lekarz Grażyna Rzechowska-Pruszyńska

Pani doktor to wyjątkowy lekarz i niezwykły człowiek...takich lekarzy to już ,,ze świecą szukać,, ...zawsze w pełnej gotowości dla swoich pacjentów

Pani doktor Grażyna Rzechowska-Pruszyńska panicznie boji się, że zachowuje na covid. Często przepisuje antybiotyki. Nie polecam.

Wspaniały lekarz. Emanuje skromnością, a jednocześnie niewymuszoną i naturalną klasą. Świetny kontakt z dziećmi i rodzicami. Polecam!!!

Miła, sympatyczna, uprzejma, ciepła kobieta, która wysłucha dokładnie przebada, wytłumaczy co, jak i dlaczego...polecam

Bardzo dobry lekarz,dzieci ją bardzo lubią,miła ,co najważniejsze konkretna.Leczy dzieci porządnie,zleca dodatkowe badania zwłaszcza po poważniejszych chorobach (np.zap.płuc).