dr n. med. Grażyna Bazylewicz

Dermatolog

2,7
1,7

Zdecydowanie odradzam, tutaj nie chodzi o leczenie, tylko o wyssanie pieniędzy z pacjenta do białej kości. Już po pięciu minutach pierwszej wizyty moja intuicja podpowiadała mi, że coś tu jest nie tak, ale zostałem i to był mój błąd. Pani doktor lub specjalista ds. finansów i teorii spiskowych, bo tak ją chyba należy nazywać, około 10% czasu mówiła o moim schorzeniu, natomiast pozostałe 90% o jej cudownych zabiegach, zastrzykach witaminowych, naświetlaniach, etc. Skorzystałem z tych cudownych dożylnych witamin, naświetleń i innych cudów, dodatkowo wykupiłem w aptece suplementy zapisane przez Panią ...

Skorzystałem z tych cudownych dożylnych witamin, naświetleń i innych cudów, dodatkowo wykupiłem w aptece suplementy zapisane przez Panią doktor, za które zapłaciłem 550 zł i co ?
I nic! Po dwóch miesiącach terapii zero poprawy, nic a nic! Jedynie to pogorszył mi się stan portfela, bo cała ta wątpliwa przyjemność kosztowała mnie ponad 5 tyś złotych.
Udałem się więc do innego dermatologa z moim schorzeniem. Lekarz bardzo młody, ale miał dużo pozytywnych opinii więc poszedłem do niego. Szybko mnie zdiagnozował przepisał mi dwie maści, za które zapłaciłem 70 zł. Po dwóch tyg wszystko zaczęło się goić. Wydaje mi się, że Pani doktor wiedziała jak wyleczyć szybko moją przypadłość, jednak moim zdaniem wybrała swój sposób, o wiele droższy i nieskuteczny.

Pani doktor szybko, sprawnie i skutecznie usunęła mi laserowo zmianę w bardzo trudnym miejscu. W pakiecie dostałam rówinież półgodzinny wykład o cudoności witaminy C która leczy wszystkie choroby świata ;-) W kontakcie z panią doktor wymagana duża asertywność :-)

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wreszcie, po 13 latach zmagania się z AZS u córki trafiłam na lekarza, który nie leczy skutków, a szuka przyczyny choroby i je eliminuje. Kolejni lekarze przepisywali tylko sterydy, choroba wracała.... Dziś po zabiegach fototerapii i porządnej suplementacji, po wcześniejszych szczegółowych badaniach, skóra jest zdrowa. Córka wreszcie jest szczęśliwa. Jesteśmy jeszcze w trakcie leczenia, ale już można mówić o ogromnym sukcesie/przełomie w leczeniu. Wiedza Pani dr Bazylewicz, którą szeroko przekazuje pacjentowi - bezcenna. Szczerze polecam!!!

Lekarka opowiada o rockeffelerze i gatesie zamiast zająć się leczeniem. Jej teorie spiskowe wzięły górę nad profesjonalizmem. Dodatkowo, otrzymałem silne maści które tylko wzmożyły pojawianie się u mnie czerwonych krost. Aktualnie wygląfam jka potwór

Powiem tak pare la temu leczylem u pani doktor tradzik syna najpierw drogie maści , torbę witamin , i nic pózniej 10 mikorodermoabrazji 150 zł każda i nie no i drogi laser i sie udało ,teraz drugi syn ma tradzik i poszliśmy do innego dermatologa i od razu dostaliśmy propozycj terapii izotekiem i efekty super a bazylewicz tylko naciągała nas przez trzy lata na wizyty o terapi izotekiem nie było mowy . I jeszcze jedno kiedyś byłem z dwoma synami u pani doktor i jak spytałem ze ja mam jeszcze problem z kaszką na twarzy dostałem jakąś maści ale zapłaciłem za 3 wizyty sumie 360zl byłem w szoku po wyjściu maści i tak nie pomogła w pól godziny pani doktor zarobiła za trzy wizyty o paragonie nie było mowy ,

Pani niestety skupia się na tym by namówić pacjenta na jej drogie badania naświetleniami, nie szukając istoty problemu, badanie trwało 10 sekund, a reklama cudownych właściwości naświetleń 40 minut, niestety nie mogę polecić.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Zgadzam się z poprzednikami, iż Pani dr: 1) zależy przede wszystkim na pieniądzach pacjenta, a nie na samym pacjencie; 2) skupia się na sobie, a nie na pacjencie; 3) stara się budować swój autorytet na podważaniu kompetencji innych lekarzy. Efekty leczenia farmakologicznego - doszło do pogorszenia stanu skóry. Lepiej miało być po zabiegach laserem IPL Pani dr za skromny 1.000,00 PLN (1 zabieg miesięcznie). Efekty zabiegu z zakresu medycyny estetycznej - niezadowalające. Na początku Pani dr twierdziła, że "na pewno wystarczy jedna ampułka kwasu hialuronowego", by potem stwierdzić, ...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
Zgadzam się z poprzednikami, iż Pani dr:
1) zależy przede wszystkim na pieniądzach pacjenta, a nie na samym pacjencie;
2) skupia się na sobie, a nie na pacjencie;
3) stara się budować swój autorytet na podważaniu kompetencji innych lekarzy.
Efekty zabiegu z zakresu medycyny estetycznej - niezadowalające. Na początku Pani dr twierdziła, że "na pewno wystarczy jedna ampułka kwasu hialuronowego", by potem stwierdzić, że "przecież wspominała, że jedna ampułka na pewno nie wystarczy". Dodam tylko, że 1 ml wypełniacza kosztuje u Pani dr 1.200,00 PLN plus 100,00 PLN za wizytę plus 100,00 PLN za krem znieczulający EMLA.

Ostrzegam przed Panią doktor ,wyłudza od ludzi tylko kasę!!!! Pytam się gdzie jest Urząd Skarbowy!!!!!!!!!

Ostrzegam przed Panią doktor ,wyłudza od ludzi tylko kasę!!!!
Pytam się gdzie jest Urząd Skarbowy!!!!!!!!!

Pani Doktor jest strasznie łasa na pieniądze i to ją zdecydowanie przekresla.

Pani Doktor jest strasznie łasa na pieniądze i to ją zdecydowanie przekresla.

Wizyta u pani doktor nie spełniła moich oczekiwań, nie mogę się otrząsnąć po tym, w jaki sposób zostałam potraktowana. Pani doktor całą wizytę mówiła o sobie i cudownym sposobie żywienia, który został wynaleziony 2000 lat temu i który pomaga na wszystko. O sposobie żywienia i właściwej diety można się u Pani doktor dowiedzieć w ciągu 5 wizyt, każda po 250 zł. Pani doktor postawiła diagnozę - mam niedoczynność tarczycy. Na moje pytanie, skąd to wie i czy aby nie należałoby zrobić badań, odpowiedziała, że wszystko widzi, jak na mnie spojrzy, ...

Pani doktor postawiła diagnozę - mam niedoczynność tarczycy. Na moje pytanie, skąd to wie i czy aby nie należałoby zrobić badań, odpowiedziała, że wszystko widzi, jak na mnie spojrzy, a "wy ludzie, tylko chcielibyście się badać i jeść tabletki".
Przeżyłam szok, kiedy Pani doktor stwierdziła, że należałoby usunąć włókniaka, którego mam na powiece (żaden wcześniejszy dermatolog nie chciał się tego podjąć, twierdząc, że mam udać się do okulisty), bo jeszcze ktoś sobie pomyśli, że to rak i będzie się bał, że się zarazi!!!!
Pani doktor przez godzinę mówiła,między innymi o firmach farmaceutycznych, które nakręcają rynek usług medycznych i obgadując innych lekarzy. Co ciekawe, unikała kontaktu wzrokowego i nie była mną wcale zainteresowana. Na koniec przedstawiła kosztorys swoich usług odnośnie moich dolegliwości, który przyprawił mnie o zawrót głowy. Żeby się leczyć u pani doktor trzeba mieć nie worek, ale wór pieniędzy.
Żałuję, że nie wstałam i nie podziękowałam za wizytę.
W połowie lipca udaję się na wizytę do lekarza dermatologa w ramach NFZ.