dr n. med.Grażyna Bacia

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
24 opinie

• 5

najlepsza ginekolog !!!!!!!!! z jaka sie spotkalam i nie zamienilam bym ja na nikogo jak dla mnie jest super babka

• 1

Nie polecam w żadnym wypadku szanownej pani doktor. Zapłaciłam 230zł za badanie prenatalne które trwało nawet nie 10 minut, gdyż najwidoczniej pani doktor wydaje się, że każdemu pieniądze lecą z nieba. Odniosłam wrażenie, że pani doktor nie bardzo się chce poświęcić trochę czasu żeby dokładnie zbadać, a raczej określić parametry dzidziusia. Od niechcenia jeździła sobie głowicą powtarzając w kółko, że nic nie widzi, nie jest w stanie określić tego czy tego. Wcale się nie dziwię bo jak można to zrobić w tak krótkim czasie i byle jak. Żując gumę i mlaskając powtarzała na okrągło, że nic nie widzi i ewentualnie mam sobie przyjśc za miesiąc to może(!!!!) mi zrobi jakieś zdjęcia dzidziusia. Super, w rezultacie za 230 zł dostałam 2 zdjęcia i nie dowiedziałam się niczego na temat stanu zdrowia swojego dziecka. Jak ktoś ma za dużo kasy to może sobie iść na nic nie warte usg 4d tak wszem i wobec reklamowane przez przychodnię...

• 1

To była moja pierwsza wizyta. Po krotkim wywiadzie i obejrzeniu miejsca, pani doktor stwierdzila ze to opryszczka. Nie powiedziala mi w jaki sposob sie moglam zarazic mimo tego, że pytałam. Po przepisaniu recepty, chcialam zadac kilka pytań, lecz pani doktor wstala i w biegu odpowiedziala na moje pytanie nastepujaco "prosze przyjsc w przyszlosci na wizyte''. Idąc do drugiego lekarza, tym razem do dermatologa, Pani wykluczyla opryszczke. Powiedziala, ze opryszczka tak nie wyglada!! To było zwykle zapalanie skóry, w wyniku golenia i otarcia mechanicznego. NIE POLECAM W ZADNYM WYPADKU PANI BACI !!

• 5

jestem trzeci raz w ciazy, zdecydowalam sie na dr Bacia z uwagi na to ze mieszkalam u znajomych...a teraz widze ze wybor byl trafny i nie zmienilabym mimo dalekiej drogi jaka pokonuje autobusami i tramwajami..nie zal mi tez kasy poniewaz jestem juz w wieku gdzie nalezy zwrocic uwage na matke bardziej. nawet pani z rejestracji jest bardzo mila i lubie z nia pogawedzic w czasie iczekiwania na wizyte :) polecam z calego serca

• 5

Prowadzę ciąże u dr Baci(stwierdziła ją już w 4 tygodniu), jestem bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu na badanie(dlatego trzeba czasem poczekać ok 30 min na swoją kolej), jest sympatyczna, zawsze dokładnie tłumaczy jak rozwija się dziecko. Polecam!

• 5

PANI DOKTOR BACIA TO NAJLEPSZY LEKARZ.WLASNIE DZIĘKI PANI DOKTOR ŻYJE,ONA MI POMOGŁA GDY PRZYSZŁAM NA SZPITAL Z SILNYMI BÓLAMI BRZUCHA,PIERW SKIEROWALI MNIE NA GINEKOLOGIE,POZNIEJ NA CHIRURGIE,NO I ZNÓW NA GINEKOLOGIE,NIKT MI NIE WIERZYŁ,ZE TAK BARZO MNIE BOLI,WSZYSCY MYSLELI,ZE JESTEM ''NA CPANA,BO TAK TO WYGLADAŁO,AKURAT PRZYSZŁA NA DYZUR PANI DOKTOR BACIA,KTORA JEDYNA MI UWIERZYŁ W MÓJ BOL,KTORY JUZ BYŁ NIE DO WYTRZYMANIA. GDY JUŻ BYLAM NA SALI OPERACYJNEJ I OTWORZYLI MI BRZUCH,OKAZAŁO SIE,ZE DZIELIŁO MNIE PARE GODZIN OD KALECTWA LUB NAWET SMIERCI!!! OKAZAŁO SIE,ZE MIAŁAM NIE DROŻNE JELITA,ONE JUŻ BYŁY GRANATOWE,TO DZIEKI PANI DOKTOR BACI,ŻYJE BO TYLKO ONA NA CAŁY DUZY SZPITAL UWIRZYŁA W MÓJ BÓL!!! TO DZIEKI NIEJ ŻYJE ,TO DZIĘKI PANI DOKTOR ZASZŁAM W CIĄZE BO LECZYŁAM SIĘ SIEDEM LAT W RÓZNYCH KLINIKACH GDZIE ZOSTAWIAŁAM KUPE KASY,A NA KONIEC SŁYSZAŁAM RACZEJ NIE MA SZANS NA DZIECKO BYŁAM TYLKO KÓLIKIEM DOSWIADCZALNYM,A PANI DOKKTOR MI CIAGLE DAWAŁA NADZIEJE I DOBRZE LECZYLA.DZIS MOGE JEJ PODZIEKOWAC Z CAŁEGO SZCZEREGO SERCA ZA ZYCIE,WSPANIAŁA ZDROWA CÓRECZKE,PRZEZ CALA CIAZE WSPANIALE SIE MNA OPIEKOWALA,WSZYSTKO DOSKONALE TLUMACZYLA. Z CALEGO SERCA POLECAM WSZYSTKIM PANIA DOKTOR BACIE JAK I PANA DOKTORA CZARNIECKIEGO KTÓRY ROWNIEZ ZAWSZE MI POMAGAŁ,NIE ZNAM LEPSZYCH LEKARZY. NIE ROZUMIEM KOBIET,KTÓRE TAK NIE SPRAWIEDLIWIE OCENIAJA PANIA DOKTOR,PRZECIEŻ W KAZDYM GABINECIE SA POSLIZGI W CZASIE,TAK SAMO JAK KAZDA Z NAS MA INNY ORGANIZM I NIE MOZEMY OBIWNIAC ZA JAKIES NIESZCZESCIE PANI DOKTOR,TO SAMO MOGŁO BY NAS SPOTKAC GDZIES INDZIEJ.KOBIETY NIE BADZCIE TAK ZŁOSLIWE,BO JAK CZYTAM TE NIE KTÓRE OPINIE TO,AZ SAMA MAM ŁZY W OCZACH,ZE TAK MOZNA KOGOS OBRAZAC!!!BASIA K.

• 5

REWELACYJNA LEKARKA!!! SUPER KOBIETA. KOMPETENTNA, BARDZO POGODNA I UPRZEJMA. W CZASIE WIZYTY NIE CZUJE SIE SKREMPOWANIA I STRESU.

• 5

Dzięki niej mam śliczną 1,5 roczną córeczkę:)

• 1

Bardzo miła, uprzejma i uśmiechnięta natomiast wogole niekompetentna, stwierdzila ze mi nie pomoże chyba ze prywatnie u niej w gabinecie.. Jezeli zwracam sie o pomoc do lekarza to powinien chociaz mnie zbadac a nie umawiac sie prywatnie. Zbagatelizowala moj problem a mialam ostre zapalenie przydatkow i okropnie mnie bolalo..

• 5

Pani doktor Bacia jest bardzo miła i uprzejma. Uważam jedynie że nie ma podejścia do przekazywania informacji o chorobie. Po za tym jest super polecam ją bardzo serdecznie. Mam do niej pełne zaufanie :) pozdrawiam Kasia

• 1

Pierwszy raz będąc na wizycie okazała się bardzo miła. W szpitalu też miła ale swoje obowiazki szpitalne olała. Będąc z pękniętą ciążą pozamaciczną czego taki lekarz jak ona nie wiedziała zostawiła mnie przez 24 h na pastwę losu. Lekarz przed nią cały dzień i noc co chwile miał mnie pod kontrolą i robił badania a ona dopiero po 24h raczyła mi zrobić badanie i poszła do domu. Lekarz po niej w trybie natychmiastowym skierował mnie na operacje w ciągu 30 minut. Jak to powiedział albo wyraże zgodę na operację albo wyjadę nogami do przodu. W ciągu opieki pani Bacia całą jame brzuszną miałam wypełnioną krwią i skrzep wokół jajowodu średnicy 6 cm. Oceńcie sami czy to dobra lekarka... Mało nie zeszłam pod jej opieka lekarską. Po operacji usłyszalam od niej, że przeprasza, że tak długo czekała przepraszała mnie siedząc na moim łóżku. Lekarz, który wykonał u mnie laparotomię powiedział, że do szpitala przyszłam zdrowa a to, że nie mam jajowodu zawdzięczam osobie mającej przed nim dyżur czyli przez p. Bacia. Idąc po szpitalu prywatnie do jej gabinetu na kontrolę wręczyłam jej do ręki wypis ze szpitala i wyniki z badań histopatologicznych. A ta zamiast zapoznac się z tym (badanie histopatologiczne to sprawdzenie czy w wyciętym materiale jest rak) stwierdziła: To co mamy 11 tydzień ciąży?? Myslałam, że mnie rozwali odpowiedziałam jej tylko, że po pani dyżurze nie mam ani ciąży ani jajowodu!! Czy to jest lekarz, który każdą spieprzona robotę poprostu niepamięta czy tak często popełnia takie błędy lekarskie, że jest to już rutyną!! Maszynka do robienia pieniędzy, wizyty po 10 minut. Odradzam

• 2

Duże rozczarowanie!!! Nie tego kobieta będąca w ciąży oczekuje od lekarza(i to z polecenia!).Z kazdą kolejna wizyta dało sie zauwazyć, że pani doktor traktuje pacjentki ,,taśmowo", niedokładnie waży, mierzy ciśnienie.Jest miła, ale nie o to tu przede wszystkim chodzi!!!Wielu rzeczy samemu trzeba sie dopytywać, bo o nich nie wspomina.Nie informuje o przebiegu ciąży na bieżąco, o wynikach badań, a to ważne dla kobiety.Z szelmowskim uśmiechem kasuje jedynie 80 zł.,a przyszła mama powraca do domu praktycznie z taka samą wiedzą jak i przed wizytą.Po kilku wizytach mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie warto płacić tej pani za prywatna opiekę:-/

• 1

Ja również mam bardzo złe doświadczenia, chodziłam do niej dwa lata. Pierwszą wizytę wspominam bardzo bardzo miło, później było o wiele gorzej. Hormony wypisała mi na intuicję, bez jakichkolwiek badań. Za każdym razem w kolejce czekam minimum 40 minut. Moja wizyta nie trwa aż 7 minut, tylko 2 minuty. Wszystko zawsze ekspresowo, w niemiłej atmosferze, do pobrania wymazu nie założyła nawet rękawiczek. Raz po wizycie się popłakałam. Na wizyty zjawiam się regularnie, co kilka miesięcy. Od kilku wizyt skarżyłam się jej na ból brzucha, jednak stwierdziła, że nic mi nie jest. Krótki czas później okazało się u innego lekarza, zupełnie przez przypadek, że mam poważne problemy z jajnikami. Jak mogła to przeoczyć? Nie do końca to rozumiem. Tym bardziej, że chodziłam do niej regularnie, sporo płaciłam za wizyty, a nie dostałam jak widać żadnej gwarancji, że będę leczona fachowo. Już nigdy więcej się u niej nie zjawię. Naprawdę, z całego serca bardzo odradzam... I dziwię się, skąd tu tyle dobrych opinii na jej temat. Chociaż ja po pierwszej wizycie też byłam nią zachwycona, ale jedna to za mało.

• 1

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek się spotkałam, bierze pieniądze i kłamie pacjentkę w żywe oczy

• 1

bylam pacjentką dr,baci dopuki nie wylądowałam w szpitalu w 28 tygodniu ciąży nastraszyła mnie że główka już wychodzi że mam cukrzyce nadciśnienie a gdy zapytałam o cesarkę powiedziała ze co 3-4 pacjentka umiera gdy poszłam do szpitala lekarz który mnie przyjmował spytał kto tak pożądnie mnie nastraszył leżałam tydzięń na strzelców masakra tam na każdej wizycie pytano kto takie diagnozy postawił i na jakiej podstawie skoro wyniki dobre o co chodzi dziwili się lekarze pacjentki które tam leżały mówiły ze bacia wszystkie tak straszy i wymysla jakieś dziwne diagnozy że nie jest pewna tego jak leczy nie wspomnialam o tym że w gabinecie zarażono mnie jakąś drożdżycą TEJ GINEKOLOG NIE POLECAM WCZEŚNIEJ SŁYSZAŁAM RÓŻNE OPINIE ALE TERAZ PRZEKONAŁAM SIĘ SAMA NA SOBIE DALEKO OD DR.BACI PACJENTKI TRAKTUJE JAK TAŚME SZYBKO 10 MIN.I SAMA DRZWI DO WYJŚCA OTWIERA O ZAPYTANIACH NIE MA MOWY A CO BĘDZIE SOBIE GŁOWE ZAWRACAĆ BYLE CZYM BEZNADZJENA STRASZKA NIECH KOBIETA ZASTANOWI SIE CZY NIE ZMIENIĆ MOŻE ZAWODU NA KRAWCA MASAKRA

• 5

Świetna lekarka,gorąco polecam. Bezstresowe badanie. Przeprowadziłam się do innego miasta i stwierdzam, że ciężko mi znaleźć drugiego tak rzeczowego i dokładnego lekarza.

• 5

Przychylam się do poniższych pozytywnych opinii. Panią doktor poleciła mi znajoma ok 3 lata temu. Pani doktor jest przemiłą osobą, kompetentną, spokojną. Potwierdzam również, że wizyta u Pani doktor Bacia nie wiąże się z żadnym stresem, wszystko zawsze jest dokładnie omówione, wyjaśnione. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani doktor. Żal tylko, że prawdopodobnie będę musiała zmienić lekarza w przypadku ciąży, ze względu na odległość od miejsca zamieszkania..:(

• 5

witam serdecznie właśnie wróciłam z pierwszej wizyty u pani doktor nie mogę jej nachwalić osoba bardzo miła ,rzeczowa ,kompetentna mozna mówić w samych superlatywach,jestem osobą po 40-ce i pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałą kobietę właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży jestem wniebowzięta.Polecam panią doktor .

• 1

Bierze łapowki i jest dzina daje dupy za talez zupy. a jebac to jestem najleprzy i mam was w dupie i zaraz wam przywale

• 5

najlepszy ginekolog! Bałam się pierwszej wizyty ale dzieki Pani doktor zmienilam swoje nastawienie. Jestem bardzo zadowolona, wizyty są bardzo przyjemne, sympatyczna Pani doktor, bardzo rzeczowa. Polecam !!!

• 5

Już po pierwszej wizycie u Pani doktor wiem,że nie chcę chodzić do innego lekarza.Pani doktor jest przesympatyczną osobą,pełną ciepła i z profesjonalnym podejściem.Czułam się komfortowo!!!!

• 5

Przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem

• 5

Pani dr Bacia - cudowna osoba - wspaniały lekarz! Czułam się komfortowo. Już nie pójdę do innego ginekologa...!

• 5

Bardzo się cieszę, że powstają takie rankingi to naprawdę świetna sprawa. Co do Pani doktor, to moim zdaniem wspaniały lekarz. Naprawdę bardzo dużo ostatnio (niestety) miałam do czynienia ze środowiskiem lekarzy, głownie są to złe dośwaiadczenia!!! Do Pani doktor Baci, chodzę od 8 lat nie zamienię jej na żadnego innego ginekologa !!! Kompetencja, wspaniałe podejście do każdego pacjenta, czyni te wizyty naprawdę przyjemnymi. Bardzo polecam.

Gdzie przyjmuję

place 11

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
    Chorzów
    50,28955818,94602920 32 241 40 17

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat