lek. dent. Gabriela Pająk

Nie ma zielonego pojecia o leczeniu zebow przednich w sposob estetyczny. W dodatku bardzo irytuja jej ciagle dyskusje z asystentka. Ja generalnie nie polecam.

b. negatywnie. nie zachowuje higieny: kiedy wypadla jej plomba z rak na podloge podniosla ja, popsikała czyms i wlozyla mi do gornej 6tki. zab przed leczeniem sprawowal się dobrze, ale na wszelki wypadek spr. i wymieniłem stare plomby przed wyjazdem za granice wg polecen dentysty. po jej zabiegu zaczal mnie pobolewać, a po ok. polowie roku przestal. rok później inny dentysta kiedy wymienial zle zalozona plombe powiedział, ze zab jest martwy i nadaje się do kanalowego leczenia. (info: pierwszy raz leczyla mnie na Czaplinieckiej, a później na os. Dolnoslaskim). stomatolog pracuje na akord, ze az rece jej się trzesa. nie myśli o pacjecie tylko o kasie! a jak komus cos spieprzy to wie, ze prędzej ktoś wroci do niej lub do kogos kolegi/kolezanki. wspiera brakiem profesjonalizmu zapotrzebowanie na swój zawod.

Na początku byłam zadowolona, ale z wizyty na wizytę cena za leczenie rosła i to w przeciągu 4 miesięcy.Zaczeło sie od 120 a skńczyło na 150zł. Dodatkowo niby wyleczone zęby a od czasu mnie bolą - zmieniam dentystę.

Dodatkowo niby wyleczone zęby a od czasu mnie bolą - zmieniam dentystę.

Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 22.12.2009, 21:41 Anonim 83.26.235.158 To było nie dopuszczać do sytuacji, że ząb boli. Bo wtedy każdy lekarz jest zły. A co do nie udzielania informacji przez panią doktor o sytuacji, co sie dzieje, to chyba przesada. Co, jak co, ale nagada to się ona przy pacjencie zawsze dużo. Nigdy nie wyszedłem od niej z gabinetu niedoinformowany. Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 23.12.2009, 10:11 Anonim 83.26.233.109 Jak znam realia naszego miasta, to najpierw pewnie objechałeś pół miasta i nikt Cię nie chciał przyjąć "z ...

22.12.2009, 21:41

23.12.2009, 10:11

Anonim
83.26.233.109 Jak znam realia naszego miasta, to najpierw pewnie objechałeś pół miasta i nikt Cię nie chciał przyjąć "z bólem". Jak już p. doktor Cie przyjęła, to też źle. Myślę, że każdemu miałbyś coś do zarzucenia. Ot, ten typ tak ma. Może sam sobie powinienes leczyć zęby? Ja jestem pacjentem p. doktor od kilku lat i nigdy nie powiem o niej złego słowa. No, chyba, że wyjedzie leczyć gdzieś daleko do innego miasta, a to tylko dlatego, że nas zostawi bez swojej fachowej opieki.

28.12.2009, 13:10

Anonim
83.26.225.167 Ciekawa jestem na ilu wcześniej ustalonych wizytach nie byłeś ? Dla mnie tacy winni być obsługiwani jedynie na pogotowiu stomatologicznym

To wszystko mówi samo za siebie

No czas mógłby się dla tej pani doktor rozciągać Przy mnie przedstawiciel firmy musiał sprawdzać właściwości proponowanego sprzętu bo "każdy, gdy usłyszał cenę to zazwyczaj rezygnował z zakupu a Panią zainteresowało działanie" Na następnej wizycie miałem ten sprzęt już używany bo p. Doktor była na odpowiednim szkoleniu ponad miesiąc wcześniej Wizyta wyznaczona 2 tygodnie później.Trudno się dostać to fakt ale jakość leczenia jak w renomowanych gabinetach miast uniwersyteckich

Lekarz godny polecenia. Szkoda, że jeszcze nie robi implantów.

Lekarz godny polecenia. Szkoda, że jeszcze nie robi implantów.

Kiedy przyszedłem z bólem zęba z łaską mnie przyjęła. Nie powiedziała co się dzieje tylko rozwierciła i bez znieczulenia czyściła mi kanały.

Lekarz kompetentny, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, zna sie na "rzeczy" ząbki na długo utzrymuja swoją zdrowotność