Grażyna Pisarska

Ortodonta, Stomatolog

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Doskonale doradzi jak leczyć oraz ceny nie sa wysokie. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

Pani doktor jest bardo miła i uprzejma, można się wszystkiego dowiedzieć. Ceny leczenia są dobre. Naprawdę polecam.

Pani Doktor jest bardzo dobra. Na początku chodziłam z moją córką do dr. Zbocha jednak dentysta polecił panią Pisarską. Córka miała bardzo krzywe zęby. Teraz będzie nosiła aparat stały. Koszt nie był zbyt drogi, porónując do innych ortodontów.

Wspomniana pani doktor pracowała kiedyś w zespole szkół odzieżowych w legnicy, do dzisiaj odczuwam brak jej kompetencji, zęba którego mi leczyła musiałam usunąć bo nie było już ratunku.Trochę obcesowa.

Po pierwszym spotkaniu pani doktor sprawia wrażenie osoby niedostepnej i obcesowej (co na początku mnie i syna zniechęciło) jednak po następnych wizytach okazuje się bardzo kompetentnym lekarzem i równą babką :)

Bardzo kompetentna p lekarz. Trafiłam do p doktor z polecenia/rekomendacji koleżanki. Miałam wątpliwość co zmiany stomatologa. Jednak po 1 wizycie wiedziałam , że dalej będe pacjentką tej właśnie p. doktor.