lekarz Grażyna Zawada-Skrobisz

Choroby zakaźne, Pediatra

14.07.2013

Pani Zawada to człowiek o wielkim sercu oraz o dużych kompetencjach medycznych. Polecam tego lekarza. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiła :)

Edyta

10.07.2013

Wspanialy czlowiek o wielkim sercu bardzo pomogla mojej corce .Bardzo duzo jej zawdzieczam i dziekuje za wszystko co dla nas zrobila.Wszystkim polecam tak wspanialego czlowieka!!!!!!!!!!!!! :)

31.10.2012

Bardzo dobry lekarz!!!Pani Doktor jest świetnym fachowcem i super człowiekiem!Godny polecenia.

09.10.2012

Pani Zawada-Skrobisz jest Lekarzem przez Wielkie 'L'. Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Grażyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. Polecam!!!

20.06.2012

Lekarz godny polecenia. Pani dr leczyła moją córkę od urodzenia mogłam do niej zadzwonic o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomogła.Leżałam z córką na oddziale zakaźnym 10 razy i dzięki fachowej opiece Pani dr jak i całego oddziału szybko córka odzyskiwała zdrowie a my wcale nie czułyśmy że leżymy w szpitalu. Trafne diagnozy i idealne dobranie leku przy czym bardzo miła i serdeczna oto cała Pani doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tarnów"?

Długa 25 lok. 1

Centermed