Gabriela Ignaszewska

Poznań
52,389535416,94575890 61 877 18 17

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.45
5 opinii

Ilekroć byłam u Pani dr na wizycie, tylekroć wyszłam z gabinetu zupełnie nie wiedząc, co mam w końcu zrobić, by pomóc mojemu dziecku. Zadajesz pytania - nigdy nie uzyskujesz odpowiedzi. Tłumaczy w stylu "ale my lekarze (zawsze w liczbie mnogiej) nie wiemy, dlaczego tak się dzieje. może dziecko coś zjadło, a może coś innego ..." Interpretuje historię choroby na swój sposób. Poza tym strasznie rozmawia z dziećmi. Do mojej córki za każdym razem mówi "cześć gruba" albo "potrzebuje mieć lewarek, żeby cię podnieść" lub "no co towarzyszko" "gapidełko" itd Że ton ma ironiczny, to fakt (przeczytałam w poprzednich opiniach). Zawsze to mama panikuje,jeżeli się pyta co się dzieje z dzieckiem. Leki zaleca zawsze takie same i zawsze najdroższe. Odnosiłam wrażenie, że dla niej ważne jest zapisać coś w kartotece niż udzielić dodatkowej rady rodzicom. Pani z czasów PRLu, powinna już raczej iść na emeryturę i zwolnić miejsce dla bardziej kompetentnego i młodszego lekarza. Zdecydowanie odradzam. P.S. Zapomniałam - zawsze się spóźnia lub ma poślizgi

Moje dziecko jako noworodek miało zaburzenia oddychania i na chwilę przestało oddychać. Po tym zdarzeniu jakiś czas było w szpitalu. Kiedy po wyjściu ze szpitla poszłam z wypisem, to z ironicznym, bardzo złośliwym tonem zapytała: "co, panika była?" Tego tonu tu nie jestem w stanie zademonstrować, ale do dziś brzmi w moich uszach. Na kolejnych wizytach zero słuchania matki (która w końcu zna swoje dziecko najlepiej), ignorowanie wszystkich niepokojących objawów. A na moje pytanie początkującej matki jak rozszerzać dietę dziecka (po 4-tym miesiącu życia) powiedziała, żebym przeczytała kolorowe gazety; zmieniłam pediatrę, i od nowego lekarza dostałam wszelkie wsparcie i rady.

17-letniej dziewczynie wypisała skierowanie na 4 letnią dziewczynkę na badanie krwi... Panie w rejestracji mnie wyśmiały po podejściu do okienka... nie polecam tej pani!!!

moje dzieci są leczone u pani doktor i nigdy nie zdarzyło mi się żeby postawiła zła decyzję .Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci i ma bardzo dobre podejście jako lekarz.polecam!!!

Po 3 dniowym osłuchiwaniu mojej 6 miesięcznej córki dostałam skierowanie do szpitala - jak to stwierdziła Pani doktor "dla świętego sokoju", po czym okazało się, że dziecko ma obustronne zapaleniepłuc z obturacją. Nie polecam tego lekrza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny