lekarz Grzegorz Fitas

Kardiolog

100% polecam . kilka lat temu tak perfekcyjnie dobrał leki mojemu tacie ze tata poczuł się jakby miał o 20 lat mniej (tak mówił tata 💪)Ustabilizował stan zdrowia mojego taty perfekcyjnie i to Doktora zasługa że teraz Tata ma 88 lat żyje w świetnej kondycji ! Dodam ze przeszedl zawał serca i udar mózgu :) serdecznie i z całego serca Dziękuje !

Bardzo zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta. Nie bał się wypożyczyć mi do domu swój elektrokardiograf i nauczył męża jego obsługi co było ważne dla mojej choroby. Chylę czoło przed jego podejściem do pacjenta.

śmieszą mnie komentarze osób które twierdzą, że się nie zna i wiedzę ma znikomą !!! proszę uprzejmie wypieprzać do innego doktora albo jeśli wiecie że on ma znikomą wiedzę to w takim WY musicie mieć zajebistą że to wiecie !!! też wypieprzać tyle że do domu sami się leczyć !!! tyle ode mnie...ja jestem zadowolony z usług jakie świadczy dr.Fitas :-)dziękuję

Szanowny dr. Grzegorz Fitas to lekarz, któremu mozna zaufać. Co prawda nie pracuje na NFZ, ale w Starachowicach. Bardzo polecam.

Polecam .Polecił nam znajomy .Pomógł mnie i mojemu tacie.

Polecam .Polecił nam znajomy .Pomógł mnie i mojemu tacie.

Zdecydowanie polecam!Naprawdę takich lekarzy jak dr Grzegorz Fitas jest bardzo mało.Cena wizyty nie wygórowana,to tylko 100zł.Kompetentny,bardzo przychylny pacjentowi,bardzo mi pomógł.Wykwalifikowany lekarz.Naprawdę polecam nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi!!!

BRAK FACHOWOŚCI I WIEDZY ,PRACUJE W STARACHOWICACH ,PRAKTYKA W KIELCACH ,NIE POLECAM

bylem u20 lekarzy, ten lekarz mi pomogl, polecam, hubert

bylem u20 lekarzy, ten lekarz mi pomogl, polecam, hubert

odradzam usługi ,poierzchownie szybko byle zarobić pieniądze za usługę a nie profesjonalnie wykonać pracę

Bardzo kompetentny fachowiec jesli chodzi o stawianie diagnozy,mily dla pacjentow,leczę sie juz u Pana dr.Fitasa sporo czasu,bardzo mi pomógł,wyszłam z arytmi-bardzo dokładnie tlumaczy każde schorzenie-a koszt wizyty to nie wygorowana kwota bo kazdorazowo robione jest EKG-na prawdę gorąco polecam !!!!