lekarz Gabriela Krajuszek-Schatt

Pani Doktor stawia zawsze dobrą diagnozę, ma sporo wiedzy, jest kompetentna i uprzejma. Takiego Lekarza pierwszego kontaktu życzę wszystkim z całego serca. Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

Lekarz godny zaufania. Zawsze uprzejme i kulturalne zachowanie wobec pacjenta. Wnikliwa diagnoza i jasno wyklarowane zalecenia kończące wizytę. Szybko, konkretnie, skutecznie. Polecam Panią Doktor!

bardzo polecam tą panią zawsze do niej chodze super lekarz miła uprzejma

bardzo polecam tą panią zawsze do niej chodze super lekarz miła uprzejma

Nie polecam Pani Doktor ze względu na to, iż zleca badania prywatne, a można na kasę chorych, ciężko dostać skierowanie do lekarza specjalisty oraz ze wzdlędu na głupie uwagi kierowane do pacjenta!