lekarz Grażyna Ostapińska-Karaś

Alergolog

Beznadziejna nieuprzejma bagatelizuje troskę rodziców.nie potrafi postawić diagnozy wypalona zawodowo niech zmiana sprzątać bloki a nie leczyć dzieci

świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem i nie rozumiem opini "typowy lekarz z NFZ", wprost przeciwnie, chodziłam z córką do tej Pani doktor ponad 10 lat i wszystkie wizyty z NFZ, zawsze była miła uśmiechnięta, nigdy nieodmówiła pomocy, tacy lekarze teraz rzadko się zdarzają. Jeśli chodzi o kompetencje to też nie mam uwag. Bardzo żałuję, żę córka skończyła 18 lat i muszę znaleś innego lekarza.

Typowy lekarz z NFZ Podejście instrumentalne. Najważniejsza dla tej pani jest KASA. Domyślam się, że na wizycie prywatnej lekarz z innej bajki. Moralność tragiczna.

najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia przy dwójce moich dzieci (11 i 4 lata) a miałam przyjemność poznać już naprawdę wielu, chociażby z uwagi na fakt częstej zmiany miejsca zamieszkania. jestem wymagającą osoba co do leczenia moich małych pacjentów a ta pani doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania. Miła, spokojna, cierpliwa i uprzejma osoba a przede wszystkim świetny fachowiec. Zawsze chętna udzielić pomocy nawet przy ogromie pacjentów pod drzwiami nigdy nie odprawiła nas z kwitkiem i zawsze celnie postawiła diagnozę. Zdobyła moje zaufanie w 100% a dzieciak ją po prostu uwielbia! POLECAM wszystkim!

Cóż uważa się za specjalistę, może jak przyjęła by nas prywatnie, ale niestety byliśmy na wizycie z nfz, zainteresowanie dzieckiem żadne diagnoza mylna. Zawiedziona

Zawiedziona

Najlepszy pediatra (i alergolog) z jakim miałem do czynienia. Chodziłem do niej jako dziecko teraz opiekuje się dwójką moich dzieci. Gorąco polecam.

Najlepszy lekarz jak dotąd mi poznany. Świetnie zdiagnozowała moje problemy zdrowotne, skutecznie lecząc, zamiast przepisywać coraz to nowsze antybiotyki. Kompetencje w zakresie chorób płuc i alergii - poziom również również wysoki. O tym też przekonałem się podczas problemów z drogami oddechowymi. Pomoc okazała się bardzo skuteczna. Dużo tej Pani zawdzięczam, polecam!