dr n. med. Grażyna Tuganowska

Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog

Pani doktor to cudowna osoba. Wyjąkowe podejście do pacjenta: humanistyczne, holistyczne i wybitnie pozytywne.Ogromna empatia. Właśnie takich lekrzy potrzebujemy! Szczerze polecam.

Obawiam się, że lekarka bardziej stara się dopasować pacjenta do utrwalonych przez lata praktyki diagnoz, niż na odwrót. Nie analizowała okoliczności schorzenia, tylko sama wysnuła przyczynę, kompletnie nie odpowiadającą całej historii choroby. Nie uprzedziła pacjenta, że ma zamiar przeprowadzić terapię manualną- pacjent sądził, że lekarka kontynuuje badanie. Wizyta mająca być tylko wizytą neurologiczną, zmieniła się w kompleksową (i również o tyle wyżej wycenioną). Na prośbę o wskazanie wykonania badań, lekarka postępowała zachowawczo i nie zaproponowała żadnych, mimo iż stwierdziła jednoznacznie, że nie jest pewna postawionej diagnozy. Wizyta sprowadziła się do nieplanowanej przez pacjenta terapii manualnej i poradach dietetycznych, unikaniu weryfikacji diagnozy poprzez poszerzoną diagnostykę. Sposób odnoszenia się do pacjenta wyniesiony ze szpitala z poprzedniej epoki: "Niech się rozbierze, niech położy". Wydaje mi się, że lekarka sprawdza się w wypadku schorzeń często występujących, ale niestety nie w kwestiach nietypowych.

Wspaniała lekarka od kilku lat leczymy się rodzinnie u p Tuganowskiej bez kilogramow lekarstw tylko nastawianie ćwiczenia i czlowiek po paru wizytach jest jak nowy POLECAM sto procent zaufania oby było więcej lekarzy z taką wiedzą i doświadczenieniem !!!

Wiele dodać nic ująć.....wybitna specjalistka urazów kręgosłupa - dziękuję Pani - Pani Doktór !!! - bardzo mi pani pomogła - Pani wskazówki są bezcenne !!! - pacjent...

Super Lekarz, konkretny, fachowy, wie o co chodzi. Polecam

Super Lekarz, konkretny, fachowy, wie o co chodzi. Polecam

Bardzo dobry fachowiec.Przyszłam do Pani doktor z bólem (już po leczeniu zastrzykami i nie tylko)wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona. Pani doktor miła i polecam.