lekarz Gniewosław Zielińskilekarz Gniewosław Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Gniewosław Zieliński

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - gospodarska hojność. Akurat na mnie robi ona zawsze duże wrażenie. W jego gabinecie czuję się po prostu bezpiecznie, bo Pan ...

W jego gabinecie czuję się po prostu bezpiecznie, bo Pan Doktor nie wyręcza, lecz pomaga mi w myśleniu o sprawach, z którymi do niego przychodzę. Podoba mi się u niego to, że bada nie tylko ciało pacjenta, ale też "normy i potrzeby życiowe jego posiadacza", w miarę możliwości dostosowując do nich swoje recepty na "życiowy sukces pacjenta".

Myślę, że mało jest ludzi z tak otwartą i hojną formułą terapeutyczną - nie omieszkałem upewnić się, że jest to postawa świadoma swojej wartości, co zazwyczaj sprawia że jest zarazem bardzo skuteczna.

Nie wiem jeszcze, jak skończy się moje leczenie u dra Zielińskiego, bo właściwie dopiero się zaczęło, ale w końcu to panel opinii o osobie, a nie o jej dokonaniach.
Po dwóch wizytach i pierwszej z rekomendowanych przez niego operacji mogę jednak lekką ręką napisać, że trafiłem pod dobry adres, nie chcąc tracić trochę przygasłej nadziei na górskie wycieczki.

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Bardzo dziękujemy za pomoc.

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi i mojemu szwagrowi,człowiek o niespotykanej cierpliwości. Polecam!!!!

Kompetentny specjalista z powołania, przemiły człowiek i życzliwy lekarz, który słucha pacjenta....polecam Pana Doktora z czystym sumieniem!

Pan doktor wysłuchał, wytłumaczył, postawił konkretną diagnozę, wyleczył. Polecam!! 100% profesjonalista

Miałam okazję korzystać z usług Pana Doktora - w zasadzie korzystał mój 7 letni synek. Ja byłam tylko słuchaczem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest kompetentny, miły, uprzejmy - wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jego diagnoza była w 100% trafiona ( choć poprzednicy całkowicie ją wykluczali). Leczenie nie trwało wiec za długo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! POLECAMY Ja i mój Synek Szymon.

Lekarz z powołania .Poświęca pacjentowi wiele czasu wysłucha . Doskonale współpracuje z dziećmi, rzetelnie wyjaśnia tok postępowania.