Grażyna Wolna

Psycholog

Pani kompetentna, ale traktująca ludzi instytucjonalnie. Raczej sztywna w kontakcie, oficjalna. Chętnie wchodzi w zdanie i uniemożliwia w zasadzie wyrażenie się. Pani NIE udostępni Ci historii wizyt u niej w gabinecie, NIE udostępni Ci dokumentacji, ani notatek, zaleceń terapeutycznych z przeszłości. Polecam desperatom, ale jak się otrząsniesz i pomyślisz na spokojnie, to nie licz na wgląd w przeszłość.

Jest pani wiarygodna ..uczciwa ..zna się na sprawię ...wymagająca ...OK..

Jest pani wiarygodna ..uczciwa ..zna się na sprawię ...wymagająca ...OK..

Polecam. To dobry specjalista, który w sposób prosty i zrozumiały potrafi pomóc.Ponadto Pani Psycholog wzbudza symaptię co dodatkowo pomaga w trudnych chwilach. Poleciłam już wielu osobom tego specjalistę, bo nie warto żyć z nierozwiązanymi problemami lub trudnościami, które przy odrobinie dobrej woli można rozwiązać.

Nie jestem zadowolony z wizyty. Nie polecam.

Nie jestem zadowolony z wizyty. Nie polecam.

P. Grażyna Wolna jest Psychologiem z b. dużą wiedzą i doświadczeniem w wykonywaniu swojej pracy.Liczy się z ludźmi. Każdy człowiek jest dla P. Grażyny ważną osobą.Z uwagą słucha swoich pacjentów i pomaga im w wychodzeniu z problemu.Wychodząc z jej gabinetu człowiek czuje się jak "cały w skowronkach"Dotąd ogromne problemy, które nam pacjentom nie pozwalały bez lęków i spokojnie żyć zaczynają znikać. Jestem dumna, że na swojej ciężkiej drodze spotkałam P. Grażynę Wolną.