lek. dent. Grzegorz Frąckowiak

Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. Spokojna, miła atmosferą. Lek. den przede wszystkim z wielkim sercem. Uszkodzona jedynka została szybko, idealnie naprawiona. Ząbek jak nowy. Nie ma śladu po złamaniu. Bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję.

Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna...leczę się u doktora od lat ,do pacjenta odnosi się bardzo miło lubi żartować (dzięki temu nie czuje się stresu podczas wizyty)Ogólnie SUPER ! Godny polecenia,podejmie się najtrudniejszych przypadków a nawet podpowie doradzi...cena?-zależy co jest robione...wydaje mi się że nie jest wygórowana (nie mogę porównać z innymi bo nie korzystam z innych gabinetów) Jedyna niedogodność dla mnie to że "u mnie" w okolicy jest tylko raz w tygodniu :( a do Płocka mam dość daleko...

Miła atmosfera, dokładność, dobre podejście do pacjenta po prostu godny polecenia

Bardzo godny zaufania, sympatyczny i profesjonalny :) Polecam.

Bardzo godny zaufania, sympatyczny i profesjonalny :)
Polecam.

bardzo dobry lekarz godny zaufania.znieczulenie podaje bezbolesnie a i atmosfera jest swietna nie ma odczucia ze jest sie u dentysty

To, co mnie przekonało do Pana Doktora to sposób, w jaki odnosi się do pacjentów. Jest bardzo otwarty, przyjazny i umie zażartować. Okazało się, że wizyta u dentysty czasami może jednak być przyjemna ;) Jeśli chodzi o koszt wizyty, to nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, to zależy od tego, co jest robione. Wydaje mi się, że sam przegląd jest bezpłatny, a ceny są porównywalne jak w innych gabinetach.

polecam podejmuje sie trudnych przypadkow i nie zostawia pacjenta z problemem

polecam podejmuje sie trudnych przypadkow i nie zostawia pacjenta z problemem