Grigori Szaginian

Ostrowiec Świętokrzyski
50,93030121,4210004412653496

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
10 opinii

Uzależnił mnie od leków psychotropowych. Zrobił ze mnie lekomana i uszkodził mi mózg, doprowadził mnie do ciężkiego kalectwa, codziennie czuje głód ktorego nie da sie niczym zaspokoić i trzesie mnie jak alkoholika na kacu. Chciałbym już umrzeć bo nie mogę dłużej wytrzymać tego piekła. Moje życie po leczeniu u tego szarlatana to agonia, powolne zamieranie funkcji życiowych. Żyje tylko dlatego bo boje się zabić. Uważajcie na niego.

W ogóle nie tłumaczy pacjentowi jego choroby i leczenia. Nie odbiera telefonu gdy coś się dzieje nie tak i pacjent potrzebuje kontaktu a jak mawia przyslowie "prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie".

Na początku kariery zawodowej w Ostrowcu Pan doktor interesował się pacjentem, a teraz?, no cóż ważniejsza jest pozycja polityczna dla Niego a nie pacjent. Ciągle jest spóźniony, zajmuje się tylko lżejszymi przypadkami, przepisuje leki i niby każe dzwonić gdyby było coś nie tak, ale daremne to dzwonienie. Telefon odbiera Pani Ela i zapewnia że Pan doktor oddzwoni, niestety nie. Minęły czasy kiedy Pan doktor dbał o pacjenta, teraz to już tylko rutyna i kasa. Nic więcej się nie liczy, a szkoda.

Ciepły miły człowiek, wspaniał lekarz.

Gorąco polecam tego lekarza,kompetentny ,miły uczciwy !

Polecam. to wspaniły lekarz, któremu zależy na pacjencie i jego leczeniu. Wiem, ze jeśli ktoś nie ma pieniedzy to nawet na leki daje , pyta czy moze pomóc. Lekarz z powołania, czsami przyjmuje do północy.

Mnie pomógł w depresji, ale nie było to szybko jak to na początku leczenia Pan Doktor obiecywał. Trzeba czasu i cierpliwości w walce z ta chorobą.

Byłem u tego lekarza przez kilka lat ze 20 razy, a może i więcej. :-> Gdy było ze mną źle, to przyznaję pomagał, ale jak było lepiej to tego nie dostrzegał i stawiał nieadekwatną diagnozę.Witaliśmy się zawsze uściskiem ręki i z jego strony serdecznie ... ale to moim zdaniem nie było tak ważne; wolałbym adekwatne diagnozy. Więc w sumie to u mnie ma minusy.

Zdecydowanie polecam, pomógł mnie i wielu innym osobom.

Wspaniały lekarz. Lekarz z sercem na dłoni, umie słuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Bezpośredni i bardzo kompetentny. Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny