Grażyna Chmielińska

Super stomatolog i ortodonta. Cierpliwa, delikatna, leczy mnie i moje dzieci. Gorąco polecam. Trudno spotkać kogoś na tak wysokim poziomie, cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam.

Świetna ortodontka, która zna się na rzeczy, posiada dużą wiedzę i widać, że jest dobra w swoim zawodzie. Jako lekarz absolutnie nie jest obojętna w stosunku do pacjęta i jest w stanie postawić się na jego miejscu. Co do ceny za usługi Pani doktor nie maM zastrzeżeń. Cena jest podobna do tych w innych gabinetach, a u Pani doktor chociaż wiadomo za co się płaci i ma się gwarancje zadowolenia:) Usługi pierwsza klasa:) GORĄCO POLECAM.

Najlepszy lekarz stomatolog i ortodonta w Płońsku. Polcam. Jestem z niej bardzo zadowolona. Zęby po zdjęciu aparatu nie cofają się co zdarz się u innych ortodontów w Płońsku.

Najlepszy lekarz stomatolog i ortodonta w Płońsku. Polcam.

Uważam, że wizyta w jej gabinecie jest dobrym wyjściem. :)

Uważam, że wizyta w jej gabinecie jest dobrym wyjściem. :)

P.Chmielińska ma podejście czysto materialne . Cenę ustala po tym kto jakim samochodem przyjedzie na wizytę i w co jest ubrany ...Jako ortodontę mogę polecić lecz jako stomatologa nie .Bardzo drogie wizyty to chyba największy minus .

Długi czas oczekiwania mimo ustalonej godziny wizyty, bardzo drogo.

Długi czas oczekiwania mimo ustalonej godziny wizyty, bardzo drogo.

Plomba wypadła po 2 miesiącach. Podczas swojej wizyty miałam wrażenie taśmociągu. Na swoją kolej czekałam ponad godzinę, mimo, że miałam wyznaczoną konkretną godzinę wizyty. Bez zażenowania były przyjmowane osoby poza kolejnością (znajome?).