lekarz Grażyna Politańska

2,9

Wspaniały lekarz, cierpliwa , konkretna, spokojna. Poświęca wystarczająco dużo czasu na wizytę, nie zbywa pacjenta. Profesjonalna , empatyczna. Zabieg przeprowadzony na szóstkę. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Poczekalnia u Pani doktor zawsze pełna , a mimo to nie zdarza się by odmówiła przyjęcia pacjenta bez kolejki . DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. Takich lekarzy nam potrzeba .😍

Wspaniały lekarz, cierpliwa

Jest uprzejma, a jednocześnie konkretna. Ma do pacjenta niesamowitą cierpliwość.Podczas konsultacji szczegółowo wyjaśniła mi co mi dolega.Jest urodzonym chirurgiem. Widać, że robi to co lubi z pasją i robi to bardzo dobrze. Zabieg wykonany idealnie, tak jak się tego spodziewałam. Dziękuję

Witam byłam w przychodni u Pani w Medar byłam raptem 3min jak nie krócej najwyraźniej chciała się mnie pozbyć . Nie wzbudziła we mnie zaufanie tylko nastraszyła w życiu bym się nie oddała w jej ręce .

no bardzo wspaniała lekarz ze aż dech w piersiach zatyka,szkoda mi szczególnie tych osób co prywatnie u niej byli,swojego pieska bym jej nawet nie powierzył,ogólny to ogólny

nie powinna leczyć nawet zwierząt ,brak mi słów do tej Pani niby lekarz,skąd sie tacy biorą,zimna z brakiem doświadczenia

Ja po konsultacji byłam bardzo zadowolona. Po zabiegu nie ma prawie śladu szycia. Podczas wizyty była konkretna. Nie kryła i nie upiększała niczego.Polecam.

Stanie dwukrotnie w kolejce po 1,5 h żeby wejść na 3 min (dosłownie) czego wynikiem jest pozostawienie pacjenta z brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat jego problemu (wcale niebłahego) mówi samo za siebie. Nie polecam.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem, jego schorzeniami, dolegliwościami bólowymi a także małe zainteresowanie okazywanymi wynikami badań. Czas poświęcany pacjentowi - byle szybciej się pozbyć. To jest moja ocena tej Pani jako chirurga. Niestety dla petentów ZUS, pracuje również jako Orzecznik tej firmy. Zgroza - współczuć orzekanym !!!

Ta kobieta, na miano lekarza to trzeba sobie zasłużyć nadaje się do rzeźni a nie do kontaktu z człowiekiem. Zwykłego kundla pod jej opiekę bym nie dała. Zero wyczucia w kontakcie z innymi, zero empatii, a lekarz to chyba powinien mieć w sobie coś z człowieka jakby nie było praca lekarza polega na kontakcie z ludźmi. Kompetencji nie oceniam bo ich nie wykazała.

dziwna lekarka, jakaś taka obojetna, zimna ryba

dziwna lekarka, jakaś taka obojetna, zimna ryba