lek. med. Grażyna Zakrzewska

Internista, Kardiolog

wspanialy lekarz-fachowiec bez odrobiny wody sodowej od dwunastu lat jestem oddanym pacjentem polecam wszystkim potrzebujacym pomocy lekarza specjalisty

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie i ogromny szacunek. Z jej wiedzy korzystam sporadycznie ale moja mama (75 lat) częściej.Zawsze trafna diagnoza, życzliwość i prośba z jej strony o kontakt po leczeniu. Pomimo ze młoda, uczciwa i cięzko pracująca-tzw lekarz starej daty.Jak mamy problem szukam jej po różnych przychodniach, gdzie czasami ma dyżury bo warto nawet w nagłych wypadkach zapłacić w przychodni prywatnej aby skorzystać z jej porady.

Pani doktór jest naprawdę znakomitym lekarzem. Patrzy na organizm człowieka kompleksowo. Poświęca czas na wyjaśnienie pacjentowi wyników badań oraz możliwości leczenia schorzenia. Jest bardzo wnikliwym lekarzem a przy tym jest miła i życzliwa.

Pani Doktor wykonywała u mnie test wysiłkowy....bardzo uprzejma i cierpliwa...polecam

świetny specjalista,cierpliwy, polecam dla starszych ludzi

świetny specjalista,cierpliwy, polecam dla starszych ludzi

Jest super lekarzem. Ma "podejście" do pacjenta.

Jest super lekarzem. Ma "podejście" do pacjenta.