Grzegorz Błaszczak

Średnia:
4.05
29 opini

zdecydowanie polecam,bardzo dobry lekarz

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Świetny lekarz, kompetentny, wprawdzie bezpośredni, ale na wizycie nawet jeżeli masz 100 pytań to zawsze odpowie. W szpitalu jest służbowy, ale nie obojętny. Poświęca czas faktycznie tym pacjentkom które wymagają dużej uwagi. Nie wiem skąd te negatywne opinie bo kolejki do niego są bardzo długie. Jedynym minusem jest to, że nie umawia się na godziny, ale wtedy w kolejce można się przekonać ile pacjentek do niego chodzi. Polecam wszystkim kobietom.

ja całe 9 miesięcy chodziłam do niego prywatnie a potem kazał mi przyjść do szpitala bo byłam już po terminie a wiedział dobrze że przez 3 dni go nie będzie potem ani nie przyszedł ani nie zapytał sie a byłam po cesarce i widział że leżę.a jak na początku powiedziałam że jestem w ciąży to mnie wyśmiał że skąd wiem czy na tyle znam siebie że wiem kiedy zaszłam bo tylko on może to stwierdzić. nie polecam

leżałam na ginekologii pod koniec ciąży. Nie wiem czy jest dobrym fachowcem, gdyż nie miałam okazji się przekonać. Był dla mnie jak i dla innych pacjentek (na sali) chamski i arogancki. Traktuje niektóre pacjentki jak śmieci. Oj nie jedna przez niego płakała... Z tego co wiem, jak się do pana Grzegorza chodzi prywatnie (w ciąży) i czeka po kilka godzin pod domem na swoją kolej i płaci dość sporą kwotę to czasem jest miły (gdy już się urodzi) i czasem nawet udzieli jakieś informacji... Ja mam z tym panem okropne wspomnienia.

Chodziłam do niego w zeszłym roku w ciąży i niby w gabinecie poświęcał mi czas i wszystko tłumaczył ale gdy leżałam w szpitalu jeszcze w ciąży to bagatelizwał moje problemy:( no i niestety po porodzie nawet do mnie nie zaglądnął;( a byłam w kiepskiej formie i czekałam na niego...

Jestem w 14 tygodniu ciąży i chodzę właśnie do doktora Błaszczaka, Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Możliwość zadawania pytań na każde zawsze uzyskiwałam odpowiedź. Bardzo delikatne podejście do pacjentki.

ostatnio byłam w szpitalu i zero zainteresowania pacjentką miałam poronienie zatrzymane a p. doktor nawet mnie nie zbadał tylko olał obiecywał usg na które czekałam do wieczora i nic nie zapytał nawet czy boli mnie coś a moje dziecko było martwe juz od 3 tyg. i nie wiedziałam o tym a wiem że to niebezpieczne dla kobiety i trzeba zrobić zabieg jak najszybciej. olał mnie totalnie a już wcześniej słyszałam że jest olewaczem i się potwierdziło jak sie mu nie da w kieszeń to nie ma co liczyć na profesjonalną opieke... i czekałam do nastepnego dnia na jakiekolwiek informacje, kiedy już on zszedł z dyżuru....i zajął się mną ktoś inny wtedy odetchnełam z ulgą ze może i dobrze że to nie on zrobił zabieg bo jeszcze by coś spartaczył a od tego przecież zależy czy dalej będę mogła mieć dzieci... pozrawiam... nie polecam

Lekarz wzbudził zaufanie, nie czułam sie skrępowane, sam mówił o tym o co chciałam zapytać- konkretnie i rzeczowo. Osoby, które nie oczekują od lekarza pogawędek i szczegółowego tłumaczenia laikowi kwestii medycznych nie będa mieć zastrzeżeń.

Nie zgadzam się z osobą, która nazywa doktora Błaszczaka "olewatorem", to że nie rzuca uśmieszków i nie prowadzi pogaduszek to nie znaczy, że jest niekompetentny! Wręcz przeciwnie, moim zdaniem to on zasuwa najwięcej na tym oddziale i dlatego nie ma czasu na zbędne rozmówki, to prawdziwy fanatyk swojego zawodu, zna się na rzeczy i jest w stanie pomóc w najtrudniejszych sytuacjach a w razie potrzeby wysyła na najlepsze konsultacje, jest trochę szalony ale pozytywnie a o pacjentki bardzo dba nie tylko te z wizyt prywatnych, polecam zarówno do prowadzenia ciąży jak i problemów zdrowotnych

jeśli macie czas posiedzieć u Pana doktora np.7 godzin !!!!!! na poczekalni to zapraszam, bo lekarz nie umawia wizyty na wyznaczoną godzinę

Pod opieką tego lekarza byłam w czasie pobytu w szpitalu i niestety nie mam dobrego zdania na jego temat. Większego "olewatora" nie nie ma na całym oddziale. Na zadawane pytania odpowiada lakonicznie albo wcale. Jeśli kobieta ma problemy z ciąża to raczej nie jest w stanie pomóc. Prawdziwy lekarz powinien tak samo traktować pacjentki które przychodzą do niego prywatnie jak i te które są w szpitalu.

w sumie to ok wszystko tylko najgorsze jest to że nie zapisuje na godziny, a w ciąży ciężko jest wysiedzieć kilka godzin

Bardzo dobry lekarz najlepszy w Mielcu ,bardzo dobrze robi cesarskie cięcia polecam

Nie polecam tego lekarza. Bardzo się na nim zawiodłam.

Najlepszy w Mielcu. Polecam wszystkim znajomym. Prowadził dwie moje ciąże, w tym jedną bliźniaczą. Wyleczył mnie z moich problemów zdrowotnych.

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora Grzegorza Błaszczaka. Korzystałam z wizyt prywatnych pomimo kosztów wikęszych niż u innych lekarzy ale warto było.

Dr Błaszczak jest świetnym fachowcem za dobrym jak na Mielec, gdyż przy nim inni lekarze wypadają blado.Nie traktuje kobiet jak "baby w ciąży" ale jak przyszłe mamy, które bardzo pragną urodzić zdrowe dziecko. Jemu po prostu zależy na matce i dziecku nie jak innym. Cała reszta jak dla mnie to mieleccy rzeźnicy.

te kolejki do niego też o czymś świadczą , ale cóż ja wszystko zniosę aby moje maleństwo było w najlepszych rękach, w rękach dr. Błaszczaka

Myślę, że mam wiele do powiedzenia w sprawie Pana doktora! Po pierwsze w szpitalu leżałam ostatnio przez ponad 2 tygodnie!Na początku - NIKT się mną nie interesował. Na moją informację o tym, że mega mnie boli Pan ordynator reagował tekstami typu: "każdą babę boli w ciąży" i tak od usg do badania bHCG! Dr. Błaszczak był pierwszą osobą, którą zainteresowała się moim przypadkiem!!! Podjął się badań, zaczął się zastanawiać i przede wszystkim REAGOWAĆ! Interesował się mną też dr. Orzeł ale niestety nie miał możliwości zrobienia mi jakichkolwiek badań. Ciąże straciłam w 8 tygodniu, może dlatego że tak miało być ale może i dlatego, że od początku nie podano mi odpowiednich leków!!! Błaszczak przyszedł do szpitala jak już leżałam tydzień. Ale to nie koniec mojej historii, niestety poronienie zaczęło się kiedy na dyżurze nie był dr. Błaszczak ale inny doktor i tym o to sposobem nie zostałam dobrze wyłyżeczkowana!!! Teraz zdrowiem płace za to co się tam stało i jedyny Błaszczak, który wszystkimi siłami próbuje mi pomóc! Szpital w Mielcu to PORAŻKA!!! Nie ma lepszego lekarza w Mielcu, a o Miliku (endokrynologu mieleckim) nawet nie chce się wypowiadać bo mi go po prostu żal!!!

Ja miałam plamienia w ciąży i dopiero po wizycie u dr Błaszczaka uspokoiłam się. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i rozwiał wszelkie wątpliwości. Po wizycie u innego ginekologa wciąż odczuwałam niepokój. Nie znalazł przyczyny plamień. Polecam serdecznie każdemu:)

dobry lekarz. Ja byłam po dwóch poronieniach ( ostatnie w 5 miesiącu) dzięki niemu mam synka.Po założeniu szwu donosiłam ciążę do 8 miesiąca (prawie całą przeleżałam ale w domu )do końca nie było wiadomo jak urodzę ale na szczęście urodziłam naturalnie. Czasami troszkę bagatelizuje pewne sprawy ale ogólnie jest spoko przykro mi tylko z tego powodu że nie było go przy porodzie mimo iż miał wtedy zmianę ale polecam kobietom z problemami i po przejściach bo lepszego nie znajdziecie ja szukałam wszędzie pozdrawiam

Bez komentarza!- dobrych ginekologów w Mielcu NIE MA!!!!

Naprawdę wspaniały lekarz! Uważąm, że w 100 % spełnił moje oczekiwania i jest naprawdę godny polecenia.

Bardzo polecam tego lekarza,jest kompetentny,bardzo stara sie wytłumaczyc chorobe jest miły,cierpliwy.Na wizyte trzeba czekac długo pod gabinetem jednak warto.Podziwiam tego lekarza za zaangazowanie w prace.

Bardzo dobry ginekolog, nie umawia na wizyty telefonicznie ale to dlatego ze pacjentki ktore nie mogly przyjsc nie informowaly o tym i powstawalo zamieszanie. Warto tyle czekac, szczerze polecam tego lekarza...

najlepszy,poroniłam trzy kolejne ciąże obecna rozwija się prawidłowo jestem obecnie w 32 tygodniu, kolejki są długie ale warto czekać

Lekarz nie umawia na wizyty, dlatego bardzo długo czeka się na poczekalni, nawet do 6-7 godzin. Przyjmuje do ostatniej pacjentki, do późnych godzin nocnych. Nie jest chciwy na pieniądze. Jak się jest stałą pacjentką to nie za każdą wizytę bierze pieniądze. Po mimo tego zraziłam się do tego lekarza. Po stracie dwójki dzieci, kiedy kobieta przeżywa ogromną osobistą tragedię, lekarz powinien być oparciem. Niestety ten lekarz mnie bardzo obraził, wręcz śmiał mi się prosto w oczy. Nie będę pisała co mi powiedział, ponieważ jest to dla mnie bardzo bolesne. Po za tym nie mam nic do tego lekarza.

Jest najlepszym fachowcem w Mielcu, dzięki niemu utrzymałam ciązę

polecam lekarz ktory pamieta swoje pacjentki

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny