dr Grażyna Stryjewska-Makuch

Alergolog, Laryngolog

Spotkałam tylko kilku prawdziwych lekarzy w swoim zyciu i pani Stryjewska była jednym z nich. Polecam w 100% wykonala zabieg usuwania polipow z zatok ponad 10 lat temu metoda lapaloskopowa mimo ze inni lekarze uwazaly ze to nie mozliwe. NIdy pozniej po zabiegu nie mialam juz problemow z zatokami. Bardzo jestem jej wdzięczna. Oprocz tego ze jest fachowcem jest tez cudownym człowiekiem a to jest bardzo ważne.

Dla mnie jest doskonała! Dokładnie powie w czym problem i profesjonalnie podchodzi do chorego dziecka.

niepolecam oprócz zrobienia testów za które zaplaciłam z wielką łaską nas przyjęła oczywiscie prywatnie nie zapisała odpowiednich leków poszlismy gdzie indziej malo zainteresowania pacjetami.odradzam

Byłam operowana przez Panią Doktor. Uważam, że miałam szczęście trafiając do tak wspaniałego Lekarza. Doceniam, że jestem zdrowa i wdzięczna jestem za serdeczność i uśmiech Pani Doktor.

Jestem po operacji zatok u Pani Doktor. Zaufałam jej, mimo iż naczytałam się wcześniej w internecie jakie to powikłania mi grożą. Znaczna poprawa. Cieszę się, że trafiłam do tak dobrej i sympatycznej lekarki.

Niestety, mam negatywne zdanie o Pani doktor, która kilkanaście lat temu przeprowadzała u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej, który zrobiony był źle (zdanie innych lekarzy laryngologów) i do dzisiejszego dnia mam problemy zdrowotne spowodowane jej błędami, w najbliższym czasie czeka mnie reoperacja - oczywiście u innego kompetentnego lekarza.

Doskonały, kompetentny lekarz. Rzeczowa i konkretna. Polecam.

Doskonały, kompetentny lekarz. Rzeczowa i konkretna. Polecam.

bardzo dobry lekarz, kompleksowe podejscie, zyczliwosc, znajomosc tematu. totalnie nie zgadzam sie z opnia co do tego jakoby pani doktor zalezalo na pieniazkach, prosze wziac pod uwage takze prowizje jaka prywatne przychodnie biora dla siebie. ;)

Leczy aż do śmierci, nie potrafi podjąć konkretnej decyzji o zabiegu , tylko próbuje naciągać na kopnsultacje u profesora w Katowicach-biedny dziadek po 80-ce i cholernie drogi.Po pół roku leczenia na szczęście udaliśmu się do innego laryngologa i było szybko , konkretnie i z efektem.Z daleka od niej !

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednią opinią. Jestem pacjentką Pani doktor od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona - mam też porównanie z innymi alergologami i dopiero teraz czuję że ktoś zajął się mną profesjonalnie i kompleksowo. Dużym plusem jest też dla mnie to, że Pani doktor jest także laryngologiem i bardzo szybko zauważyła u mnie także problem laryngologiczny który już zaczęłam leczyć. Poleciłam Panią Doktor też mojej przyjaciółce i jej opinia jest równie pozytywna.