lekarz Grażyna Małek

Na wizycie byliśmy podczas zimowego pobytu w zakopanem. Dane Pani Doktor znaleźliśmy w internecie. Przyjęła nas jeszcze tego samego dnia o godzinie 18.00. Poświęciła córce bardzo dużo czasu. Diagnoza też była trafiona, Pani Doktor starała się tak leczyć córkę, zeby uniknąć antybiotyku.

Witam , W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność z Panią Doktor Grażyna Małecka w Zakopanem - wizyta prywatnie ok 20:00 . Zgodnie z wcześniejsza deklaracja przyjęła Nas z uśmiechem i życzliwością. Doktor b. rzetelna i cierpliwa dla Malucha . Maly pacjent został bardzo skrupaulatnie przebadany , wraz z mierzeniem temperatury . Czas trwania wizyty ok 40 min . Lekarz jak widać idzie na jakość a nie na ilość . Zdecydowanie Polecam ,każdemu kto będzie w potrzebie skorzystać z fachowej porady Dr. Grażyny Małecka .

Witam ,
Doktor b. rzetelna i cierpliwa dla Malucha .
Czas trwania wizyty ok 40 min .
Lekarz jak widać idzie na jakość a nie na ilość .

Bardzo miła. W drobnych sprawach telefonicznie udziela porady a nie wzywa na osobistą wizytę. Uprzejma i kompetentna...inna pediatra nie udzieli info przez telefon tylko oczekuje na przyjazd...nawet w drobnostce, bo chodzi o kasę. Tą Panią zdecydowanie polecam...

Cóż może być bardziej wartościowego dla zatroskanych nagłą chorobą dziecka, w dodatku z dala od domu, rodziców? Dla nas odpoczywających w Białce Tatrzańskiej pełna zrozumienia, profesjonalna i szybka pomoc Pani Doktor. Należy dodać, że na wizytę zostaliśmy przyjęci już po godzinie 20, wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym, co oddaje tak naprawdę podejście do pacjenta potrzebującego pomocy lekarskiej i potwierdza rzeczywisty fakt jej niesienia. Przy okazji jeszcze raz dziękujemy za pomoc, Kubuś ma się znacznie lepiej.

Długo oczekiwane ferie ,wyjazd na narty 300 km i..niestety po trzech dniach pobytu u syna wystąpiła gorączka ,ból gardła ,brzucha ,mięśni. Pani Doktor zgodziła się nas przyjąć.Była bardzo życzliwa ,cierpliwa ,przeprowadziła dokładny wywiad.Równie wnikliwie zbadała syna ,przepisała leki.Na drugi dzień gorączka nadal się utrzymywała , od częstego kaszlu syna strasznie bolało gardło . Wystraszeni znów zadzwoniliśmy do Pani Doktor. Mimo ,że to była sobota-Pani Doktor ponownie przyjęła syna ,dokładnie zbadała , określiła [jak się okazało -trafnie ]stan zdrowotny syna [ wirus ]. Wykazała dużą wiedzę medyczną . Szczerze byłam pod ...

Pani Doktor zgodziła się nas przyjąć.Była bardzo życzliwa ,cierpliwa ,przeprowadziła dokładny wywiad.Równie wnikliwie zbadała syna ,przepisała leki.Na drugi dzień gorączka nadal się utrzymywała , od częstego kaszlu syna strasznie bolało gardło . Wystraszeni znów zadzwoniliśmy do Pani Doktor. Mimo ,że to była sobota-Pani Doktor ponownie przyjęła syna ,dokładnie zbadała , określiła [jak się okazało -trafnie ]stan zdrowotny syna [ wirus ]. Wykazała dużą wiedzę medyczną . Szczerze byłam pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor ,podejścia do pacjenta . Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją [ a z uwagi na problemy zdrowotne -syn często korzysta z porad lekarskich ],że Pani Doktor poświęciła synowi podczas drugiej wizyty ok. godziny i nie wzięła pieniędzy ,gdyż uznała ,że jest to kontynuacja pierwszej wizyty.Nie pomogły moje prośby ,by przyjęła pieniądze za poradę lekarską. Stan syna polepsza się ,gorączka minęła , ale syn już na nartach nie jeździł.
Dziękujemy Pani Doktor za wszystko- za poradę ,życzliwość ,wsparcie i obecność. Jest pani niesamowita.....Życzymy dużo zdrowia. Wdzięczni - Łukasz z Rodzicami.

Super lekarka. Bardzo dobre podejście do dzieci. Przyjęła nas w niedzielę, a jesteśmy z drugiego końca Polski. Powiedziała, że po trzecim zażyciu lekarstwa będzie znacząca poprawa - poprawa już nastąpiła godzinę po drugim zażyciu lekarstwa. Bardzo polecam - Ryszard Łazar

Lekarka z powolania Super podejscie do dziecka, konkretna, dokladna, poswiecila bardzo duzo czasu, mila, sympatyczna, podala odpowiednie leki Polecam kazdemu urlopowiczowi potrzebujacemu porady od pediatry

Pani Doktor przyjęła moje dziecko mimo, że nie byliśmy wcześniej umówieni. Stwierdziła, że nie może zostawić nas bez pomocy. Taki lekarz w dzisiejszym świecie - to rzadkość! Lekarz z powołania! Zbadała syna dokładnie, przeprowadziła wnikliwy wywiad i postawiła trafną diagnozę. Przepisane leki zaczęły działać jeszcze tego samego dnia. Dzięki Pani Doktor nie musieliśmy skracać naszych zimowych wakacji.

w sytuacji "emergency" Pani stanela na wysokosci zadania, przyjela poznym wieczorem turystow z drugiego konca Polski, pelny profesjonalizm...oby wiecej takich lekarzy z powolaniem...dzieki

Polecam zdecydowanie ponieważ skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła moje dziecko

Polecam zdecydowanie ponieważ skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła moje dziecko