lekarzGabriela Ignaszewska

Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.4512345
5 opinii

• 1

Ilekroć byłam u Pani dr na wizycie, tylekroć wyszłam z gabinetu zupełnie nie wiedząc, co mam w końcu zrobić, by pomóc mojemu dziecku. Zadajesz pytania - nigdy nie uzyskujesz odpowiedzi. Tłumaczy w stylu "ale my lekarze (zawsze w liczbie mnogiej) nie wiemy, dlaczego tak się dzieje. może dziecko coś zjadło, a może coś innego ..." Interpretuje historię choroby na swój sposób. Poza tym strasznie rozmawia z dziećmi. Do mojej córki za każdym razem mówi "cześć gruba" albo "potrzebuje mieć lewarek, żeby cię podnieść" lub "no co towarzyszko" "gapidełko" itd Że ton ma ironiczny, to fakt (przeczytałam w poprzednich opiniach). Zawsze to mama panikuje,jeżeli się pyta co się dzieje z dzieckiem. Leki zaleca zawsze takie same i zawsze najdroższe. Odnosiłam wrażenie, że dla niej ważne jest zapisać coś w kartotece niż udzielić dodatkowej rady rodzicom. Pani z czasów PRLu, powinna już raczej iść na emeryturę i zwolnić miejsce dla bardziej kompetentnego i młodszego lekarza. Zdecydowanie odradzam. P.S. Zapomniałam - zawsze się spóźnia lub ma poślizgi

• 1

Moje dziecko jako noworodek miało zaburzenia oddychania i na chwilę przestało oddychać. Po tym zdarzeniu jakiś czas było w szpitalu. Kiedy po wyjściu ze szpitla poszłam z wypisem, to z ironicznym, bardzo złośliwym tonem zapytała: "co, panika była?" Tego tonu tu nie jestem w stanie zademonstrować, ale do dziś brzmi w moich uszach. Na kolejnych wizytach zero słuchania matki (która w końcu zna swoje dziecko najlepiej), ignorowanie wszystkich niepokojących objawów. A na moje pytanie początkującej matki jak rozszerzać dietę dziecka (po 4-tym miesiącu życia) powiedziała, żebym przeczytała kolorowe gazety; zmieniłam pediatrę, i od nowego lekarza dostałam wszelkie wsparcie i rady.

• 1

17-letniej dziewczynie wypisała skierowanie na 4 letnią dziewczynkę na badanie krwi... Panie w rejestracji mnie wyśmiały po podejściu do okienka... nie polecam tej pani!!!

• 5

moje dzieci są leczone u pani doktor i nigdy nie zdarzyło mi się żeby postawiła zła decyzję .Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci i ma bardzo dobre podejście jako lekarz.polecam!!!

• 3
  • 1

Po 3 dniowym osłuchiwaniu mojej 6 miesięcznej córki dostałam skierowanie do szpitala - jak to stwierdziła Pani doktor "dla świętego sokoju", po czym okazało się, że dziecko ma obustronne zapaleniepłuc z obturacją. Nie polecam tego lekrza.

Gdzie przyjmuję

place 11

os. Piastowskie 75
    Poznań
    52,389535416,94575890 61 877 18 17

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat