dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Alergolog, Pediatra, Gastroenterolog

Jestem po wizycie u Pani Doktor, jechalismy dość sporo km, a tak naprawde niczego knkretneg sie nie dowiedziałam?? Zgadzam się, że koszt wizyty za kilka minut to zbyt wysoka stawka, jeszcze bez paragnu...3 dni w tygodniu teoretycznie, i na koniec miesiąca 50 tys. Pani Doktor ma. Spodziewałam sie wiekszej kompetencji i podejscia jak na kogos habilitowanego i ordynatora oddziału :(

przede wszystkim zbyt wysoki koszt 200 zł to zdecydowanie za dużo bez specjalistycznych badań, nawet zwykłego usg. w każdym bądź razie leczenie nie pomogło a na następną wizytę mnie nie stać

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Pani Doktor przepisała mojemu dziecku zupełnie nie potrzebne szkodliwe leki. Mało tego przez pomyłkę wypisała dawke leku na recepcie jak dla dorosłego człowieka.

Pani Doktor jest rewelacyjna! Jestem jak na razie zadowolona ze sposobu podejścia do córeczki i wyjaśniania mi na czym polega problem , jakie leki i jak je stosować itp. Zobaczymy po kilku miesiącach leczenia . Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.Polecam

Pani Doktor jest rewelacyjna!

POLECAM!!! Bardzo miła i kompetentna. Wyleczyła mnie.

POLECAM!!!
Bardzo miła i kompetentna. Wyleczyła mnie.

KOMPETENTNA, UPRZEJMA,WZBUDZA ZAUFANIE MAŁYCH PACJENTÓW I RODZICÓW

KOMPETENTNA, UPRZEJMA,WZBUDZA ZAUFANIE MAŁYCH PACJENTÓW I RODZICÓW

Ocena:negatywna Powód: przez okres ok. 2 lat (mimo wizyt prawie co miesiąc) nie zdiagnozowała wszystkich problemów dziecka. Owszem zrobiono testy alergiczne, ale na tym poprzestano. Zabrakło wnikliwości co do występujących problemów gastrologicznych. Dopiero konsultacja u innego specjalisty, a następnie od razu wizyta w szpitalu przyniosły efekt. Okazało się, że dziecko nie było tak naprawdę zdiagnozowane!! Dla mnie, jako rodzica to masakra... dziecko męczyło się przez tak długi okres czasu a wystarczyło zlecić wykonanie endoskopii i już by było wiadomo jak leczyć.... po prostu tylko zmarnowaliśmy te prawie 2 lata. Nie ...

Ocena:negatywna
Powód: przez okres ok. 2 lat (mimo wizyt prawie co miesiąc) nie zdiagnozowała wszystkich problemów dziecka. Owszem zrobiono testy alergiczne, ale na tym poprzestano. Zabrakło wnikliwości co do występujących problemów gastrologicznych. Dopiero konsultacja u innego specjalisty, a następnie od razu wizyta w szpitalu przyniosły efekt. Okazało się, że dziecko nie było tak naprawdę zdiagnozowane!! Dla mnie, jako rodzica to masakra... dziecko męczyło się przez tak długi okres czasu a wystarczyło zlecić wykonanie endoskopii i już by było wiadomo jak leczyć.... po prostu tylko zmarnowaliśmy te prawie 2 lata. Nie oceniam czy jest to miła, uprzejma osoba, gdyż dla dobra dziecka poszłabym nawet do osoby nieuprzejmiej, najważniejsze aby dało to efekt.

niestety, pani doktor nie lubi dzieci powyżej roku, bo ,,te bardzo płaczą".Po pół rocznej obserwacji, wyszło, że pani doktor podejścia do dziecka raczej nie ma, traktuje je przedmiotowo, przemawia do niego:,,no już spokój, nie krzycz tak" itd., przemowy te nie były agresywne, ani ton głosu podniesiony, ale dziecko wyczuło niechęć, złość lekarki.Myślę, że gdyby to nie była wizyta prywatna, spotkanie mojego dziecka z Panią byłoby o wiele gorsze. Wizyta trwała ok. 30 min, rozmowa i wysłuchanie jak najbardziej poprawne, ale nasz problem nie został rozwiązany, mimo kurczowego trzymania się zaleceń lekarskich i cierpliwości.Nadzieja na poprawę sytuacji dziecka z każdym miesiącem mniejsza, co skutkuje poszukiwaniem innego specjalisty.Z rozczarowaniem muszę napisać, że autorytet posiadanych tytułów naukowych w naszym przypadku nie zadziałał...

beznadziejna brak konkretnej rozmowy zdecydowanie niekompetentna

beznadziejna brak konkretnej rozmowy zdecydowanie niekompetentna

Wizyta kosztuje, ale takiego podejścia do pacjenta ze świecą szukać. Pani Doktor nie patrzyła na zegarek po 10 minutach i nie odesłała mnie bez pełnej wiedzy na temat choroby i sposobu leczenia, co zdarzało się u innych lekarzy.I jasne, czasem to znaczy, że i my wejdziemy do gabinetu później niż było ustalone, ale warto. Diagnoza skuteczna - rezultaty widać bardzo szybko, a dziecko w końcu przestało się męczyć.Polecam.