lekarz Grzegorz Dzik

Kardiolog

Lekarz z powołania. Bezinteresowny i konkretny. Dobry fachowiec. Szybko załatwił nietypową sprawę. Polecam

Polecam

Ordynator Grzegorz Dzik z Paks-u w Nysie. Nie znam bardziej bezdusznego i bezwzględnego lekarza. 0 empatii dla pacjenta. Wstyd, że lekarz odmawia przyjęcia na oddział pacjenta w stanie krytycznym. Czy to zawiera przysięga lekarska? Ta jedna gwiazdka to i tak za dużo Panie Ordynatorze.

Bardzo dobry lekarz, który nie tylko posiada duży zakres wiedzy i kompetencji, ale także życzliwość i uprzejmość. Walczy o pacjenta - tata lekarz ;-) Godny polecenia!!!

Polecam z czystym sumieniem doktora Dzika. Wielka osoba, rzetelny specjalista, jest to człowiek z pasją do swojej pracy. Zabiegany i zapracowany: w pracy od rana do wieczora. Ordynator, który interesuje się i wie co dolega pacjentom.... Byłam zaskoczona, że w czasie zabiegu męża podszedł do mnie i wyjaśnił: co mąż ma robione. Człowiek ma poczucie bezpieczeństwa lecząc się u ordynatora w PAKS. Cały zespół lekarzy bardzo zainteresowany i rzeczowy. POLECAM!

chciała bym się dowiedzieć czy Pan doktor przyjmuje prywatnie i ewentualnie prosić o jakieś namiary do doktora

Bardzo dobry lekarz - leczył mnie i dwóch moich pracowników (ze względu na wykonywaną pracę choroby związane z nadciśnieniem - przełożenie na serce). Niestety w styczniu 2012 roku były długie kolejki do tego Pana ale i tak udało nam się w dość krótkim okresie podjąć badania. Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolony i mogę polecić (również po konsultacjach z pracownikami) usługi tego Pana. Szczególnie w kwestiach związanych z konsultacjami. Pozdrawiam, Dawid Zalewski.

Niezwykle kompetentny,uprzejmny ze świecą szukać takich lekarzy

Niezwykle kompetentny,uprzejmny ze świecą szukać takich lekarzy

lekarz bardzo uprzejmy , podchodzi ze zrozumieniem do sytuacji chorego. wspaniały lekarz.

Moim skromnym zdaniem jest chciwy na kasę. Powyższe opinie w większości pisał sam doktor, chcąc zrobić sobie dobrą prasę. Merytorycznie też orłem nie jest. Oszczędzają na pacjentach. Ostrzegam przed nim przyszłych pacjentów.

Lekarz bardzo wnikliwy, szanujący pacjenta, skuteczny. Bardzo polecam!

Lekarz bardzo wnikliwy, szanujący pacjenta, skuteczny. Bardzo polecam!