Grażyna Frąckowiak

Dermatolog

Agnieszka

14.12.2015

Jestem wdzięczna, że są tak profesjonalni specjaliści, mogę tylko w samych superlatywach wypowiedzieć się o Pani doktor. Fachowa wiedza, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta.

19.09.2012

Nie rozumiem wypowiedzi ludzi chodzących prywatnie do dermatolog, myślą, że zapłacą i będą mieć w mgnieniu oka rezultaty. No ale cóż, leczę się ponad 8 lat u Pani Doktor, poświęca tyle czasu ile potrzeba, każdą pierdołę którą mam na skórze jakieś plamki znamiona co powiem to sprawdzi. W razie problemów zasięga drugiej opinii od ręki. Przepisuje co niezbędne. Na życzenie klienta nawet drastyczne metody. Chociaż wiem, że te tak jak mówiła nie są najlepsze :) Najlepiej powoli i spokojnie miarodajnie.

08.02.2014

Czy mógłby ktoś napisać ile kosztuje wizyta prywatna u Pani doktor? Chciałabym się do niej wybrać, po tak dużej ilości pozytywnych komentarzy : )

Beata

03.10.2013

super lekarz , chodziłam do różnych dermatologów prywatnie i nie udało misie wyleczyć. Pani Doktor wszystko wyleczyła teraz staram się zawsze tylko do niej.

10.05.2013

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentna,tłumaczy chorobę. Sympo atyczna,

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentna,tłumaczy chorobę. Sympo
atyczna,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Olsztyn"?

mroza 14/7 olsztyn

Świtycz-Widackiej 3