Grażyna Strojna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przyszedłem z córką do pani doktor która spadła z łóżka. Pani Grażyna bez żadnych badań stwierdziła że córka jest zdrowa i nic jej nie jest. Na moją prośbę ja zbadała i ponownie stwierdziła że córka jest w pełni zdrowa. Po wizycie u pani doktor pojechałem do szpitala okazało się że dziecko ma złamany obojczyk!!!

Pani doktor Strojna jest bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. A przede wszystkim to lekarz z powołania, z dużym doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla naszego syna.

Bardzo fajna lekarka z ciepłym podejsciem do dzieci,owszem czasem czeka się dlugo,ale w zwykłych przychodniach na NFZ tak już jest. Pani Strojna jest bardzo dobrym i troskliwym lekarzem-zawsze mozna napisac sms i odpisze:)

Bardzo dobry lekarz miły i konkretny bardzo lubię rozmawiać z Panią doktor a moja córeczka ją uwielbia. POLECAM GORĄCO :)

Miła - owszem, ale za każdym razem, gdy zapisuje moim dzieciom antybiotyk i jednocześnie każe iść do przedszkola, bo "jest balik / wycieczka / inna atrakcja", to nie wiem, czy można to nazwać kompetencją. Poza tym czas oczekiwania - jeżeli oczekuję w kolejce na swoją kolej, a co chwilę zapraszane są do gabinetu osoby, które przyszły przed chwilą, bo zadzwoniły na telefon prywatny pani doktor i kazała im przyjść "na tuż po 9-ej" to szlag mnie trafia. Cała poczekalnia chorych dzieci, a krewni i znajomi królika wchodzą sobie, bo "pani doktor kazała". Kiedyś upomniałam się o swoją kolej, bo jedna z pań weszła "na chwilę" i siedziała 40 minut, zostałam wyproszona i upomniana, choć była to moja kolej a córka miała prawie 40 stopni gorączki (niestety, wizyt domowych na Galla szczędzą). Nie polecam, jestem na etapie szukania innego pediatry. Mam dosyć marnowania czasu w poczekalni na Galla.

Wspaniała kobieta! Racjonalne, ciepłe i fachowe podejście do pacjenta. Słucha, wyjaśnia, radzi. Najważniejsze: w razie problemu można do pani doktor napisać smsa z prośbą o radę - zawsze odpisze. Miłym zaskoczeniem dla mnie jest to, że pamięta imię mojego dziecka i ostatnie dolegliwości bez patrzenia w kartę.

Lekarz z powołania jest kompetentny poświęca dużo czasu super podejście dla dzieci

Pani doktor jest sympatyczną i ciepłą osobą, zawsze gdy jestem z córką na wizycie traktuje nasz przypadek jakby był najważniejszy na świecie, ma przenikliwe i holistyczne podejście do dziecka. super i polecam ;)

Jesrem bardzo zadowolona pomoca dr.strojnej.Zawsze pomoze mi i odpowie na nurtujace mnie pytania.Przede wszystkim ma wspaniałe podejscie do dzieci.Polecam jak najbardziej

Ze świecą szukac takiego lekarza. To dla mnie wielkie szczęscie, ze Pani Doktor jest lekarzem mojego 5 miesiecznego synka. Nigdy nas nie zawiodła a dla swoich małych pacjentów jest oddana i zawsze chętna pomóc.