lekarz Grażyna Nieżurawska

Dermatolog dziecięcy

Rewelacyjny lekarz, bardzo skuteczne leczenie, leki zadziałały szybko. Pani Doktor bardzo życzliwa, troskliwa, zainteresowana pacjentem. Już nie wiem, jak mam dziękować.

Pani doktor bardzo kompetentna i miła. Obejrzała maluszka i zrobiła pełny wywiad, wytłumaczyła przyczyny i jak leczyć. Polecam

Genialna. Po pierwszej wizycie Pani doktor trafiła z diagnozą. Przez 2 lata syn był leczony na azs (w tym na Koszykowej w Warszawie), po jednej wizycie Pani doktor stwierdziła że to nie jest alergia, a leki przepisywane przez poprzednich lekarzy robią mu krzywdę. polecam tego specjalistę

Polecam bardzo. Syn był bardzo chory. Leczyłam go u lekarzy z Lim, Medicover. Dziecko w końcu trafiło do szpitala. Po wyjściu ze szpitala leczenie prowadziła Pani Doktor. Mały jest zdrowy, zmiany skórne ma tylko w okresie letnim, ale przy regularnych wizytach u Pani Doktor wszystko jest pod kontrolą. Polecam.

Polecam.

Pani Doktor może i jest przyjemna, ale nie potrafi słuchać rodzica, a uwieżcie tylko rodzice są dobrymi lekarzami swoich dzieci bo widzą chorobę dzień po dniu. Moja córka w wieku 8 m-cy dostała wysypki na nogach i rękach. Dodatkowo miała ropiejącą rankę na uchu i pod kolanami.Posiew wykazał gronkowca a wysypka według Pani doktor to skaza białkowa. Na początku ślepo wierzyłam , odstawiłam nabiał , co wizytę coraz to inne pokarmy i inne leki, a objawy jak były tak zostały. Było widać po 2 m-ca leczenia , że już nie ma koncepcji na leczenie. Na moje sugestie , że to może nie skaza białkowa , gdyż od urodzenia dziecka jadłam dużo nabiału i zero objawówó, Pani doktor twierdziła kategorycznie, że to skaza na 100%. Owszem leczenie może i mniej inwazyjne ,bo bez antybiotyków ( tylko częsciowo bo Elidel i Fucidin -to także lekki steryd)ale bez skutków. Nie polecam, nie słucha rodziców i chyba leci schematem leczenia. Córka obecnie leczy się na łojotokowe zapalenie skóry.

Pani Doktor wykryla umoje synka luszczyce. Innych 3 dermatologow stwierdzilo zgodnie, ze to lojotokowe zapalenie skory. Niepolecam szczegolnie matka wrazliwym i drzacym o swoje dzieci, moga te wizyte przeplacic zawalem!

Bardzo zaangażowana i godna polecenia dermatolog. Pani doktor wyznaczała, co tydzień wizyty dodatkowe by wyleczyć naszą córkę, stan był fatalny. Niestety proponowane kuracje do końca nie wyleczyły stanu skóry. Fakt, że pani doktor była bardzo zaangażowana i widać było, że bardzo jej zależy na wyleczeniu. Proponowane przez panią doktor leki były z półki tych mniej inwazyjnych (bez sterydów i antybiotyków) być może dlatego kuracja nie pomogła, ale pełen szacunek dla osób, które szukają rozwiązań bez konieczności przepisywania sterydów.

Trafiona diagnoza, wyleczyła skutecznie moją córkę z wysypki

Trafiona diagnoza, wyleczyła skutecznie moją córkę z wysypki

Polecam Panią doktor. Po pół roku leczenia dziecka w Medicoverze zmiany na twarzy dziecka tylko sie powiększały. Synek "przerobił" kilka maści i antybiotyków doustnych zapisanych przez lekarzy z Medicovera. Po wizycie u dr.Nieżurawskiej zrobiłam odpowiednie badanie skory dziecka i zostało podjęte odpowiednie leczenie. Obecnie po 2 miesiącach odpowiedniego leczenia nie widać śladu zmian na policzku synka (a uwierzcie wyglądało to już tragicznie). Dlatego z pełną szczerością polecam ta Panią doktor każdemu.

pani doktor od poczatku diagnozuje problemy mojego pol rocznego synka (problemy ze skora ma od urodzenia). Problemy po wizytach u innych lekarzy (na poczatku zasiegalam innych opini) nasilaly sie, po wizytach u pani dr objawy ustepowaly. Obecnie leczymy AZS, co moze ciagnac sie miesiacami i byc bardzo nieprzyjemne dla dziecka. Dr Niezurawska szybko zdiagnozowala problem i podjela leczenie unikajac silnych srodkow (sterydow). Na chwile obecna choroba zostala opanowana (mam nadzieje) i nie wymagalo to stosunkowo duzo czasu (okolo 2 miesiecy).