mgr Grażyna Monica-Staszkiewicz

Psycholog dziecięcy

1,8
1,2

W 100% procentach popieram wcześniejsze opinie. Radzę unikać jakichkolwiek kontaktów z tą osobą, uzyskuje się skutek odwrotny od zamierzonego! Należało by ją usunąć z grona lekarzy. Z uśmiechem informuje, że dziecko nadaję się do szpitala psychiatrycznego nie podając przyczyn, nie informując o postępach leczenia.

Jesteśmy po wizycie u pani doktor Staszkiewicz. Wyszłyśmy z córką z ogromnym niesmakiem spowodowanym sposobem rozmowy z nami i podejściem do pacjenta. Byłam bardzo zaskoczona niemiłym i niesympatycznym tonem, narzucaniem swojego zdania. Pani doktor tylko na podstawie ilości wizyt u innego psychologa uznała, że problem nie jest poważny, nie czytając nawet zapisów w karcie ani nie pytając o co chodzi. Ani słowem nie odezwała się do córki. Uzasadnienie dla NFZ-u okazało się ważniejsze niż pacjent ...Przykre doświadczenie, zwłaszcza u psychologa, który powinien być kimś więcej niż urzędnikiem...

Ten psycholog w mojej opinii postępuje nieetycznie, ponieważ potrafi w napisać na prośbę matki (nie znając nawet ojca dziecka), by dziecko odizolować od ojca. To jest działanie dla dobra dziecka???!!! Ta pani sama nie jest logiczna i poukładana, a wydaje się jej, że ma prawo niszczyć komuś życie.

Pragnę ostrzec innych rodziców przed panią mgr Staszkiewicz. Niekompetentna, nieuprzejma, niekontaktowa, nie informuje rodziców o przebiegu "leczenia", o postępach lub o braku postępów. Ta Pani wygląda na posiadaczkę wyolbrzymionej manii wielkości traktując innych z góry. Na podstawowe pytania dotyczące terapii nie potrafi odpowiedzieć. Radzę ją omijać szerokim łukiem!

Ta pani sie do niczego nie nadaje,,,,ma problem ze sobą i sama powinna udac sie do psychologa,,,z całego serca odradzam bo mozecie żalować.

Pani Staszkiewicz jest wyjątkowo odpychająca i nieuprzejma.Patrzy na człowieka "z góry". Nie potrafi odpowiedzieć na normalnie zadawane pytania.Kiedy próbowałam dowiedzieć się czegoś więcej o sposobie postępowania z dzieckiem i o sposobie leczenia nie chciała udzielić mi żadnych informacji.Dziecko po każdej wizycie z tą panią wychodziło przybite i jeszcze bardziej zamknięte w sobie. Smutne, że takie osoby "pracują"z dziećmi... NIE POLECAM NIKOMU, STRATA CZASU I NERWÓW.

Pani Grażyna rozczarowała nas w 100% stwierdziła, że nasze dziecko nadaje się do psychoterapii dziecięcej, ale nie uzasadniła dlaczego. Zapytana o przyczynę rzuciła, że to na podstawie jej wieloletniego doświadczenia. Żadnej diagnozy, żadnej informacji zwrotnej o dziecku... Radzę dla zdrowia psychicznego trzymać się z daleka od tej Pani.

Radzę dla zdrowia psychicznego trzymać się z daleka od tej Pani.

Całkowicie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Trzy spotkania z tą Panią były niczym więcej jak tylko stratą czasu. Rada: trzymać się od tej Pani jak najdalej!

Pani doktor jest antypatyczna, niegrzeczna i nie chce współpracować z rodzicami ani szkołą w kompleksowej pomocy dziecku. Nie tłumaczy "choroby" ani metod leczenia. Nie jest wystarczająco kompetentna i nie potrafi się przyznać, że sobie z jakimś problemem nie radzi. Wręcz przeciwnie - na uwagi jej stawiane odpowiada atakiem i zrzucaniem winy. Absolutnie nie polecam innym rodzicom!!!