lek. dent. Grażyna Bystry

Nie ceni czasu innych. Spóźnia się na wizyty, w tym samym czasie załatwiając swoje sprawy. Nie potrafi współpracować z małymi dziećmi. Lepiej i więcej uwagi małym pacjentom poświęcają asystentki.

Jestem pacjentką Państwa Bystrych od wielu lat. Polecam wszystkim znajomym. Ceny jak w każdym dobrym gabinecie. Fachowość i uprzejmość na najwyższym poziomie!

Bardzo dobry lekarz, nigdy nie spotkałam tak kompleksowej i fachowej obsługi

Bardzo dobry lekarz, nigdy nie spotkałam tak kompleksowej i fachowej obsługi

Zdecydowanie odradzam.Wszystkie proponowane w tym gabinecie metody nie gwarantują satysfakcji ale skuteczne wyciąganie pieniędzy z kieszeni.Wydałem 300 złotych a praca do poprawki.Kiedy zgłosiłem reklamacje przed upływem roku nie została uwzględniona.

jest dobrym lekarzem ,jestem zadowolony zleczenia.

jest dobrym lekarzem ,jestem zadowolony zleczenia.

Ceny dużo wyższe niz u innych renomowanych opolskich dentystów. Np zaproponowano mi wyrwanie ósemki za 400 zł, więc znalazlem chirurga szczękowego za 150 zł, który bardzo sprawnie to zrobił. Mam wrażenie że Państwo Bystrzy mimo sporej ceny, trochę też naciaga klientów. Zawsze wychodziło mi tutaj sporo więcej zębow do leczenia niz u innych dentystów, a po 2 latach od założenia 2 plomb, usunięto mi je i zalożyli na nowo, bo podobno cos się zaczyna dziać. W domu sprawdziłem, że to były plomby robione w tym gabinecie. Dodam że wszystkie pozostałe ...

Mam wrażenie że Państwo Bystrzy mimo sporej ceny, trochę też naciaga klientów. Zawsze wychodziło mi tutaj sporo więcej zębow do leczenia niz u innych dentystów, a po 2 latach od założenia 2 plomb, usunięto mi je i zalożyli na nowo, bo podobno cos się zaczyna dziać. W domu sprawdziłem, że to były plomby robione w tym gabinecie. Dodam że wszystkie pozostałe plomby nosze nawet ponad 10 lat. Szkoda że nie sprawdziłem wczesniej bo bym już drugi raz tego u nich nie robił.