dr Gabriela Feruszewska

Ja z córką chodzę do Pani doktor od stycznia,od urodzenia corki. Moge z czystym sumieniem polecic tego lekarza,jest bardzo milo,podczas badania dziecka zagaduje,pokazuje zabawki zeby dziecko zajac czyms. Konkretnie odpowiada na pytania zadane przez rodzica. Jedyny minus to ograniczony czas na dziecko,jednak Nam zazwycaj go wystarcza 😉

Szczerze polecam! Byłam u kilku pediatrów z dziećmi, bo często chorowały, więc mam porównanie. Dzieci Ją uwielbiają, a ja sobie cenię jej dokładność i nacisk na profilaktykę

Szczerze polecam. Zawsze trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Moje dzieci Pania Doktor uwielbiają. Troska o pacjenta nawet poza godzinami pracy. Na kazde pytanie odpowiedz. Wszelki wątpliwość rozwiane przez błyskawicznie zlecone badania i skierowania do konkretnych specjalistów.

Genialny lekarz, choć w pierwszym kontakcie sprawia wrażenie szorstkiej i niemiłej. Podejście do dzieci świetne, obie moje córki Ją uwielbiają. Diagnozy w 100% trafne. Nie udaje, że wie wszystko, jeśli nie jest pewna skieruje na badania lub specjalisty. Ufam Jej w pełni i wiem, że moje dzieci są w dobrych rękach a ja zawsze poinformowana i poinstruowana

Nawiązuje dobry kontakt z maluchami ,uprzejma i zorganizowana.Diagnozy trafne, a leczenie skuteczne.Moje córunie lubią chodzic do dr.Feruszewskiej, więc szczerze polecam

Je kompetentná. Moju vnučku vyliečila dobre. Za lekárom sa nechodí preto, aby sa s ním dobre pokecalo. Ak človek potrebuje veľa pozornosti, mal by si zájsť za psychiatrom. Myslím, že pani lekárka má rada deti ale niekedy je aj unavená. Peter L

Peter L

Do tych ludzi, ktorzy tam wypisują, że Pani Doktor złą dawkę przepisała, to ja się pytam skoro potraficie sami leczyć to po co przyłazicie? Do tych ludzi, którzy tam wypisują, że Pani Doktor nic do dziecka nie mówi, nie uśmiecha, to ja pytam, przychodzicie do lekarza czy do cyrku? Wyleczyć dzieciaka czy do tatru? Mnie i moją rodzię Pani Doktor leczy przeszło 20 lat i absolutnie moge ją polecić jako świetnego fachowca i uprzejmą osobę.

ZGADZAM SIĘ Z PANIA,ŻE PANI DR.NIE JEST MIŁA DLA DZIECI,A CO DOPIERO JAK DOROSŁY COŚ ZAPYTA,TO JUŻ LEPIEJ NIE MÓWIĆ,ODPOWIADA ZE ONA DWA RAZY NIE BEDZIE POWTARZAĆ,I POTKRESLAM ŻE TRZEBA IŚĆ TYLKO Z JEDNĄ CHOROBA,BO JAK CHCIAŁAM COŚ JESZCZE ZAPYTAĆ,TO MI ODPOWIEDZIAŁA,PROSZĘ PANI JA MAM TYLKO PRZEZNACZONE 10 MIN.NA KAŻDEGO PACJĘTA,PORAŻKA JEDNYM SŁOWEM MÓWIĄC.

Okropna osoba. Jako lekarz tragedia. Przez ta pania moja corka boi sie lekarzy. Szkoda slow ...

ta kobieta wcale nie nadaje sie na lekarza jest bardzo niemila,korzystalismy z jej uslug noworodkowi wypisala dawke dla 3 latka o czym to swiadczy