dr n. med. Grażyna Bacia

3,9
3,5

anonim

23.03.2016

niestety nie polecam! patrzy tylko na pieniądze! nic nie wyjasnia a jak sie zwroci uwage to jest obuzona. U niej wyszlo w badanich niby wszystko ok, poszłam do innego i musze sie jednak leczyc.

anonim

14.03.2016

UWAGA! Ostrzegam przed tą oszustką! Niestety, ale inaczej nie mogę nazwać tej osoby! Mam nadzieje ze uratuje choc jedna osobe przed tą oszusta. Chodziłam do niej stale na wizyty kontrolne, badania cytologiczne itp. Wszystko było ok. Miła obsługa itd. Do momentu kiedy zdecydowałam się na zabieg ;/ Moj problem polega na tym ze mam jedną warge sromowa wieksza, przez co czuje dyskomfort, od dluzszego czasu myslalam nad zabiegiem zmniejszenia wargi lecz nie mialam na tyle pieniedzy i odwagi. Juz przy pierwszym badaniu pani "doktor" zwrocila na to uwage i zaproponowala zabieg. Po jakims czasie zgodzilam się, wzielam kredyt w pracy na zabieg i zrobilam to. Zapewniala mnie ze zabiegi te wykonuje stale, pacjentki sa zadowolone z efektow, cena rynkowa to okolo 4 tys zł, p. "doktor" zaproponowala 3 tys. A ja glupia i zdesperowana sie zgodzilam, Wykonała zabieg w szpitalu w chorzowie w ktorym pracuje, zabieg w narkozie. Po zabiegu strasznie mnie bolalo, okropnie się czulam ale to chyba normalne, wszystko wydawalo się ok, dopoki wargi nie zaczely się „goic” nie widzialam zadnego efektu od początku, a nawet wygladalo to jeszcze gorzej ;/ chodzilam na wizyty gdzie caly czas wmawiala mi ze wszystko jest ok ze jeszcze się zagoi, az w koncu minelo bardzo dużo czasu a warga wygladała jeszcze gorzej i nie zmieniala się. Wiedzialam ze już nic się nie zmieni na to pani „doktor” stwierdzila ze inaczej się nie da tak to już będzie wygladac ;/ tzn gorzej niż było;/ wywaliłam 3 tys któtre nadal spłacam, okropny stres i bol po zabiegu a efekt jeszcze gorszy wszystko wisi i wyglada okropnie. Byłam na konsultacji u innego lekarza po czym okazało się ze zabieg ten można przeprowadzic bez uspienia, nowoczesna metoda bez szwow w cenie 3 tys ;/ do tego muszę zrobic mnostwo badan przed zabiegiem których nie zlecilo mi to okropna osoba! Mialam pecha, ale i wiele szczescia ze wyszlam z operacji bez zadnych innych dodatkowych komplikacji przez ta nieodpowiedzialna i nie majaca pojecia o medycynie oszustka!

Natalia

24.04.2015

Ja bardzo sobie chwale:-) mila kompetentna, zawsze wszystko wytlumaczy, o wszystko sie wypyta :-) BARDZO POLECAM!!!

Aneczka

26.03.2015

Na początku ciąży zaczęłam chodzić do p. dr Baci po nieudanych, wręcz odpychających wizytach u ginekologa z NFZ. Stwierdziłam, że jest to moje pierwsze dziecko i mogę poświęcić trochę kasy żeby być pod dobrą opieką. Już na pierwszej wizycie pani dr zrobiła na mnie i na mężu dobre wrażenie. Świetne i wyluzowane podejście do nas. Usg trwało tak długo dopóki nie pokazała nam dokładnie serduszka, nóżki dziecka itp. Dała skierowanie na badania, które już dawno miałam mieć zrobione, a czego nie zrobiła inna dr ginekolog z NFZ. Odpowiedziała na każde pytanie, sprawdziła wszystkie badania, które zrobiłam dotychczas. Usiadła obok mnie pogadała na temat szpitala, znieczulenia, szkoły rodzenia. Dała nr prywatny, w razie gdyby się coś działo kazała dzwonić. Nie am sobie powiedzieć złego słowa na temat dr Baci. I serdeczne polecam.

Anonim

27.03.2014

najlepsza ginekolog !!!!!!!!! z jaka sie spotkalam i nie zamienilam bym ja na nikogo jak dla mnie jest super babka

najlepsza ginekolog !!!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Chorzów"?

Marek Pabian

Centrum Medyczne Panewniki

Henryk Kędziora

Teatralna 10
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)