Grażyna Wróbel

Kiepski stomatolog i jeszcze gorszy ortodonta. Wszystko na szybko i bez tlumaczenia. Niezadawalajacy efekt po zdjeciu aparatu a leczenie ortofoncyjne nie doprowadzone do konca jak nalezy.

Wasza "kochana" pani doktor pozbawiła mnie całkowicie zaufania do dentystów. Miałam zdrowe ładne zęby, tylko niestety nie były idealnie proste. Miały być jak perełki. Bardzo dbałam o zęby, bo ładny uśmiech był dla mnie priorytetem. Nie wystarczyło mieć zdrowy uśmiech- dla mnie musiał być idealny. 3 lata temu zdjęłam aparat. Przez cały okres tych 3 lat moje zęby nie były odpowiednio leczone, mimo że ja sama to sugerowałam, bo się obawiałam, bo zaczęły wyglądać po prostu jak zgnite, jednak Wasza "kochana" pani doktor nie widziała potrzeby leczenia, bo co? Bo nie bolały? Bo nie miała na to czasu? Do tej pory mam problemy z każdym jednym zębem. Zdjęłam aparat na własne życzenie. Inny lekarz, ktòry zgodził się mi pomòc nie mógł uwierzyć że koleżanka po fachu doprowadziła do takiej tragedii. Uwierzyła co było, a co jest gdy zobaczyła zdjęcia rtg. Gdybym miała jakikolwiek rachunek, jakikolwiek dowód na pewno złożyłabym wniosek do sądu. Bo przecież nawet wystawienie rachunku nie należy do prawnych obowiązków pani doktor. Acha jeszcze jedno. Zostały wyrwane mi zdrowiutkie 4-ki, jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie, bo na ich miejsce musiałam wstawić sobie implanty. Nie będę pisać o kosztach, nerwach i łzach. A miały być "perełki".

profesjonalne podejście, bardzo dobra ortodontka. Polecam!

profesjonalne podejście, bardzo dobra ortodontka. Polecam!

Polecam Pani Doktor to kompetentna osoba.

Polecam Pani Doktor to kompetentna osoba.

Wg mnie kompetentna,miła i co najważniejsze SKUTECZNIE leczy :-)Trochę denerwujące jest to,że trzeba swoje odsiedzieć w poczekalni-pani doktor mogłaby wywoływać pacjentów po nazwisku bo niestety obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" i traci się czas... Poza tym jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia jak i jego efektu.

Moja kochana Pani doktor ;-))))))))))))))))))))

Moja kochana Pani doktor ;-))))))))))))))))))))

a dlaczego jest zabiegana???? bo ma tyle pacjentów!!! jest poprostu najlepszym lekarzem jakiego znam..jak dla mnie

trochę zabiegana, ale ogólnie b.fajna :)

trochę zabiegana, ale ogólnie b.fajna :)

Pani Grażyna przerzuciła się ostatnio tylko na osoby z aparatami, więc jeśli ktoś taki chce to ją poleca. Niestety zaniedbała resztę zwykłych pacjentów, trzeba radzić sobie samemu i szukać innego stomatologa.

Bardzo miły lekarz, znający sie na rzeczy i mający mnóstwo dyplomów w gabinecie

Bardzo miły lekarz, znający sie na rzeczy i mający mnóstwo dyplomów w gabinecie