dr n. med. Grażyna Marciniak

Nie wiem jak można pisać takie bzdury. Pani Marciniak to najlepszy pediatria. Ma bardzo dobre podejście do dzieci które w związku z tym chętnie idą na wizytę. Moje dzieci dużo chorowały i zawsze ich leczenie było prowadzone prawidłowo. Jeśli było trzeba były kierowane do specjalistów lub na badania. Dzięki temu w porę wykryto u nich choroby przewlekłe. Dziękuje za to że dzieci gdy były małe miały dobrego pediatrę.

Dla mnie Pani dr jest uprzejma ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem nigdy niebyła wobec mnie nieuprzejma nawet jeśli przychodzilam tylko z katarem u dziecka. niestety moje dziecko choruje i jestem często u Pani dr. Zdecydowanie POLECAM nie mogę uwierzyć że Pani dr Marciniak ma negatywne komentarze bo to moim zdaniem dobry lekarz i naprawdę uprzejmy a najważniejsze ze naprawdę ma dobry kontakt z dzieckiem. Moja 3 letnia córka bardzo lubi do niej chodzić.

Zdecydowanie POLECAM

Pani Doktor Grażynka ,miła uprzejma od pierwszych wizyt z moją córcią tylko do pani Dr.Marciniak:) Zawsze wyleczy moje dzieci ,zawsze odpowiednie skierowanie z przypuszczającą diagnozą,odpowiednie leki skutecznie działające.Jak do pediatry to do Dr.Marciniak:)No i chętnie daje naklejki a u Mojej córci to najważniejsze.

Miła konkretna zawsze można na nią liczyć z góry polecam!!!

Miła konkretna zawsze można na nią liczyć z góry polecam!!!

Dla mnie zdecydowanie uprzejma, na tyle ile powinna byc, stwierdziła ze za wczesnie przyjechałam, ale lekarz moze taką opinie wydac a ja jestem matką dziecka, która korzysta pomocy lekarskiej w sytuacji kiedy nie mozna zbic wysokiej goraczki a zbliża sie noc. Inni często mówią ze przyjechało się za pożno. Faktem jest ze nastepnego dnia było lepiej a za 2 dni dostał ostrego niezytu. Leki zapisała właściwe, wg mnie dobry lekarz

Bardzo nieuprzejma. Kilka dni po wizycie u tej pani moje dziecko trafilo do szpitala. Stanowczo odradzam!

nieuprzejma wręcz wulgarna po przepisaniu antybiotyku, który nie pomógł stwierdziła że magazynuję leki i nie przepisze mi innego

Zawsze wyleczy moje dziecko, nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyku, tylko gdy jest konieczny

Odradzam. Nieuprzejma, nic nie powiedziała na temat choroby dziecka tylko zapisała leki. Moje pytanie wzbudziło jej złość. Moje wyobrażenie współczesnego lekarza nie ma nic spólnego z tą osobą.

nie polecam fatalnie dobrane leki przy stwierdzonej chorobie dziecka

nie polecam fatalnie dobrane leki przy stwierdzonej chorobie dziecka