lek. dent. Grażyna Iwulska

2,2
2,6

Rzeczywiście dentysta mało delikatny tłucze po zębach wiertłami mówiąc krótko przepraszam i dalej robi to samo drogo oj drogo a czy znowu tak profesjonalnie, terminy odległe

Byłem umuwiny na NFZ pod koniec miesięca a tedzień wcześnij ząb bolał nie miłosiernie. podeszłem do niej, ale odprawiono mnie z kwitkiem mówiąc " ... prosze przejść na ustalony termin". To nie poważne z ich strony. Człowiek by się wykończył a oni nic. Nie polecam.

Jakość leczenia bardzo dobra. Koszty wysoki ale jeśli mam do wyboru inny gabinet płacąc mniej ale za rok iść z tym samym zębem to się nie opłaca. Ogólnie jestem bardzo zadowolona nigdy nie miałam problemów po leczeniu mimo, że jestem klientem już od około 10 lat. Jedyne co jest negatywne to podchodzenie do klienta na dystans,nie jest osobą z natury uśmiechniętą, która poprzez miłą rozmowę chce zdobyć klienta tylko konkrety, ale wszystkiego mieć nie można niestety.

Kompleksowa opieka, kompetentna i uprzejma Pani Doktor. Polecam.

Kompleksowa opieka, kompetentna i uprzejma Pani Doktor. Polecam.

Lekarz dentysta będąca jednocześnie właścicielką prywatnej przychodni , niestety kobieta nastawiona na robienie kasy i przyjmujaca do 14 h na dobę aczkolwiek kompetentna, poswiecajaca pacjentowi czas do minimum , stosunkowo długie terminy przyjęcia .Placówka dobrze wyposażona.