lekarz Grażyna Zawada-Skrobisz

Choroby zakaźne, Pediatra

Najlepszy lekarz pediatra w Tarnowie. Zawsze odbiera telefony nawet w niedziele, zostaje po godzinach w gabinecie prywatnym doradzi nie naciąga i ma ogromna wiedzę nie to co inny po 3 antybiotyki dają przy jednej infekcji bo nie potrafią trafić z dobrym i kończy się szpitalem. Ja jej bardzo ufam bo nigdy się nie zawiodłam na jej leczeniu.

Pani Zawada to człowiek o wielkim sercu oraz o dużych kompetencjach medycznych. Polecam tego lekarza. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiła :)

Wspanialy czlowiek o wielkim sercu bardzo pomogla mojej corce .Bardzo duzo jej zawdzieczam i dziekuje za wszystko co dla nas zrobila.Wszystkim polecam tak wspanialego czlowieka!!!!!!!!!!!!! :)

Bardzo dobry lekarz!!!Pani Doktor jest świetnym fachowcem i super człowiekiem!Godny polecenia.

Pani Zawada-Skrobisz jest Lekarzem przez Wielkie 'L'. Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Grażyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. Polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Pani dr leczyła moją córkę od urodzenia mogłam do niej zadzwonic o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomogła.Leżałam z córką na oddziale zakaźnym 10 razy i dzięki fachowej opiece Pani dr jak i całego oddziału szybko córka odzyskiwała zdrowie a my wcale nie czułyśmy że leżymy w szpitalu. Trafne diagnozy i idealne dobranie leku przy czym bardzo miła i serdeczna oto cała Pani doktor.

Nie znam lepszego lekarza! Bardziej kompetentnego i tak bardzo zaangażowanego w swoją pracę. Jeśli zachodzi taka konieczność to w nocy o północy informuje co robić dla poratowania zdrowia!

Najlepszy i najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, jeszcze ani razu nas nie zawiodła zawsze trafnie stawia diagnozę. Wyleczyła naszego synka z zakażenia układu moczowego, wcześniej nikomu się to nie udało. Wszystkim znajomym zawsze ją polecamy.

W Tarnowie to chyba jedyna i najmilsza lekarka na tak wysokim i odpowiedzialnym stanowisku. Dziękuję za odpowiednią diagnozę, za rozmowę, za wyrozumiałość i za słowa otuchy, gdy moje dziecko "leciało" przez ręce. Odpowiednie badania, dieta, i dostosowanie się do zaleceń Pani Doktor sprawiły, że moje dziecko po ostrym zatruciu w ciągu 3 dni stanęło na nóżki i odzyskało swój wigor itd. Dziękuję :) Mama

Jeżeli chodzi o kompetencje, znajomość zagadnienia leczenia i szkolenia się w tej dziedzinie oraz kontakt z rodzicami , wydaje mi się , że dotychczas najlepiej podchodzi do tematu leczenia. Krzysztof

Krzysztof