

Pan Doktor Franciszek Hadasik operował moją Mamę ratując jej życie. Człowiek pełen empatii, bardzo konkretny, z dużą wiedzą medyczną, a pacjent jest dla niego najważniejszy. W środowisku medycznym uważany za bardzo dobrego chirurga. Jestem dziennikarzem i znam wiele opinii, jednak w przypadku Pana Doktora wszystkie są tak pozytywne, że człowiek nabiera wiary i przestaje się bać, bo wie, w jakie ręce trafił. Polecam z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Potrafi uratować życie. Czyż jest ważniejszy argument? Wojciech Skowroński

• 5

wspanialy czlowiek , lekarz godny polecenia. Przy mojej chorobie ZZSK , krwawiace zylaki odbytu (hemoroidy) sa norma , Pan doktor Hadasik dokonal cudu , od czasu zabiegu pare lat wstecz , nie mam z ta przypadloscia problemow. Dziekuje Panu Doktorowi.

• 1

W szpitalu św. Elżbiety w Katowicach, na oddziale chirurgicznym przebywała nasza Mama. Przyszła na własnych nogach, a wyjechała w trumnie. Zmarła 12 dni po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego i kamieni żółciowych, na skutek niedostatecznej opieki pooperacyjnej. Już od 1 dnia pobytu w tym szpitalu widoczny był brak należytej troski o chorego, starszego człowieka. Warunki okropne: wysokie żelazne łóżka bez drabinek, brak materaca przeciwodleżynowego, brak rehabilitacji, brak odpowiedniej diety, a wygodna łazienka – zamykana. Dodatkowy, nocny dyżur pielęgniarki przy chorym kosztuje 300zł. Przez kilka dni po operacji było dobrze. Wydawało się, że Mama powoli wraca do zdrowia, ale nastąpił długi 5 dniowy weekend i w tym czasie Jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Kiedy lekarze wrócili po weekendzie do pracy – od rana przetaczano osocze i krew, dożywiano pozajelitowo, włączono kroplówki, ale na to wszystko było już za późno. Żyły pękały, a Mama pęczniała od nadmiaru płynów. Zmarnowano 5 dni, kiedy to wszystko mogło ją uratować, gdyby dostała w odpowiednim czasie. Zmarła tego samego dnia wieczorem. Po kilku dniach, chcieliśmy się dowiedzieć od dr Hadasika, dlaczego intensywne leczenie i te wszystkie płyny ratujące życie włączono dopiero wtedy, kiedy wszyscy widzieli, że jest już za późno. Wykrzyczał nam: „bo powiedzielibyście, że nie dostała tego co powinna… a zresztą miała już 85 lat!”. Wpadł w szał, zachowywał się histerycznie, krzyczał, jakby chciał nas wystraszyć. Jego zachowanie upewniło nas, że nie ma czystego sumienia i dobrze zdaje sobie sprawę z zaniedbań, do jakich doszło w leczeniu, a różnicowanie jakości leczenia ze względu na wiek chorego jest głęboko nieetyczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że powikłania pooperacyjne się zdarzają, ale w tym przypadku nie były one w porę dostrzeżone i odpowiednio leczone. Przez 5 dni majowego weekendu została zostawiona na „pastwę losu”, co zakończyło się tragicznie. Nie możemy sobie darować, że zawieźliśmy Mamę do tego szpitala, bo dziś wiemy, że nie mogliśmy trafić gorzej.

• 1

Szpital na Warszawskiej- porażka.Po spartaczonej operacji, która wg wypisu przebiegła prawidłowo, w Warszawie na Solcu wyratowano mnie od stomii. Sygnalizowane powikłania- ból, obrzęk , wyciek z rany zostały przez personel zignorowane. Pielęgniarka podała mi stos gazików i powiedziała " pani se bedzie robić opatrunek co wieczór" . Dr nie zobaczył rany po operacji!!!!!!!!!!!!!!! Po wizycie w Warszawie na Solcu w ramach NFZ wiem, jak powinna wyglądać standardowa opieka medyczna- tam siostry wspaniałe, docent Kołodziejczak- klasa sama w sobie.

• 5

Jestem byłą pacjętką pana doktora i odkąd jestem po operacji,a mija właśnie 3 lata nie mam żadnych dolegliwośi,powikłań i mogę normalnie żyć!!!Tak życ,bo zanim zdecydowałam sie na operacje wegetowałam bojąc się zdecydować do kogo się zwócić z moim podobno bardzo poważnym schorzeniem,bo wczesniejsi lekarze nie dawali mi żadnych szans wyleczenia.Mogę z pełną świadomością polecić tego naprawde specjalistę i..... kobiety,mężczyzni...nie czekajcie,nie wstydzcie się,ZDECYDUJCIE SIĘ NA....JAK NAJSZYBSZE WYLECZENIE!!!DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE KOTka

• 5

Takiego lekarza jak dr Hadasik to "ze świecą szukać"! Świetny specjalista a zarazem wyjątkowy jako człowiek. Sama jestem pracownikiem służby zdrowia i spotkać lekarza, który ma takie ciepłe podejście do pacjenta to w dzisiejszych czasach niestety rzadkość. Byłam pacjentką szpitala św. Elżbiety w Katowicach pod koniec grudnia 2012 i szczerze mogę powiedzieć, że może warunki szpitala nie są zachwycające, ale dla takiego podejścia do pacjenta warto było przyjechać aż 400 km. Szczerze plecam! Maria M.

• 5

Byłem w szpitalu na Oddziale Chirurgii trzy dni. Obsługa (od salowych po lekarzy bardzo miła i profesjonalna). Dr Hadasik wyjaśnił mi dokładnie na czym polega moja choroba (przetoka) i w jaki sposób problem zostanie usunięty. Samo badanie było przeprowadzone w taki sposób, że nie miałem w ogóle poczucia wstydu. Również operacja przebiegła sprawnie. Jak najbardziej polecam tego chirurga. Wdzięczny pacjent. W.Otorowski

• 1

Rowniez nie polecam doktora Hadasika,niestety zabieg przeprowadzany przez niego doprowadzil do najgorszego mozliwego scenariusza dla pacjenta...na domiar zlego przed operacja doktor twierdzil,ze to rutynowy zabieg a stan pacjenta jest bardzo dobry i szybko powroci on do zdrowia,natomiast juz po zabiegu stwierdzil lakonicznie "nic sie już nie dalo zrobic".przed zabiegiem przyjal "pod stołem" nie małe pieniadze.Bardzo mocno ostrzegam przed tym lekarzem,gdyby tylko mozna bylo cofnac czas...

• 1

Chciałabym ostrzec wszystkich przed dr Hadasikiem i całym personelem Szpitala Św. Elżbiety. Niestety wszystko w tym szpitalu robine jest na zasadzie udo się albo się nie udo. Brak profesjonalnego sprzętu diagnostycznego (TK, rezonans). Personel nieuprzejmy, nieprofesjonalny. Warunki tragiczne. Brak sali pooporacyjnej. Pacjenci po ciężkich operacjach leżą na 5-cio osobowych salach. Łóżka po poprzednich pacjentach nie są myte i dezynfekowane. Pod materacem znależliśmy resztki jedzenia po poprzednich pacjentach. Dr Hadasik - bardzo nieprofesjonalne podejście do rodziny pacjenta, manipulant, kręci, wyolbrzymia chorobę, zataja wiedzę o faktycznym stanie pacjenta. Zdecydowanie odradzam, zwłaszcza przy poważnych zabiegach operacyjnych. To skandal,że taka placówka w Katowicach ma kontrakt z NFZ na przeprowadzanie poważnych operacji w jamie brzusznej. Jeśli chodzi o diagnostykę to jeszcze średniowiecze. Lekarze i pięlęgniarki wyjątkowo łasi na kasę i inne "prezenty". Pomimo tego olewający stosunek do pracy i pacjenta. Proszę omijać ten szpital szerokim łukiem. Są w Katowicach naprawdę lepsi lekarze i szpitale. Niestety, gdyby nie ten szpital i dr Hadasik wielu pacjentów nie straciłoby bezsensownie życia... Są w Katowicach szpitale, które mogłyby im pomóc ... Jeszcze raz OSTRZEGAM!

• 5

Kompetentny lekarz. Pomimo, że choroby jelita grubego i odbytu są schorzeniem "wstydliwym" to podczas wizyty u Pana Doktora nie da się tego w ogóle odczuć. Podczas badania dyskomfort i bolesność sprowadzona do minimum. Kompleksowe wytłumaczenie przyczyn i skutków choroby. Bardzo dużym plusem jest to, że w razie wątpliwości, pytań można telefonicznie kontaktować się z Panem Doktorem praktycznie o każdej porze. A że czasami zabiegany - to przy ilości obowiązków i pełnionych przez Pana Doktora funkcji rzecz zrozumiała. A ze czasami potrafi się zdenerwować i stanowczo bronić swego stnowiska - to chyba dzięki temu wróciłam do pełni zdrowia. Gdyby nie stanowczość Pana Doktora w kwestii operacji w pewnym momencie mojej choroby pewnie do dziś borykałabym się z dolegliwościami. Z mojej strony wielkie podziękowania.

• 1

Nie polecam, bo mam porównanie jak wyglada wizyta u innych proktologów. Badanie- tak bolesnego nie przezyłam nigdy, do tego komentarz, że musi bolec

• 5

Wspaniały lekarz w innych szpitalach dziwili się że dał radę mnie połatać ,dziękuję panie dr. Hadasik.

• 5

Doktor wyleczył mnie dwukrotnie ze szczeliny (operacyjnie). Świetny lekarz – wszystko dokładnie tłumaczył i widać było, że nie olewa pacjenta. Fakt, że wizyta sporo kosztuje – najpierw próbował leczenia farmakologicznego (tanie i dobre leki, ale niestety w moim przypadku nie wystarczyły). Jednak, gdy zobaczył, że to nie przynosi skutku na leczenie operacyjne szybko skierował do szpitala na Warszawskiej – już w ramach NFZ. Polecam z całego serca, bo wiem jakie to nieprzyjemne dolegliwości, a ten lekarz naprawde ma powołanie. Dodam jeszcze, że znam parę innych osób bardzo zadowolonych z jego leczenia.

• 3

Moim zdaniem, polecenie tego lekarza zależy od tego, co komu dolega. Prawdopodobnie jak każdy z lekarzy i dr Hadasik koncentruje się tylko na swojej działce, nie szukając przyczyn choroby w innych układach. Z wizyty wyszłam z odczuciem, że może podstawową moją chorobą jest hipochondria. Obajwy miałam przeróżne, nie tylko jelitowe. Niestety kilka miesięcy później okazało się, że mam stan zapalny w wielu innych narządach organizmu. Niestety lekarz nie zalecił diety, wręcz przeciwnie polecił produkty, których nie przysłużyły mi się ze względu na nieżyt żołądka i dwunastnicy, o czym Pan doktor wiedział. Obecnie mam chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy oraz stan zapalny w trzustce, i jeszcze w kilku innych organach. Osobiście nie jestem zadowolona z wizyty u doktora, ale nie chcę krytykować Pana Hadasika, ponieważ wierzę, że swoją diagnozę postawił na podstawie wieloletniego doświadczenia i wiem też, że aby móc krytycznie i opiniotwórczo się wypowiedzieć trzeba być specjalistą w danej dziedzinie, a nie przeciętnym pacjentem. Dodam, że doktor poświęcił mi dużo czasu, a po wizycie mogłam kontaktować się z nim telefonicznie.

• 1

Syn lezal na oddziale u dr Hadasika z rozpoznaniem CU (Colitis Ulceroza). Od poczatku faszerowany sterydami i brakiem jakiejkolwiek diety.W tym czasie panowal upal i lezac na trzecim pietrze, nie mozna bylo nawet otworzyc okna, zeby przewietrzyc pokoj.Brak zainteresowania ze strony personelu.(bardzo niesympatycznego) Syn zostal wypisany po trzech tygodniach z temperatura prawie 40 stopni do domu, na zadanie rodzicow.Skrajnie wycienczony.

• 5

Gorąco polecam Pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Ma dobre podejscie do pacjentów... Michał Koniecpol

• 1

ABSOLUTNIE odradzam ja jako chorujący na Colitis Ulcerosa leżałem na jego oddziale w szpitalu na Warszawskiej. Jego leczenie zamiast poprawic moj stan, jeszcze bardziej go tylko pogorszył, zalecił brak jakiej kolwiek diety (co jest podstawą w tej chorobie). Wypis z gorączką po 3 tygodniach a na nim "zatrzymanie krwawienia","w stanie dobrym" co było kłamstwem.

• 2

odradzam wizytę chyba ,ze prywatnie to zawsze za pieniadze czlowiek inaczej -lepiej jest traktowany! i nei miej tu pieniedzy to cie nigdzie nie perzyjma a skladki zdrowotne odciagaja caly rok a jak czlowiek do specjalisty chce isc to juz miejsc nie ma na poczatku roku . to skladki niech tez tylko odciagaja dotad do kiedy sa miejsc aw poradniach na fundusz!

• 1

Witam, zdecydowanie nie polecam, mojego tatę leczył około 7 miesięcy, cały czas miał obrzęk na twarzy - pan doktor stwierdził, iż jest to alergia, po ponownym badaniu w szpitalu św. Elżbiety Pan doktor powiedział, iż swoje wyleczył i wypisał Tatę do domu w drodze powrotnej Tata wylądował na intensywnej trapi - po 2 miesiącach zmarł. Okazało się, że miał zaawansowanego raka płuc.Podczas pobytu w szpitalu św. Elżbiety tata wyglądał jak wielki balon puchnął i puchnął na twarzy - a Pan doktor Tatowi podawał zastrzyki odczulające. PO 4 dniach stwierdził,iż swoje wyleczył i wypisał tatę do domu. W drodze powrotnej bardzo źle się poczuł - wylądował na intensywnej terapii - diagnoza zaawansowany rak płuc.Po 2 miesiącach tata zmarł. Gdybyśmy dowiedzieli się wcześniej zapenwne udało by się oszczędzić mu tyle cierpienia i tych bolesnych badań kolonoskopii i gastroskopii.Moim zdaniem żaden lekarz nie powinien wypuścić pacjenta w takim stanie.

• 5

Bardzo się bałam pierwszej wizyty, wszystkim którzy mają obawy polecam dr Hadasika - dobry lekarz, bardzo opiekuńczy i uprzejmy.

• 1

Najgorszy lekarz jaki może być. Mąż z miażdżycą tętnic, po amputacji nogi został "zrównany przez Pana doktora z ziemią". Jak można człowiekowi na wózku inwalidzkim powiedzieć, że przychodzi się z pierdołom? Jak można krzyczeć na pacjęta? Panie doktorze trochę szacunku dla pacjęta bo przecież to człowiek.

• 5

Bardzo dobry, miły i kompetentny lekarz.

• 5

Gorąco polecam Pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Jedyny lekarz, który zainteresował się dalszym leczeniem mnie po operacji, a później po radio i chemioterapii.Dziękuję - Tadeusz Wodyński.

• 1

Wyjątkowo chamski , niekulturalny , nieuczciwy , niekompetentny.

• 1

Stanowczo nie polecam tego lekarza ponieważ w ubiegłym roku operował mojego męża,któremu powiedział że ma nowotwor złośliwy i już są przerzuty iwypisał z taką diagnozą do domu,jednak za moją namową odwiedziliśmy doktora Jacka Starzewskiego,który męża zoperował,wyciął guza,który okazał się nie złośliwym zapaleniem.Dlatego nie polecam d.Hadasika,nie ma podejścia do chorego ani jego rodziny.

• 5

własnie opusciłem oddział, którym kieruje dr Hadasik. usunięto mi 6 polipów ( opis poprzedniej kolonoskopii wykonanej w Mikołowie wykazywał 4 polipy). Cały zespół tego oddziału jest bardzo kompetentny i życzliwy. Informują precyzyjnie o sposobie leczenia. Jedyny mankament to niedoinwestowanie w łazienki i toalety, ale to stuletni budynek.

• 5

Wspaniały lekarz, bardzo opiekuńczy, polecam wszystkim którzy mają obawy.

• 3

NIE PRZESADZAJCIE pisząc najleprzy lekarz na swiecie albo cudotwórca ! co do Jego słownictwa to sie zgadzam -noi chamski kurdupel,tez sie zgzadza .

• 1

Doktor bardzo uprzejmy i rzeczywiscie wzbudzajcy zaufanie. Wykryl u mnie raka odbytu, odbyt musial zostac usuniety, mam stomie. Jednak jak sie okazalo cos poszlo nie tak, kosztowalo mnie to wiele bolu i pieniedzy a niestety na stol trzeba bylo wrocic bardzo szybko. kiedy zdawalo sie ze juz wszystko w porzadku i minelo sporo czasu bo grupo ponad rok okazalo sie ze potrzebuje jeszcze trzeciego zabiegu a obecnie po owym trzecim zabiegu pojawilo sie krwawienie z rany. ogarnia mnie juz tylko przerazenie i z pelna swiaodmoscia chche zmienic lekarza zalujac tylko zmarnowanego czasu i zdrowia.

• 2

Wizyta u dr Hadasika i diagnoza..cyt" Nie ma cienia wątpliwości, że to nowotwór jelita grubego..." Skierowanie do szpitala z wyraźnym rozpoznaniem. Po wyjściu z gabinetu zasłabłam na schodach....dzielimy się tą straszną wiadomością z rodziną, dramat! W dwa dni później odbieramy wyniki hist-pat. NIE MA ŚLADU NOWOTWORU!!! Do dzisiaj nie możemy dojść do siebie...czujemy się szczęśliwi ale jednocześnie strasznie poranieni..Czy postawienie takiej diagnozy bez potwierdzenia hist-pat. powinno się przytrafić takiemu specjaliście jak dr Hadasik? Pozostawiam do oceny na forum...

• 5

FAJNY KOMPETENTNY LEKARZ TŁUMACZY WSZYSTKO BARDZO DOBRZE.LEKARSTWA OD RAZU ZADZIAŁAŁY.MOŻNA DZWONIĆ JAK MA SIĘ JAKIEŚ PYTANIE .SUPER LEKARZ.GODNY ZAUFANIA.POLECAM.

• 5

Po tygodniu męki w końcu odważyłem się pojechać do lekarza. Z polecenia znajomych pojechałem do Dr. Hadasika. Lekarz przyjemny oraz miły. Przebadał, podał znieczulenie i wszystko cacy. Jezu jaka ulga że już można siedzieć. Polecam go wszystkim ze swoimi wstydliwymi doległościami.

• 5

Wspaniały lekarz. Ciepły człowiek. Gorąco polecam.

• 5

jestem po operacji jelita grubego.diagnoza była wyrokiem dla mnie.dzisiaj mam drugie zycie i je bardziej cenie. to ze sie "udało" to misterna praca Pana Doktora Hadasika. nie umiem sie rozpisywac ale moge podziekowac za to ze zycie znowu ma sens a niebo jest niebieskie. anna s.

• 5

Moim zdaniem doktor Hadasik jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory napotkałam na swojej "drodze ku zdrowiu". Owszem wizyta kosztuje dość dużo, ale moim zdaniem naprawdę warto (jak mawia mój mąż - sam brałby dwa razy więcej, gdyby musiał zaglądać komuś do "4-ech liter"). Osobiście bardzo cenię dr za przesympatyczny stosunek do pacjenta i humorystyczne podejście do nieprzyjemnego badania. Przy każdej wizycie podkreśla aby się nie denerwować - i to jest jego najcenniejsza rada, bo przecież wszystkie choroby jelitowe spowodowane są właśnie naszym niedbałym życiem. Leki zapisuje (w moim przypadku) w normalnych cenach - całościowo kosztują dość dużo, ale po prostu mam ich sporo. Leczę się już u dr 3 lata i naprawdę baardzo mi pomógł. Jeżeli o mnie chodzi to naprawdę warto zapłacić taką kwotę za zadrowie - wolę naprawdę nie jechać na wakacje czy urlop w zamian za pozbycie się paraliżującego bólu. magda

• 5

zdrowie odzyskalem dzieki PANU DOKTOROWI HADASIKOWI. walczyl tak dlugo z moja choroba ze ja zrezygnowalem a On nie.dzisiaj moge powiedziec ze najwiekszym darem losu w mojej chorobie bylo spotkanie takieko Lekarza. polecam wszystkim z pelna odpowiedzialnoscia. te niekorzystne opinie to jakas wielka pomylka! i krzwdzenie doswiadczonego,kompetetnego,zetelnego czlowieka.Wiedza i umiejetnosci DR. Hadasika zasluguja na najwyzsze uznanie. pacjent Eugeniusz S.

Nie wyleczył..i naciągnął ...proktolog naciągacz. Unikajcie tego pana. Magda

• 5

Wyleczył i uratował przed proktologiem naciągaczem.

• 5

Bardzo dobry fachowiec!! zyczliwy kompetentny!! Badanie nieprzyjemne, no ale coż zrobić, trzeba to przezyc! wizyta u stomatologa tez bywa nieprzyjemna! Świetny proktolog!!

• 4

hmm,,tak szczerze powiedzieć to nie wiem jak i co,,ponieważ leczę się od 20-tu lat na jelito grube (colitis ulcerosa)podejscie do sprawy ok,badanie na miejscu nie tak jak u innych łapiduchów wizytę zapłać,badanie gdzieś tam,i powrót,łażenia wydawania kasy multum,tu wszystko na miejscu,a Hadasik to tylko lekarz nie da się naprawić czegoś co już zgniło,opinia moja na ,,5,,tyle że to lekarz dla ludzi którzy mają swój interes,dobrą emeryturę lub rentę,ja człowiek pracy jak mnie porządnie ściśnie to muszę się udać do innego lekarza bo Hadasik zwolnienia nie da,dlaczego?sam się zastanawiam,ale gdzie z tak poważną choroba sie udać przeszedłem wielu lekarzy jednak uważam że on najlepszy

• 5

W marcu 2009 trafiłam do gabinetu Pana doktora po nieudanej operacji ropnia w szpitalu w Bogucicach.Wspaniały lekarz,ciepłe podejście do pacjenta."Naprawił" to co spieprzyli lekarze w szpitalu przy ul.Markiefki.Gorąco polecam wszystkim,którzy potrzebują naprawdę dobrego proktologa.

• 5

byłam u Pana doktora 2 razy , pomógł mi . Za pierwszym razem przepisał czopki , które nie bardzo działały. Za drugą wizytą trafił w dziesiątkę. Dolegliwości po przepisanej maści ustąpiły. Mnie Pan doktor pomógł .

• 1

Nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego prawie 7 miesięcy. Przeszłam poważną operację u niego w szpitalu, potem kazał mi stosować maść jego pomysłu i to z super dawką hydrokortyzonu, który poniszczył ścianki w odbycie.Jest faktycznie osobą, która zbiera pieniądze a zrobił mi operację, którą po nim poprawiał inny lekarz. Oprócz tego, że nie widział hemoroidów, zapalenia krypty, powiększenia 3 brodawek u wejścia do krypt - jego praktyki spowodowały , że dziś jestem po 12 zabiegu naprawiania fuszerki w jego wykonaniu i 1.5 roku masakry życiowej. Nie popieram jego prywatnej praktyki i uważam, że inni powinni się zastanowić nim do niego pójdą. Nadmienię, że na oddziale byłam z 2 ma paniami, obie nadal się leczą po jego zabiegach u innych lekarzy. Po wielu mękach i przejściach polecam 2ch lekarzy: klinika w Siemianowicach ŚL. - lekarz Andrzej Grzela oraz najfajniejszego lekarza, który mi pomógł wyjść z praktyk i niewiedzy Hadasika , doktora z Katowic z kliniki MEKMED - pana Mekle. Polecam z głębi serca tą klinikę i doktora Mekle.

• 2

dr Hadasik nietłumaczy choroby na czym ona polega i jak wygląda leczenie, zamiast wysluchać pacjenta zaraz na pierwszej wizycie robi bolesną retroskopię daje leki i mowi dowidzenia. Niekwestionuje jego fachowej wiedzy jaką byc może posiada ale podejście do pacjenta też jest ważne i samo zdanie proszę się niedenerwować i unikać stresu to za mało!!! leki które ja bralem przestały po pewnym czasie pomagac pomimo tego ich niezmienił, no i najważniejsze kontakt z pacjentem przez telefon to nie leczenie w 30 sekundy połączenia nieda się niczego wymyśli i zrozumieć pacjenta a tym bardziej zmienic leków które byc może by pomogły a tak proszę zadzwonić za 2 tygodnie i tak w kółko to nie jest leczenie!!!

• 5

Z wieloletniej własnej obserwacji, jak i wielu obiektywnych ocen wypowiadanych przez klinicystów(zwłaszcza chirurgów)-potwierdza się opinia o wybitnej kompetencji lekarskiej dr med. F.Hadasika - w proktologii.Zdobyte doświadczenie w diagnostyce i operatywie jelita grubego(dawny uczeń prof. Sadlińskiego),bardzo rzeczowy i uczciwy stosunek do pacjenta -prawdziwe lokują go na rankingowej liście dobrych lekarzy,u których warto się leczyć... Adam Kraśnicki - (dziennikarz z krytycznym spojrzeniem na nasze lecznictwo i rzetelność wielu medyków)

• 1

ZDECYDOWANIE ODRADZAM PARĘ LAT TEMU OPEROWAŁ MOJĄ MAMĘ OPERACJA SIĘ NIE UDAŁA WIĘC BYŁY NASTĘPNE I DO MIESIĄCA MAMY JUŻ NIE BYŁO NA ŚWIECIE DODAM JESZCZE ŻE WYJĄTKOWO JEST ŁASY NA FORSĘ I BIERZE NAWET WTEDY KIEDY WIADOMO ŻE JUŻ NIE MA NADZIEI

• 5

Polecam, byłam bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Lekarz kompetentny, w 15min byłam przebadana i zdiagnozowana. Polecam i pozdrawiam!

• 1

pan doktor nieprzyjemny , popisujacy sie łaciną , bardzo bolesne badanie , rozerwany odbyt aż pojawiła sie krew, szczelina odbytu która była podleczona po badaniu jest rozerwana na nowo i za to zapłaciłam tylko 200 zl

• 5

Super lekarz!Gorąco wszystkim go polecam

• 1

Odradzam.Piękny gabinet,pierwsza wizyta w porządku,która budzi nadzieje,następne wizyty szybko zmieniają ten obraz.Bywa nieprzyjemny.Bardzo drogo kosztuje

• 2

Cóż moge powiedzieć-miałem duże oczekiwania, skończyło się jak zwykle-a choroba wróciła. Może zna sie na proktologii ale cudotwórcą niestety nie jest. Marek

• 5

Jest bardzo dobrym czlowiekim ,udzielil mi kilka krotnie fachowych porad bezinteresownie za co mu bardzo dziekuje i zycze mu 100 lat zycia w zdrowiu J.M;

• 1

Luuuudzie toz to krwiopijca...może i wysokiej klasy ale nie na tym to polega. Odradzam. Jola

• 1

dajcie sobie spokój z dym pseudodoktorem..bezczelny kurdupel, któremu tylko kasa w głowie. Jola

• 5

Byłam dziś u pana doktora.Od siedmiu lat borykam sie z choroba jelit.Miły,kulturalny ,bada bezboleśnie.Polecam wszystkim godny zaufania człowiek.

• 5

Swietny wachowiec... wie co robi. Leczę się u niego już od 4 lat. WZJG.

• 5

witam, Bardzo proszę o numer telefonu do dr.Hadasik do prwatnego gabinetu. Dzwonię na nr.który znalazłam na internecie, ale nikt nie odbiera. Proszę o pomoc. Dziękuję

• 5

najlepszy lekarz na świecie. fachowy, rzeczowy, bardzo kompetentny.

• 5

Bardzo rzeczowy lekarz godny polecenia. Miałem żylaka odbytu męczyłem się z nim tydzień różnymi lekami Diosminex, Ruskorex bez żadnego efektu. Wizyta trwała ok 15 minut. na początku w dwóch słowach opowiedziałem o chorobie, kazano mi pokazać chore miejsce, potem poinformowano mnie że dostanę jeden zastrzyk i po 4 minutach nie miałem już żylaka odbytu. Naprawdę bezbolesny zabieg znieczulony miejscowo. Jestem drugi dzień po zabiegu i w zasadzie czuję się jak przed zabiegiem. Naprawdę polecam

• 5

Choroby odbytu to trche wstydliwe "sprawy" natomiast przy dr Hadasiku to tak jakby człowiek szedł z kaszlem. Leczyłem się u innego lekarza, który robił mi zabieg i myślałem żę "boli, bo musi boleć", a to nie prawda. Nieprawdopodobnie kompetenty i sympatyczny, nie jakiś tam Bufonowaty Pan Doktor. Bardzo gorąco polecam dr. Hadasika.

• 5

Jest najlepszym specalistą w swojej dziedzinie nie ma lepszego. Uratował mojemu bratu życie, którego sprowadziłam z drugiego końca Polski w stanie krytycznym po przeprowadzonych operacjach w jego mieście. Jestem tak bardzo wdzięczna, a najbardziej mój brat panu F.Hadasikowi za uratowanie mu życia, że aż brak mi słów. Gorąco polecam wszystkim tego doktora.

• 5

lekarz wszechczasów. cudotwórca. gdyby nie on nie miałabym juz taty, a uratował go kilkanaście lat temu.

• 5

Pan dr Hadasik jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam.w 100% godny polecenia. trafiłam do niego 3 lata temu,po badaniu kolonoskipi stwierdzono u mnie wrzodziejące zapalenie jelita gróbego. na dzień dzisiejszy czuję się bardzo bobrze jestem pod stałą opieką dr Hadasika naprawdę polecam każdemu tego lekarza jest bardzo miły i wie co robi.

• 5

pan doktor hadasik jest godny polecenia wszystkim

• 5

Polecam tego lekarza pod każdym względem.Kompetentny,uprzejmy,cierpliwy. Pomógł mojej mamie; zoperował fachowo nowotwór piersi. Jestem mu wdzięczna za pomoc i opiekę.W szpitalu u Elżbietanek pracują bardzo dobrzy fachowcy.Gratulacje!!!!!!!!

• 5

Kochani,Pan Doktor to najcudowniejszy człowiek stąpający po ziemi.Dzisiaj wyszłam ze szpitala po operacji przetoki odbytniczej,brak mi słów,jestem wdzięczna za cudowną opiekę Panu doktorowi,oraz całemu personelowi bez wyjątku.......oni są po prostu z innej bajki,tacy mili i uprzejmi.Mają serce dla wszystkich pacjentów,są wyrozumiali i życzliwi.Nie bałam się niczego bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. WDZIĘCZNA PACJENTKA Monika Czech

• 5

Wdzięczna pacjentka operowana 4.marca.09r z Zawiercia.Składa Dr.F.Hadasikowi serdeczne podziękowania za operacje i opiekę.Wszystkim cierpiącym załamanym przez ból i chorobę polecam wspaniałego Dr. Hadasika.Leczy,operuje przywraca zdrowie i życie.Wspaniały doktór bardzo ludzki który chce wszystkim pomóc.Zofia.P

• 5

Witam. Ja byłem u Pana doktora 2 razy po czym skierował mnie do szpitala na kompleksowe badania . W szpitalu św. Elżbiety opieka i personel jest rewelacyjny.Gorąco polecam Pana doktora wszystkim którzy mają problemy proktologiczne.

• 4

po raz pierwszy byłem u Pana doktora i muszę stwierdzić, że jest osobą kompetentną i serdeczną. Tłumaczy chorobę, chociaż trochęmnie przestraszył tym co usłyszałem. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest uprzejmy.

• 5

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam do tej pory. Jest w 250% odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Moją babcię uratował przed śmiercią, wycinając jej nowotwór złośliwy jelita grubego, mojego ojca wyleczył z nadwrażliwości jelit. Byłam u niego w sumie trzykrotnie (moje schorzenie "odnawia się" co jakiś czas)-za każdym razem ze skutkiem i fachową opieką. Wspaniały człowiek i lekarz jednocześnie. Wybitny specjalista. POLECAM!

• 5

Pan Doktor wyleczył połowę mojej rodziny, w tym tatę i ciocię z nowotworu złośliwego . To powinno wystarczyć za rekomendacje. Poleciłam Go kilku znajomym i wszyscy są pod wielkim wrażeniem Jego fachowości, życzliwości i zaangażowania. Ja Go po prostu kocham. Panie Doktorze dziękuję. Wesołych Świąt!

• 5

Byłam u tego lekarza prywatnie 2 razy. Na samym początku starał się wyleczyć moje hemoroidy farmaceutycznie, jednak niewiele to na nie podziałało. Za drugim razem zaproponował termin operacji chirurgicznej, którą sam dokona, kilka dni po wizycie w Szpitalu św, Elżbiety (pobyt w szpitalu i operacja refundowana przez NFZ). *Jeśli dr jest w stanie sam zrobić zabieg, tj. nie potrzeba narkozy do usunięcia hemoroidów, robi ją od razu ze znieczuleniem miejscowym. Podobno szybko i bezboleśnie. Wszystko w cenie tej wizyty ->150zł Uważam, że dr Hadasik jest świetnym fachowcą, ma niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie stresowałam się przy badaniu, zwraca się w sposób kulturalny oraz używa prostego do zrozumienia języka, gdy tłumaczy sposób leczenia choroby itp. Poświęca wystarczająco dużo czasu choremu tłumacząc przyczyny dolegliwości, oraz dietę. Jestem ogromnie zadowolona z jakości badań i polecam każdemu TYLKO tego lekarza. Mi również go poleciła osoba, którą w pełni wyleczył. Mam porównanie co do lekarzy proktologów (wszyscy prywatni) i śmiało mogę stwierdzić, że usługi dr Hadasika są w 150% dobre:) Pozdrawiam!

Gdzie przyjmuję

place 11

GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU

ul. PCK 7/1A

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat