lekarzGrażyna Potera

14 opinii

27.02.2013
13:56
  • 1

Stanowczo nie polecam!po dzisiejszej wizycie postanowiłam wreszcie zmienić lekarza.Ta pani jest arogancka,nieuprzejma i niemiła dla pacjenta.Leczyłam się u niej od 11-stu lat i do dziś nie wiem na co tak naprawdę jestem chora.Mam silne duszności więc muszę używać inhalatora.Tym razem ta pani odmówiła mi badania i wypisania recepty na lekarstwo,które jest mi tak bardzo potrzebne,a prześwietlenie płuc kazała mi zrobić odpłatnie.Miałam wrażenie jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć z gabinetu.Tak nie postępuje prawdziwy lekarz z powołania.Ta pani nie dba o swoich pacjentów,łamie przysięgę Hipokratesa,bo lekarz powinien leczyć a nie 'spławiać' ludzi.NIE JEST godna zaufania!W końcu to wielka pani prezes dla której pieniądz jest ważniejszy niż pacjent!!!!

Vip, 35 lat

14.11.2012
19:32
  • 5

Ja powiem tak Pani Doktor jest bardzo miła i przynajmniej potrafi omówić wszystko co jest ważne w wynikach i w leczeniu chory . Ja do Rybnika muszę dojechać aż z Jastrzębia Zdrój . I polecam tą Panią Doktor jest bardzo miła.

01.03.2012
19:12
  • 3
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Pani doktor odmówiła przepisania recepty z czerwonym stemplem, co pociągnęło za sobą lawinę przykrości skierowanych w moją stronę, łącznie z tym, że ostatnio pani dokrot odmówiła mi dalszego leczenia. Chce mnie skierować do innej poradni oddalonej wiele kilometrów od miejsca zamieszkania. Przez dwa lata leczenia nie narzekłam, ale po ostatnich perypetiach jestem bardzo zdegustowana zachowaniem i podejściem pani doktor do pacjenta.

19.02.2012
13:08
  • 1

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, krzyczy, odmawia poprawienia recepty, którą źle wypisała twierdząc, że nie ma innej i ogólnie "ma ważniejsze rzeczy na głowie". Rozumiem więc, że pacjen jest tu mało istotny. Odmawia wypisania zaświadczenia dla lekarza rodzinnego. Wizyta czy prywatna, czy publiczna nic nie daje. Szczerze odradzam!

Mario1315, 22 lata

13.12.2011
09:42
  • 2
  • 1

Pani doktor w opryskliwy sposób zwraca się do pacjenta. Mimo że przeszedłem do niej z Poradni Alergologicznej dla dzieci mieszczącej się w tym samym budynku, otrzymała moją kartotekę z cała historią choroby oraz nowymi (zaledwie pół roku) wynikami testów alergologicznych zleciała je po raz kolejny. Nie chciała wypisać recepty na niezbędne leki pomimo tego że jestem przewlekle chory co stwierdził lekarz alergolog dziecięcy. Pani doktor nie chciała również wypisać przekazu by lekarz rodzinny mógł mi takie leki przepisać. Serdecznie odradzam wizytę!!!!!!

display statlastseen stat