Grażyna Frąckowiak

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
13 opinii

• 5

Czy mógłby ktoś napisać ile kosztuje wizyta prywatna u Pani doktor? Chciałabym się do niej wybrać, po tak dużej ilości pozytywnych komentarzy : )

• 5

super lekarz , chodziłam do różnych dermatologów prywatnie i nie udało misie wyleczyć. Pani Doktor wszystko wyleczyła teraz staram się zawsze tylko do niej.

• 5

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentna,tłumaczy chorobę. Sympo atyczna,

• 5

Pani doktor wyleczyła mnie z pokrzywki, z którą męczyłam się 3 lata. Zgłaszałam się do niej również z innymi problemami i zawsze poświęcała chwilę, albo dwie, żeby obejrzeć różne drobne schorzenia, które mnie niepokoiły. Jestem zadowolona i polecam!

• 5

Lekarz na medal. Jeżdżę do Pani doktor od kilku lat i polecam ją znajomym, ponieważ fachowo wykonuje swoją pracę, do tego jest przesympatyczna i budzi zaufania !

• 5

super pod każdym wzgledem, wyczepujące informacje i natychmaistowy efekt w leczeniu

• 5

Leczyłem się o kilku dermatologów na terenie województwa, ale dopiero pani Frąckowiak postawiła dobra diagnozę.Zazywałem przez 8 miesięcy bardzo mocne leki(IZOTEK w moim przypadku okazał się znośne) pod stałą kontrolą.I mam chorobę z głowy a 9 lat się męczyłem.Po pierwszej wizycie prywatnej,ze względu na długość leczenie osobiście zapisaa mnie w recepcji na NFZ(byłem w szoku.

• 5

Nie rozumiem wypowiedzi ludzi chodzących prywatnie do dermatolog, myślą, że zapłacą i będą mieć w mgnieniu oka rezultaty. No ale cóż, leczę się ponad 8 lat u Pani Doktor, poświęca tyle czasu ile potrzeba, każdą pierdołę którą mam na skórze jakieś plamki znamiona co powiem to sprawdzi. W razie problemów zasięga drugiej opinii od ręki. Przepisuje co niezbędne. Na życzenie klienta nawet drastyczne metody. Chociaż wiem, że te tak jak mówiła nie są najlepsze :) Najlepiej powoli i spokojnie miarodajnie.

• 4

Niezwykle kompetentny lekarz, pierwszy raz w życiu odczułam SZCZERE zainteresowanie moim problemem. Jest to jedyny lekarz z powołaniem, szkoda że o reszcie "ekspertów" nie mogę mieć opinii równie pozytywnej!

• 3
  • 1

Ta pani doktor narobiła mi biedy do końca życia... poszłam do niej z paroma krostami na twarzy żeby to leczyć a po 4 miesiącach jej leczenia skończyłam z cała buzią w krostach szyją dekoltem brzuchem i plecami.. co gorsza nie widząc efektów leczenia pani doktor pakowala we mnie teracykline dalej az porobilo sie pelno blizn i postanowilam sama to wszystko rzucic. Gdy zmienilam lekarza to w ciągu 2 tyg mialam wieksze efekty niz w ciagu calego leczenia u pani doktor frackowiak:/Moze i jest mila ale wiedzy nie ma zadnej:/ nie odroznia tradziku od innych schorzen...

• 2
  • 2
  • 1

Udałam się do Pani doktor zachęcona ogromną liczbą pozytywnych komentarzy dotyczących jej umiejętnościom i kompetencji. Wizytą (dodam prywatną), która trwała nie więcej niż 10 minut, byłam kompletnie rozczarowana. Pani Doktor nie chciała mi przepisać żadnych leków na mój trądzik, tylko stanowczo upierała się, że pomóc mi może tylko Aknenormin, choć każdy z wcześniejszych dermatologów, u których się leczyłam tłumaczył mi, że leczenie tym lekiem polecane jest jedynie w najcięższych przypadkach trądziku. Tak jak wspomniałam po 10 minutach przekonywania mnie o skuteczności Aknenorminu odesłała mnie z broszurką do domu i kazała przyjechać na kolejną wizytę już na pobranie krwi, by sprawdzić, czy w ogóle kwalifikuję się do leczenia. Cały czas podkreślałam jednak, że zapoznam się z broszurką, ale zdecydowanie jestem przeciwna takiej formie kuracji. Kiedy więc zjawiłam się w przychodni po raz drugi, żeby pobrać krew, usłyszałam, że krew zostanie mi pobrana tylko i wyłącznie wtedy jeśli decyduję się na leczenie Aknenorminem. Było to dla mnie zbyt ryzykowne, dlatego odmówiłam. Pani Doktor nie chciała więc przyjąć na wizytę, żeby przepisać mi inne leki na leczenie trądziku. Myślę, że to wydarzenie nie wymaga komentarza. Być może pani Frąckowiak pomogła innym, według mnie jej usługi i kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

• 5

Jestem wdzięczna, że pani Frąckowiak jest akurat u nas w Olsztynie. Chodziłam po wielu dermatologach wkońcu udało mi się dostać do pani doktor. Jestem pod wrażeniem! Z czystym sumieniem polecam. Interesuje się pacjentem poświęca dużo czasu, odpowiada na każde pytanie, opowiada o chorobach wszystko tłumaczy, a leki i preparaty, które wypisuję działają. Naprawde polecam, jedyny minus jest taki, że trzeba czekać minimalnie miesiąc bo do pani Frąckowiak kalendarz jest caly wypisany. Polecam!

• 5

Zdecydowanie lekarz swiatowej klasy. Zwrocalam sie do p.doktor z kilkoma problemami, leczenie jakie przeprowadzila bylo zawsze skuteczne.Zawsze polecam ja bliskim i znajomym. Mam do niej pelne zaufanie

Gdzie przyjmuję

place 11

Kostytucji 3 - go Maja 3
    Olsztyn
    53,77842220,4801193089 533 58 85

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat