lekarz

Grażyna Zawada-Skrobisz

Choroby zakaźne, Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Karpacka 11
Tarnów
50,009695921,041717414 6299629

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
4.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.9/5
Ilość poświęconego czasu
4.9/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
15 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Pani Zawada to człowiek o wielkim sercu oraz o dużych kompetencjach medycznych. Polecam tego lekarza. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiła :)

5,0/5

Wspanialy czlowiek o wielkim sercu bardzo pomogla mojej corce .Bardzo duzo jej zawdzieczam i dziekuje za wszystko co dla nas zrobila.Wszystkim polecam tak wspanialego czlowieka!!!!!!!!!!!!! :)

5,0/5

Bardzo dobry lekarz!!!Pani Doktor jest świetnym fachowcem i super człowiekiem!Godny polecenia.

4,5/5

Pani Zawada-Skrobisz jest Lekarzem przez Wielkie 'L'. Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Grażyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. Polecam!!!

5,0/5

Lekarz godny polecenia. Pani dr leczyła moją córkę od urodzenia mogłam do niej zadzwonic o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomogła.Leżałam z córką na oddziale zakaźnym 10 razy i dzięki fachowej opiece Pani dr jak i całego oddziału szybko córka odzyskiwała zdrowie a my wcale nie czułyśmy że leżymy w szpitalu. Trafne diagnozy i idealne dobranie leku przy czym bardzo miła i serdeczna oto cała Pani doktor.

5,0/5

Nie znam lepszego lekarza! Bardziej kompetentnego i tak bardzo zaangażowanego w swoją pracę. Jeśli zachodzi taka konieczność to w nocy o północy informuje co robić dla poratowania zdrowia!

5,0/5

Najlepszy i najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, jeszcze ani razu nas nie zawiodła zawsze trafnie stawia diagnozę. Wyleczyła naszego synka z zakażenia układu moczowego, wcześniej nikomu się to nie udało. Wszystkim znajomym zawsze ją polecamy.

5,0/5

W Tarnowie to chyba jedyna i najmilsza lekarka na tak wysokim i odpowiedzialnym stanowisku. Dziękuję za odpowiednią diagnozę, za rozmowę, za wyrozumiałość i za słowa otuchy, gdy moje dziecko "leciało" przez ręce. Odpowiednie badania, dieta, i dostosowanie się do zaleceń Pani Doktor sprawiły, że moje dziecko po ostrym zatruciu w ciągu 3 dni stanęło na nóżki i odzyskało swój wigor itd. Dziękuję :) Mama

5,0/5

Jeżeli chodzi o kompetencje, znajomość zagadnienia leczenia i szkolenia się w tej dziedzinie oraz kontakt z rodzicami , wydaje mi się , że dotychczas najlepiej podchodzi do tematu leczenia. Krzysztof

5,0/5

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma,ciepła,cierpliwa.Polecam

5,0/5

polecam zcalego serca ta lekarke warta kazdych pieniedzy polecam

5,0/5

Fantastyczny człowiek, wspaniały lekarz, polecam serdecznie. Nie jest pazerna na pieniążki, nierzadko zdarzały nam się darmowe wizyty w jej prywatnym gabinecie.

5,0/5

Super kobieta, mila, dokladna, rzeczowa, bardzo dobry pediatra do tego, polecam goraco

5,0/5

wspaniały człowiek a jeszcze lepszy lekarz

5,0/5

Wspaniała lekarka, kompleksowe podejście i diagnostyka, szczególnie w zakresie chorób zakaźnych. Gorąco polecam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat