lekarz Grażyna Chmaj

Urolog dziecięcy

Pani Doktor powinna chyba zmienić pracę. To, że jest nieuprzejma dałoby się znieść, ale to że zrobiła mojemu dziecku krzywdę i tak odciągnęła napletek, że aż powstało pęknięcie świadczy tylko o braku kompetencji.

Jescze nigdy nie wiedziałam tak chamskiej osoby , nie chce tłumaczyć nie odpowiada na pytania tylko się drze , pyskuje rodzicom , znerwicowana jest , NIE POLECAM rodzica ma za idiotę.

Pozdrawiam Panią doktor i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Jestem przekonany iż jest Pani dobrym lekarzem. Mam nadzieję iż nie tylko mamy takie same nazwiska ale być może wspólnych przodków. Moja rodzina pochodzi z Zaczernia /k.Rzeszowa.

trudno mi na razie ocenić kompetencje ale podejście do rodziców małego pacjenta okropne, pretensjonalne, zero informacji co i jak. Spotykam wielu ludzi i nawet w urzędach stosunek do petenta już się zmienia. Rozumiem, że w przychodni jest zawsze dużo ludzi, a pani chciałaby już pójść do domu, ale lekarz to chyba w pewnym sensie powołanie i to wcale nie za małe pieniądze. Może prywatnie godna polecenia ale w przychodni NIE POLECAM

Wspaniała Pani doktor, uratowała jedyną nerkę mojej córce gdyż druga od urodzenia była nieczynna. Gdyby nie było jej w Rzeszowie jako jedynej w swojej specjalizacji, to zapewne musielibyśmy jechać do Krakowa. Poza tym jest przesympatyczna i co najważniejsze myśli tylko o swoich pacjentach a nie przejmuje się rodzicami którzy niestety czasem myślą tylko o sobie. Dziękujemy Pani doktor. Mama Hani.

Mama Hani.

byłam z synem kilka razy,pani doktor była bardzo niemiła,zasugerowała nam nawet wizyte u psychologa zamiast u urologa,teraz szukam kogoś innego bo syn prawie wpada w nerwicę na samo wspomnienie wizyty...

Z czystym sumieniem polecam. Przez kilka lat dziecko było pod opieką pani doktor. Ogromnie się cieszę, że trafiliśmy pod Jej skrzydła. Opiekuńcza, konkretna, profesjonalna.... Życzyła bym sobie więcej takich lekarzy specjalistów.

Miła, konkretna, dobry chirurg, polecam

Miła, konkretna, dobry chirurg, polecam

Świetna lekarka. Wspominam Ją bardzo dobrze i wszystkim naprawdę polecam.

Świetna lekarka. Wspominam Ją bardzo dobrze i wszystkim naprawdę polecam.

POLECAM!!! LEKARZ GODNY ZAUFANIA, RZADKO SPOTYKANY OKAZ.

POLECAM!!! LEKARZ GODNY ZAUFANIA, RZADKO SPOTYKANY OKAZ.