Grażyna Burgs

Siedlce
52,155936422,3046548

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
1.4/5
Średnia:
1.55
29 opinii

Masakra. Ta kobieta mineła sie z powołaniem. Ona nadaje się ma lekarza,ale tylko dla zwierząt...to i tak by bylo ich szkoda

Witam. Będąc dziś w przychodni z dzieckiem i oczekując na wizytę zastanawiałem się dlaczego nie ma żadnej kolejki. Teraz już wiem dla czego !!!. Bardzo nie miała kobieta, widać że totalnie nie nadaje się do tej pracy. Szkoda że szpital na ul.Poniatowskiego dysponuje tylko jednym lek.neurologiem dziecięcym... Nikomu nie polecam tego lekarza!

niemiła i arogancka !! wredna baba nigdy wuecej tam nie pojde moj synek strasznie plakal! niech sie sama leczy!nie polecam!!!!!!!

Nie polecam może i sie zna ale jest tak chamska i arogancka ze szok ! Co chwile sie drze ,wszystko jej nie pasuje ogólnie obrażona na caly swiat . Zero powołania ! Stanowczo odradzam bylam dwa razy z dzieckiem i dwa razy tak mnie opierdzielila ze puscily mi nerwy . Sama powinna się leczyć .

Na pierwszej wizycie kazala uspokoić mi dwu miesięczne dziecko które rozplakalo się po jej badaniu bo jak powiedziała ja glowa boli i nie może słuchać tego płaczu a na następna wizyte umowiona na daną godzinę to wcale nie przyszła do gabinetu a nie miała więcej pacjentów oprócz nas więc sama po nią poszłam i się okazało ze siedziała z inni lekarzami i popijala herbatkę i tego dnia już nas nie przyjęła i nigdy więcej do niej nie wrócę.

Kiedy poszłam na wizytę z moim dzieckiem, Pani doktor podejście to krzyk, złość i arogancja. Krytykowała wszystko. Nie polecam jej nikomu. Zero podejścia do dzieci. Moje dziecko 4-letnie nazwała niewychowanym gówniarzem!!! Żałosna i smutna kobieta...

Dobry specjalista choć jako człowiek....hmm ma trudny charakter i podejście do pacjenta bardzo przedmiotowe. Mimo to chodzę już z drugim dzieckiem do niej.

Po pierwszej wizycie z dzieckiem byłam w szoku, że można być tak niemiłym i aroganckim w stosunku do rodzica. Z jej słów wynikało chyba, że jestem najgorszą matką pod słońcem, każda moja wypowiedź była krytykowana.Nawet lekarza chciałam zmienić. Na szczęście odzyskałam rozum i postanowiłam następnym razem ją ochrzanić,że nie życzę sobie takiego tonu jej głosu, arogancji i że to jest jej zasrany interes tłumaczyć mi cierpliwie i odpowiadać na moje pytania. Ale o dziwo ostatnio była NORMALNA, więc mój wojowniczy zapał ostygł. Najważniejsze, żeby była kompetentna, chociaż to nie znaczy, że może być chamska oczywiście, pozdrawiam

Nie wiem dlaczego ta pani tam pracuje potraktowała mojego syna skandalicznie aż w życiu tam nie pojade,ona sama niech się leczy a nie dzieci....

Odradzam tego lekarza! Byliśmy z 6 tyg synem a pani była tak nieprzyjemna że szok. Nie wiedziałem że tak można! WSTRĘTNY BABSZTYL

Moja niepełnosprawna córka jest pod opieką pani doktor od 13 lat,dzięki leczeniu padaczka u mojej córki jest opanowana i pod kontrolą.

Nie polecam. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej prawdziwe. Niestety.

Pani doktor potrzebuje opieki neurologicznej. Biedna kobieta,minęła się z powołaniem. Zastanawiam się, czy jest chrześcijanką, bo jeśli jest, to bardzo słabą, ponieważ nie rozumie " szanuj bliźniego swego, jak siebie samego"

W życiu nie spotkałam takiego lekarza. Nieprzyjemna, niemiła. Moje dziecko na jej widok od razu płacze. Ogólnie wielki stres dla dziecka i rodzica. Z całego serduch nie polecam !!!!!!

Ta pani jest bardzo niegrzeczna i niekulturalna, wprost - chamska. Uważa siebie za nie wiadomo kogo, wyszłam z jej gabinetu z płaczem, a dziecka nie mogłam uspokoić przez godzinę, tak było zestresowane.

ta kobieta nie powinna być lekazem.Bardzo zle mnie potraktowała jest bardzo nieprzyjemna.

pani doktor traktuje dzieci jak przedmiot jest nie mila i nie odpowiada na pytania a w koncu po to do niej ide zeby wiedziec czy moje vdziecko wymaga leczenia

Nigdy więcej tej Pani, nieprzyjemna. Obrażona na cały świat, dla bezpieczeństwa ludzi może byłoby lepiej żeby ta Pani leczyła zwierzaki.

Nigdy więcej. To nie lekarz tylko potwór. Jak można takiego człowieka dopuścić do pracy z chorymi dziećmi. Po jednej wizycie, nawet mi nerwy poszły. O dziecku już nie wspomnę.

Nieuprzejma dla dzieci. Dziecko na jej widok ze strachu zaczyna wymiotować. Nie polecam. Czy normalny lekarz który współpracuje z dziećmi, mówi do małego pacjenta:"I czego Ty wyjesz?"

Ta lekarz to jakaś wariatka !! Jeżdżę do niej od paru lat , gdy wychodzę to jakiejś nerwicy dostaje !! Nie polecam ! Mam takie pytanko jeszcze , może ktoś wie gdzie się robi EEG dzieciom może być prywatnie ? Aby jak najszybciej.

ta kobieta to jakas wariatka!!!!drze sie na dzieci wygaduje jakieś głupoty.kiedyś zadzwonilam do niej chcialam isc prywatnie a ona z pretensja po co ja dzwonie tragedja nikomu nie polecam tej wariatki

Może będę wyjątkiem, ale akurat moim dzieckiem urodzonym w bardzo ciężkim stanie Pani doktor zajęła się bardzo dokładnie; tylko ona zaleciał konsulatację z okulistą! Maleństwo jest nadal pod jej opieką i tak pewnie przez jakiś czas pozostanie. Co więcej, pewnie to wszystkich zdziwi, jest dla nas bardzo miła i troskliwa.

Jestem w szoku ,ze ta osoba pracuje z dziećmi!!!tak niesolidnego, niezetelnego i niekulturalnego lekarza jeszcze nie spotkałam.odradzam wszystkim rodzicom ,którzy mają wyslać tam swoje dzieci!!!strata czasu i nerwów.polecam bardzo pania Witkowską

raz poszłam do tej lekarz, byla jedynym neurologiem dla dzieci w miescie wiec nie mialam bardzo innego wyboru, po tej jednej wizycie powiedzialam ze już nigdy wiecej nie pójde do tej wrednej baby, jest pretensjonalna, niemiła, wręcz wulgarna w swoim zachowaniu, na moje szczęscie miałam wtedy 16 lat i inna lekarz dla dorosłych zgodziła się mnie przyjąć, lecze sie u niej juz jakies 5 lat i jestem zadowolona, jedyny minus to taki ze na kase chorych trzeba czekac kilka miesiecy na wizyte u niej dlatego chodze prywatnie,była ordynatorem w szpitalu, teraz juz chyba tylko w przychodni pracuje dr łuczywek- zwierz czy jakoś tak :P zawsze mi sie mylało jej nazwisko wiec mogłam delkiatnie przekrecic ale pełna profesja, i z czystym sumieniem moge ją polecic nie wiem czy młodsze dzieci przyjmie,ale jak cos warto zapytac

Pani doktor jest osobą bardzo niemiłą. Dziecko traktowane jest przez nią jak przedmiot. Wiecznie ma o coś pretensję. Uważam że ta osoba wogóle nie powinna leczyć a już napewno nie dzieci.

dobrego zdania to nie mam o tej kobiecie. wiem, że mam chore dziecko i zamiast wspierać mnie to jeszcze bardziej zadręcza mówiąc, że mam bardzo chore dziecko. chyba dla tej kobiety chore dzieci powinny być usypiane lub zamknięte w czterech ścianach. okropność!!! jak tak w ogóle można???? stanowczo ta pani powinna zastanowić się nad sobą!!!!!

Pani Burgs bo lekarzem trudno ją nazwać jest bardzo niemiła, niekulturalna traktuje pacjenta z góry z pogardą ( no chyba że w prywatnym gabinecie to może miła i jest). Już na wstępie zaczęła na nas krzyczeć że się gdzieś śpieszy i dlaczego tak późno przychodzimy. Przyjmuje w przychodni od 15:15 do 16:45. Ja byłam o 16:00 a ona do mnie z takimi tekstami i krzykiem.Powiedziała że już o 14:30 powinnam być w rejestracji i czekać na nią. Tak tak ja z 4 miesięcznym dzieckiem po operacji dwunastnicy i z wadą serca( czekamy na operację). Nie wytrzymałam zabrałam skierowanie i z synkiem wyszliśmy z gabinetu, powidziałąm jej jeszcze pare słów ale nie wiem czy zrozumiała. Przez 30 lat mojego życia nie spotkałam takiego lekarza.

Pani "doktor" jest wysoce nie kulturalna, traktująca pacjenta z pogardą. Już na wstępie miała pretnsje, że przyszłam na wizytę do Niej (sobota - przychodnia nocna i świąteczna), a nie do swojego lekarza pediatry. Potraktowała moje dziecko jak przedmiot. Przez 5 lat życia mojej pociechy uczyłam ją, że lekarze to cudowni ludzie, którzy pomagają innym, i nigdy nikogo nie krzywdzą. W tym przypadku wszystko było na odwrót. Z pewnością Pani Burgs nie jest lekarzem z powołania. Ponadto jestem przekonana, że jest złym człowiekiem. Żywię gorącą nadzieję, że Pani Burgs zastanowi się nad swoim zachowaniem i skoryguje swoją postawę wobec pacjenta i drugiego człowieka.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny