lekarz Grażyna Chrul

Dermatolog

Przy każdej wizycie zawsze byłem zadowolony. Pani doktor jest uprzejma, tłumaczy leczenie i udziela informacji o lekach, które przepisuje. Dzięki niej znalazłem wreszcie skuteczny lek.

Pani doktor bardzo miła. Spokojnie tłumaczy co może być przyczyną choroby. Bywam też u niej co roku po okresie letnim sprawdzać pieprzyki. Jestem zadowolona i mogę z całą pewnością polecić tego lekarza.

Pani doktor nie skierowała mnie na żadne badania, mimo iż wypisane przez nią lekarstwa nie działały to ponownie wypisywała...jedyny plus brak kolejek ale już wiem czemu.

Moje oczekiwania spełnia, jest szybko i to co chcę. Wiem co mi pomaga, nie wiem jak jest w kwestii diagnozy za bardzo, ale pani dr jest bardzo miła, nigdy nie krzyczy i nie robi problemów. Tylko czasem przepisuje zbyt drogie specyfiki, ale szybko można trafić na wizytę, bo kolejki brak. Inni dermatolodzy przepisują własne roztwory. Szkoda, że nie robi żadnych badań, ale tego nie oczekuję.

Ani słowa na temat choroby: "zapiszę taką maść" - 2 razy dokładnie taka sama sytuacja. Dopiero po dociekliwych pytaniach określenie jednostki chorobowej.

Świetny fachowiec,cierpliwy,lekarz z powołania który jest dla pacjenta oparciem.Dzięki pani doktor mój starszy syn został fachowo zdiagnozowany(fakt że odpowiednio szybko zareagowaliśmy) i skutecznie wyleczony(zmiana skórna).Ja sam również miałem okazję doświadczyć jak wygląda podejście prawdziwej lekarki do problemów zdrowotnych pacjenta-oby takich lekarzy jak najwięcej.

Lekarka miła, wydaje się być kompetentna, wszystko ładnie tłumaczy, jednak niestety na mnie jej leki nie podziałały. Może za krótko je stosowałem, nie wiem, ale doktor na nfz miła, co jest rzadkością.