Pan doktor dokładnie i zrozumiale wytłumaczył istotę schorzenia oraz metody leczenia. Uprzejmy i wyrozumiały, spokojnie przeczekał mój atak paniki przed taką błahostką, jak iniekcja, cierpliwie opisując zabieg krok po kroku. Profesjonalny i godny polecenia lekarz!

Profesjonalny i godny polecenia lekarz!

Dr Kamil Graboń przeprowadził operację kolana w taki sposób, że rehabilitanci nie mogli uwierzyć, że jest w takim dobrym stanie po zabiegu. Mimo wielu obowiązków poświęcał czas i sprawdzał stan swoich pacjentów, wszystko cierpliwie tłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentem. Bez watpienia najlepszy ortopeda u jakiego bylam w Toruniu.

Miałam kontakt z wieloma ortopedami ale doktor Graboń okazał się specjalistą bardzo kontaktowym, konkretnym, bardzo sympatycznym. Przed zabiegiem (artroskopia barku) wszystko wytłumaczył, po zabiegu również. Jest dobrym operatorem, gdyż mimo dużych problemów z barkiem powoli dochodzę do sprawności bez komplikacji. Szczerze polecam doktora !!!!

Jestem zadowolona z pracy pana doktora - artroskopia kolana. Przed zabiegiem otrzymałam rzeczowe wyjaśnienie problemu, po zabiegu przychodził pytał, wyjaśniał, w szpitalu czułam, że nie jestem obojętnym pacjentem. Doktor młody, ale stara się. Jest OK. Śmiało przychodźcie do niego się leczyć.

Śmiało przychodźcie do niego się leczyć.

Najbardziej ludzki lekarz z jakim się spotkałam. Bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Tłumaczy wszystko jak dziecku, odpowiada na cały stos pytań i nie czaruje opowieściami z zielonego lasu. Co najważniejsze nie trzeba iść do prywatnego gabinetu by potraktował pacjenta poważnie. Godny polecenia

Pan Doktor przesympatyczny wszystko wyjasni dokladnie co i jak bedac w szpitalu nie zostawil mnie samej sobie tylko przychodzil pytał i wszystko tlumaczyl

Szczerze? Powiem tak.. lekarz bardzo przystojny - jedyny atut. Uważam, że jest jeszcze za młody na to.. Tak z dwa lata nauki zdziałały by wiele. Czekać trzeba na niego godzinę.. ciężko się dostać. Zakochany w sobie strasznie. Zamiast rozmawiać z pacjentem, to śmieje się z pielęgniarką. Nie skierował na żadne badania ! Nic, zupełnie ! Po zejściu opuchlizny przy 2 wizycie powiedział, że wszystko jest ok i zalecił rehabilitacje. Teraz po prywatnych wizytach u innego lek. zerwane 2 więzadła, problem z rzepką, łąkotką i chrząstką - brawo. Operacja mnie czeka niedługo.

Szczerze polecam pana doktora, jest bardzo miły, uprzejmy, cierpliwy i bardzo dobry w swoim fachu, najlepiej przypad mi do gustu na oddziale ortopedii. Wszystko wyjaśni, porozmawia z pacjentem i nie traktuje z góry ; )

jestem zadowolona z opieki doktora; rzeczowo wytłumaczył istotę zabiegu i dalszy przebieg leczenia; cierpliwy i w dobrym kontakcie z pacjentem

Prawidłowo postawił diagnozę mojej córce, choć ortopedzi z tytułem dr tego nie potrafili. Dzięki niemu być może córka będzie mogła stanąć na swoich nogach za parę miesięcy - po operacji.