Grażyna Wilczyńska

Ząbki
52,292442621,11458330 505 08 77 57

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
23 opinie

Jestem zachwycona Panią Doktor pod każdym względem. Bardzo kompetentna, przejma, dusza człowiek. Mój syn chodząc do przedszkola przez 1,5 roku non stop chorował, po wizycie u Pani Doktor i zastosowanym leczeniu przestał chorować, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Poprawę zdrowia syna zauważyli wszyscy: bliższa i dalsza rodzina, nawet panie w przedszkolu pytały co takiego zrobiłam. A ja? Ja polecam Panią Doktor każdemu, daję numer telefonu i gorąco zachęcam, niech spróbują chociaż raz pójść na wizytę, a będą tak samo zachwyceni jak i ja.

Moja córka trafiła do pani dr jak miała 2,5 roku, po kolejnym (3) antybiotyku na nie wiadomo co. Teraz ma 6 lat i odkąd dr Wilczyńska roztacza nadnia opiekę antybiotyki nie wracają. Stosowałam się do wszelkich zaleceń i widzę że to wszystko było warte, każda kolejna infekcja przebirgała z mniejszym natężeniem, a córeczka łatwiej sobie z nią radziła. Pani dr tak mnie przeszkoliła, że potrafię rozpoznac objawy zbliżającego się problemu i dzieki zapisanym specyfikom dzialam wczesniej. Polecam jak najbardziej. Teraz jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie żeby nie opiekowała się maluszkiem od samego poczatku!

Wspaniała Pani dr, pomogla moim chłopcom wyjść z refluksu, który przez pozostałych pediatrów, z ktorymi mialam do czynienia, był rozpoznawany jako zapalenie płuc i za każdym leczenie było innym antybiotykiem!!!!!!!!!!Odkąd ta Pani dr "prowadzi" moje dzieci - antybiotyki już od kilku lat są nam obce. Pani dr jest cudowna, nie leczy skutku tylko przyczynę choroby, a to jest najważniejsze. POLECAM.Dojeżdżałam na wizyty aż 50km,ale byłam pewna, że mi pomoże...

Mimo, iż wyprowadziła z antybiotyków dzieci wielu moich znajomych na mnie zrobiła bardzo negatywne wrażenie. Dziecko potraktowała przedmiotowo i po zajrzeniu do gardła kazała dziecku wyjść do taty czekającego na korytarzu by nie przeszkadzał mimo, iż to spokojny 7 latek. Tłumaczyła jak przebiega zawsze choroba i nie słuchała, iż u mojego syna wyglądało wszystko zupełnie odwrotnie. Jak w transie recytowała, że po tak długim truciu antybiotykiem szybko dziecka nie wyleczy-3 razy powtórzyłam, że dziecko w ciągu ostatniego roku brało tylko 1 antybiotyk. Mimo, że w ciągu 7 lat życia dziecka pierwszy raz się zdarzyło by było tak często chory pani dr stwierdziła, że musi chorować we wrześniu, grudniu, lutym i kwietniu a na moje protesty, że do tej pory tak nie chorował powiedziała, że mało zwracam uwagę na swoje dziecko i napewno nie zauważyłam, że chorował. Szczerze nie polecam-zapisała 13 leków, homeopatyki, sterydy lek na odrobaczenie na wszelki wypadek mimo, że syn był odrobaczany w grudniu/mamy psa/

Zdecydowanie polecam. Dzięki dr Wilczyńskiej uniknęliśmy operacji wycięcia migdałów. Moje dzieci po leczeniu nie zachorowały ani razu przez ponad 7 miesięcy, cały czas chodząc do żłobka/przedszkola! Pani doktor bardzo fachowo tłumaczy objawy i metody leczenia, poświęca pacjentom dużo czasu i naprawdę wzbudza duże zaufanie. Byłam nastawiona sceptycznie, bo trudno było mnie przekonać do homeopatii i innych teorii pani doktor, ale najważniejsze, że te metody działają, a moje dzieci od 2 lat nie brały antybiotyku.

Kiedy mój trzylatek poszedł do przedszkola zaczęła się gehenna. Na zmianę (albo wszystko na raz): kaszel, gorączka, ból gardła, wymioty,wysypki, nieprzespane noce. Lekarz w przychodni - choć miły i troskliwy - nie potrafił skutecznie zaradzić problemom. Przepisywał antybiotyki, zalecał suplementy poprawiające odporność, wysyłał na biorezonans. I żadnej poprawy. Infekcje ciągle wracały. Po trzech miesiącach takiego leczenia powiedziałam: "dość" , choć wiele osób mówiło, że to normalne że maluch tak często choruje, że z czasem nabierze odporności. Z polecenia trafiliśmy do dr Wilczyńskiej. Od tamtego czasu (właśnie minęły trzy lata) moje dziecko nie brało ani razu antybiotyku!!! W przedszkolu ma bardzo dobrą frekwencję, a najważniejsze, że wszyscy spokojnie śpimy nocą. I to nie znaczy, że on nie choruje. Choruje, ale jego organizm inaczej reaguje i my inaczej z nim postępujemy. To zasługa Pani Doktor. Warto iść do Takiej Pani Doktor.

Świetny lekarz, dzięki pani doktor dwoje moich dzieci uzyskało fachowa pomoc.

Uczucia po wizycie mocno mieszane, ale jak powiedziała tak było... Walczyłam z wysypką dziecka półtora roku sterydami, maściami i nic. Córka już miała odbarwioną skórę na biało, po wizycie w dr. Wilczyńskiej wszystkie objawy znikły w 2 tygodnie. Serdecznie polecam, nawet niedowiarkom Homeopatycznym jak ja :)

Pani doktor leczyła nasze dziecko na refluks (powodem wizyty był długotrwały, napadowy kaszel)wielokrotnie podkreslała, że ma ogromne doświadczenie. Zasugerowała też tło psychogenne. Okazało się, że dziecko ma krztusiec oczywiście już u innego lekarza. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z metod i skutków leczenia moich dzieci przez dr. Wilczyńską.

NIE POLECAM!!! To z pewnością nie jest lekarz z powołania!!!

Pani Doktor zajmuje się leczeniem przyczyn a nie skutków choroby co czyni ją wyjątkową. Tłumaczy, poświęca czas, każdego małego pacjenta traktuje indywidualnie. Ponadto uczy rodziców jak samemu rozpoznawać choroby na podstawie objawów co zmniejsza konieczność wizyt za każdym razem. POLECAM w 200 %.

Polecam jak najbardziej.Ja leczę córkę u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.Wyleczyła mi dziecko kiedy inni lekarze dawali tylko antybiotyki a one wcale nie pomagałay.

Zdecydowanie polecam, szczególnie w przypadku upartych infekcji, wobec których pediatrzy są bezradni.

polecam! Leczy moje dwie córeczki i zdecydowanie widać poprawę już po krótkim czasie. Dieta i odpowiedni dobór leków oraz ziołowych preparatów do oczyszczenia z toksyn. Miła i rzeczowa:-)

Jestem naukowcem fizykiem. Podejście Pani Wilczyńskiej jest dla mnie swoistym medycznym FENOMENEM. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia kierujący się zasadą "Nie szkodzić" a pomagać...POLECAM. Krzysztof Kłosowicz . Warszawa. biuro@rotos.pl

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem.Polecam wszystkim,mojego synka problemy zdrowotne się skończyły,jak zaczeła nas leczyć pani doktor Wilczyńska.

Dotychczasowi lekarze leczyli tylko jeden objaw u mojej córki, który w danej chwili był na topie. Dr Wilczyńska spojrzała na córkę całościowo, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i postawiła trafną diagnozę. Polecam, warto skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia.

Dzięki Pani doktor moja córka nie jest już faszerowana niepotrzebnie sterydami i antybiotykami. Od czasu kiedy się nią zajmuje to regularnie uczęszcza do żlobka, co wcześniej było nie do pomyślenia.

Pani Doktor dokładnie bada i bardzo trafnie stawia diagnozy oraz stosuje efektywne leczenie. Prawdziwy fachowiec nie tylko jako alergolog ale i jako pediatra. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Tej Pani Doktor, ponieważ usłyszała szmerek (jako jedyna - wcześniej żaden pediatra nic nie słyszał) w serduszku Mojego Dziecka, który okazał się poważną wadą serduszka. Gorąco polecam.

Gorąco polecam Panią doktor - kompetentna, uprzejma, bardzo pomogła moim dzieciom.

Gorąco polecam Panią doktor. To jest prawdziwa pani daktor.

bardzo miła,kompetentna i solidna pani doktor. Leczy dziecko kompleksowo i od podstaw. Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny