lekarz Gabriela Geisler

Endokrynolog, Pediatra

2,9

Pani Doktor była miła czas poświęciła pomimo wyników odchylonych od normy dziwiła się że do niej przyszłam. Byłam prywatnie więc raczej od tak nie ode dać lekarzowi 300zl bo mam widzi mi się. Stwierdziła, że nic się nie dzieje. Osobiście strata czasu i pieniędzy lepiej iść gdzieś indziej i zainwestować w kogoś kto się jednak zna na chorobach tarczycy bo nawet norm nie zna w wynikach tyllko zagląda w tabelki.

Lekarka stwierdziła, że nic mi nie jest mimo objawów, stwierdziła, że nie mogę schudnąć, bo mam otyłość i że cytuje „nie jeść po 18, 15 min gimnastyki dziennie i tyle wystarczy”. Powiedziałam, że współpracowałam z dietetykiem, który odesłał mnie do endokrynologa, bo nie szła w ogóle dieta, a „lekarka” zwaliła wszystko na otyłość. Wyszło, że mam insulinooporność, a wspomniana pani doktor zapewniała mnie, że nic mi nie jest. Licencje zawodową znalazła chyba w chipsach. Zdecydowanie nie polecam żadnego kontaktu z tą osobą.

Cudowna Pani doktor. Właśnie wróciłam z wizyty u niej.Bardzo miła ,wszystko bardzo dobrze tłumaczy .Nie wiem dlaczego nie wzięła odemnie za wizytę ale myślę że Bóg maczał w tym palce.Dziekuie Pani doktor te pieniążki których Pani nie wzięła pójdą na chorą dziewczynkę na SMA .Pozdrawiam i niech Bóg Panią błogosławi w dalszej pracy.

Wizyta w milej atmosferze. Pani Doktor profesjonalna i sympatyczna, nie spieszy się. Dokladnie wyjasnia problem i proponuje mozliwe najlepsze opcje leczenia. Napewno wrocę.

Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem zarówno w leczeniu dzieci jak i dorosłych. Szybka diagnoza i bardzo dobre leczenie. Polecam.

Pani doktor bardzo miła, bardzo nam pomogła z naszymi tarczycowych problemami. Szybko znalazła dla nas termin, ale została sama dłużej w pracy. Lekarz z powołania z ogromna wiedza!

Pani doktor bardzo miła i pomocna, nie ma problemu z zadaniem ewentalnych pytań po godiznach pracy dzwoniąc :) Czuć, że praca wykonywana prosto z serca

Nie polecam nikomu.... nawet największemu wrogowi. Pani dr nie umie dobrać odpowiedniej dawki leków.

Niemiła , niegrzeczna , opryskliwa. Brak mi słów . Powiedziałam jej ,że nikt nigdy mnie tak nie potraktował Mocno odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor zawsze pomocna i życzliwa. Negatywne komentarze dotyczą chyba innego człowieka, bo nie wyobrazam takiego charakertu u tej doświadczonej kobiety. Owe doświadczenie w zawodzie widac na pierwszy rzut oka. Bardzo cenie sobie pomoc pani dokrot, od razu ustalila dobre dawki co zdarza się rzadko i odpowiedziała na każde moje pytanie. Polecam!!!