lekarz Grażyna Makulec

Laryngolog

1,9
1,7
1,7

Po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że to zdecydowanie stracony czas. Lekarka totalnie lekceważy pacjenta i jego problemy. Nie posiada wiedzy na temat podstawowych zabiegów laryngologicznych. Nie stawia diagnozy, ani nie leczy. Zdecydowanie nie polecam!

Dzisiaj skorzystałam z wizyty u pani doktor w przychodni Ars Medica w Częstochowie. Córka dostała skierowanie od prywatnego lekarza na tomograf zatok przynosowych. W takiej sytuacji musiałabym za tomograf zapłacić więc udałam się do przychodni NFZ żeby pani doktor przepisała skierowanie i mogłabym zapisać córkę na ten tomograf w szpitalu. Już na wejściu pani doktor okazała się bardzo niemiłą osobą , ale to był dopiero początek. Po wykrzyczeniu że nie będzie płacić za ten tomograf(???) i rzucaniu pustą kartą pacjenta nie zerkając nawet w skierowanie które córka otrzymała od prywatnego specjalisty postanowiła pobieżnie w mało elegancki sposób przejść do badania takim podstawowym sprzętem ( jednak rozumiem że nie posiadają tak wyspecjalizowanego sprzętu jak w gabinetach prywatnych) Tłumaczyłam pani doktor że córka jest już w końcowym etapie leczenia i teraz jest zdrowa więc za kilka dni powinna mieć wykonany tomograf ( tak tłumaczył nam doktor prowadzący dziecko) Tłumaczenie nic nie dało , pani doktor stwierdziła że dziecko jest zdrowe i nic nie potrzebuje. Dała jednak skierowanie na RTG zupełnie innej części zatok niż mieliśmy na skierowaniu. Nie będę wypowiadała się na temat Pani kompetencji ponieważ nie miałam okazji zobaczyć jak dokładnie i szczegółowo bada pacjenta mogę jednak z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że tak aroganckiej pani doktor nigdy nie miałam okazji spotkać. Na koniec traumatycznej wizyty rzuciła skierowaniem na rtg i tak jak w filmie MIŚ ( w scenie przy nakładaniu kaszy) wybrzmiało słowo proszęęęęę. Nie polecam nikomu, szkoda czasu, nerwów, a tym bardziej boję się sposobu leczenia takiej pani doktor która kulturą, empatią się nie szczyci. .

Odradzam wszystkim tą lekarkę . Po pierwsze całkowity brak wiedzy , całkowite lekceważenie pacjenta i do tego mega niemiła . Szkoda czasu na takich ludzi . Dziwne że tacy ludzie mają tytuł lekarz - to pomyłka .

Porażka lekarz. Niemiła i niesympatyczna. Zawód który wykonuje to chyba za karę. Opryskliwa nawet nie raczyła podejść na metr do pacjenta. Nie polecam nikomu

Lekarz z tragicznym podejściem do pacjenta. Nie słucha co się do niej mówi, przerywa, ton wypowiedzi niezwykle nerwowy i zakrawajacy niemalże o krzyk. Zostałam skierowana do laryngologa przez trzech specjalistów (neurolog, okulista i endokrynolog) w celu zdiagnozowania ewentualnego zapalenia zatoki klinowej. Doktor Makulec uznała, że najwyraźniej mam kontakt z niedouczonymi lekarzami i ze zawracam jej głowę zajmując czas innym, poważnie chorym. Ręce opadają. Podejście do drugiego człowieka tragiczne.

NIE POLECA.......WSZYSTKO NA NIE.....ANI KOMPETENTNA ANI LEKARZ....NIE POWINNA NAWET ZWIERZAT LECZYC

Pani doktor Makulec robiła mi zabieg usunięcia polipów z nosa kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona

Do pani doktor trafiłem skierowany od lekarza rodzinnego.Już na samym wejściu lekarka bardzo niesympatyczna, zero uprzejmości.Pani doktor sprawiała wrażenie jakby przyjmowała pacjentów za karę.Nawet nie wysłuchała do końca z jakim problemem przychodzę.Najprawdopodobniej moje dolegliwości wg niej to nic szczególnego przecież taki stan utrzymuje się dopiero kilka miesięcy (takie tam prawdopodobnie przewlekłe zapalenie zatok, silne bóle głowy,krwotoki z nosa pogorszenie słuchu etc. ). ,,Najprawdopodobniej'' ulubione słowo lekarki bo badanie nie poparte szerszą diagnostyką leki ziołowe póki co powinny załatwić sprawę. Co do krwotoków z z nosa to witamina k no i sugestia że może warto zrobić morfologię bo być może sport który uprawiam rekreacyjnie jest dla mnie zbyt wyczerpujący.
Szczerze mówiąc wyszedłem z gabinetu lekko zszokowany jak taki lekarz z takim podejściem morze jeszcze leczyć pacjentów.Pani doktor może warto pomyśleć już o emeryturze.

wielkopanskie zachowanie a fachowo marnie inny lekarz postawił diagnoze prawidłową

bardzo nerwowa,krytykuje wszystkich poprzednich leczących,brak podejscia do starszych osób