lekarz Gniewosław Zieliński

Ortopeda

Średnia ocen:5/5

Pcjentka z rodziną

03.05.2014

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Bardzo dziękujemy za pomoc.

Grzegorz O.

05.02.2014

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi i mojemu szwagrowi,człowiek o niespotykanej cierpliwości. Polecam!!!!

Izabela

22.01.2014

Kompetentny specjalista z powołania, przemiły człowiek i życzliwy lekarz, który słucha pacjenta....polecam Pana Doktora z czystym sumieniem!

gosc

13.01.2014

Pan doktor wysłuchał, wytłumaczył, postawił konkretną diagnozę, wyleczył. Polecam!! 100% profesjonalista

Ewa

07.01.2014

Miałam okazję korzystać z usług Pana Doktora - w zasadzie korzystał mój 7 letni synek. Ja byłam tylko słuchaczem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest kompetentny, miły, uprzejmy - wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jego diagnoza była w 100% trafiona ( choć poprzednicy całkowicie ją wykluczali). Leczenie nie trwało wiec za długo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! POLECAMY Ja i mój Synek Szymon.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Elbląg"?

ELBLĄG ul.Żeromskiego

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B

Królewiecka 146 pok.1014
Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)