lekarz Grażyna Derezińska-Kozłowska

Polecam Panią Doktor jako kompetentnego lekarza, sama trafiłam do niej z polecenia. Prowadzi mi obecnie drugą ciążę, każda z moich wizyt była refundowana z nfz w poradni ANGRA na Krasińskiego w Poznaniu. Pani Doktor mało rozczulająca się nad pacjentką choć konkretna. Sama może nie jest zbyt wylewna to wyczerpująco odpowie na każde zadane pytania.

Jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta i kompetencji Pani Doktor!!!nawet moja corka ,ktora byla po raz pierwszy na badaniu ginekologicznym stwierdzila ze:"do takiego lekarza moze chodzic codziennie..."

Byłam w pani doktor w zeszłym tygodniu. Najgorsza wizyta u ginekologa w moim życiu. Dlaczego? Brak pomieszczenia bezpośrednio w gabinecie do przygotowania się do badania. Jestem przyzwyczajona raczej do innych warunków. Wszystko musiałam zrobić w toalecie, która znajduje się w poczekalni. Brak mydła. Musiałam skorzystać z płynu koleżanki. Pani doktor nawet mnie nie zbadała. Zaczęła oglądać i mówić, że na 100% jestem zarażona wirusem hpv. Cytologii oczywiście nie opłacało się robić. Dostałam leki, zapłaciłam 120zł i wyszłam. Koleżanka tak samo. Leki wykupiłam. Zaczęłam stosować. Użyłam maść, którą przepisała mi pani ...

Leki wykupiłam. Zaczęłam stosować. Użyłam maść, którą przepisała mi pani doktor. Poczułam pieczenie nie do zniesienia. Przeczytałam ulotkę, a tam jak byk napisane, żeby nie stosować do leczenia narządów płciowych.
Dziękuję za takiego lekarza. To była na pewno moja ostatnia wizyta.
Pozdrawiam.

Pani doktor jest b.b.WSPANIAŁYM LEKARZEM w swojej specjalności dzięki niej jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Wizyta u niej była zawsze zawsze b. spokojna i kompetentna a wyniki badań robiłam u lekarza rodzinnego i nigdy nie miałam z tym problemów.Polecam szczerze wszystkim koleżanką Zuzanna

Nie polecam W czasie ciąży nie zleciła badań krwi tylko odesłała do lekarza rodzinnego. Gdy nie otrzymałam skierowania również od rodzinnego!! Nawrzeszczała na mnie! Niesympatyczna

Gdzie Pani Doktor przyjmuje nieodpłatnie?

Gdzie Pani Doktor przyjmuje nieodpłatnie?

Wg. mnie jest bardzo kompetentna lekarka. Widać, że leci na kasę, (ale kto nie leci). Zawsze dokładnie tłumaczy przypadek. Jest dokładna, a co najważniejsze (jak dla mnie) uspokaja pacjentkę i dba o jej komfort. Kiedy miałam problem mogłam do Niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Ponad to ma bardzo dobrą pamięć do twarzy... Polecam

Fantastyczny lekarz i wspaniały człowiek. Dzięki Pani Doktor mój syn przyszedła cały i zdrowy na świat. Oprócz ogromnej wiedzy ma tez niesamowitą intuicję. Panią Doktor polecam wszystkim moim koleżankom i każda jest bardzo zadowolona - Małgorzata

Polecam, dzięki Pani doktor mam wspaniała córeczkę, gdyby nie ona straciłabym kolejną ciążę. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, odpowiada na każde pytanie, jest dokładna.

super lekarz- wiedza ,doswiadcznie, rozpoznanie, leczenie, polecam- prowadzilam ciaze bez zarzutu