Grażyna Zawada-Skrobisz

Tarnów
50,009695921,041717414 6299629

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
15 opinii

Pani Zawada to człowiek o wielkim sercu oraz o dużych kompetencjach medycznych. Polecam tego lekarza. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiła :)

Wspanialy czlowiek o wielkim sercu bardzo pomogla mojej corce .Bardzo duzo jej zawdzieczam i dziekuje za wszystko co dla nas zrobila.Wszystkim polecam tak wspanialego czlowieka!!!!!!!!!!!!! :)

Bardzo dobry lekarz!!!Pani Doktor jest świetnym fachowcem i super człowiekiem!Godny polecenia.

Pani Zawada-Skrobisz jest Lekarzem przez Wielkie 'L'. Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Grażyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. Polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Pani dr leczyła moją córkę od urodzenia mogłam do niej zadzwonic o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomogła.Leżałam z córką na oddziale zakaźnym 10 razy i dzięki fachowej opiece Pani dr jak i całego oddziału szybko córka odzyskiwała zdrowie a my wcale nie czułyśmy że leżymy w szpitalu. Trafne diagnozy i idealne dobranie leku przy czym bardzo miła i serdeczna oto cała Pani doktor.

Nie znam lepszego lekarza! Bardziej kompetentnego i tak bardzo zaangażowanego w swoją pracę. Jeśli zachodzi taka konieczność to w nocy o północy informuje co robić dla poratowania zdrowia!

Najlepszy i najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, jeszcze ani razu nas nie zawiodła zawsze trafnie stawia diagnozę. Wyleczyła naszego synka z zakażenia układu moczowego, wcześniej nikomu się to nie udało. Wszystkim znajomym zawsze ją polecamy.

W Tarnowie to chyba jedyna i najmilsza lekarka na tak wysokim i odpowiedzialnym stanowisku. Dziękuję za odpowiednią diagnozę, za rozmowę, za wyrozumiałość i za słowa otuchy, gdy moje dziecko "leciało" przez ręce. Odpowiednie badania, dieta, i dostosowanie się do zaleceń Pani Doktor sprawiły, że moje dziecko po ostrym zatruciu w ciągu 3 dni stanęło na nóżki i odzyskało swój wigor itd. Dziękuję :) Mama

Jeżeli chodzi o kompetencje, znajomość zagadnienia leczenia i szkolenia się w tej dziedzinie oraz kontakt z rodzicami , wydaje mi się , że dotychczas najlepiej podchodzi do tematu leczenia. Krzysztof

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma,ciepła,cierpliwa.Polecam

polecam zcalego serca ta lekarke warta kazdych pieniedzy polecam

Fantastyczny człowiek, wspaniały lekarz, polecam serdecznie. Nie jest pazerna na pieniążki, nierzadko zdarzały nam się darmowe wizyty w jej prywatnym gabinecie.

Super kobieta, mila, dokladna, rzeczowa, bardzo dobry pediatra do tego, polecam goraco

wspaniały człowiek a jeszcze lepszy lekarz

Wspaniała lekarka, kompleksowe podejście i diagnostyka, szczególnie w zakresie chorób zakaźnych. Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny