Grzegorz Fryc

Laryngolog

Generalnie nie polecam,lekarz może i niezły,niestety ciągle zabiegany,zalatany,widać że nie ma czasu.Umawia sie na terminy wizyt,których nie dotrzymuje,oczekiwanie na wizyte trwa w nieskończomość.Nie ogarnia swojego własnego bałaganu a jak sie wszystko na.biegu robi to i pomyłek w diagnozie coraz więcej..Dla tych co nie mają co robić i mogą siedziec w nieskońvzonośc i czekać.Ja mu już dziękuje

Lekarz z powołania, świetny fachowiec,zawsze trafi w leki ktore działają. Sympatyczny, dowcipny, wnikliwie przeprowadza wywiad, kompleksowo przebada(nie ma zbyt nowoczesnego sprzętu).Byłam bardzo chora ,gdyby nie dr Fryc to nie wiem...dał mi nr telefonu,kazał zadzwonic i powiedziec jak sie czuje, czy leki zadziałały.Gdy nie mógł odebrac tel., oddzwaniał. Inni lekarze nie potrafili mnie wyleczyć. Dr Fryc to anioł, szkoda, że jest tak mało lekarzy jak on. Polecam w 100%

lekarz godny polecenia innym pacjentom.pawdziwy czlowiek wzbudza zaufanie.wyslucha poradzi zapisze.jednymn slowem lekarz z powolania same superlatywy

Bardzo rzeczowy, skuteczny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Polecam!!!

kompetentny nie skupiajacy sie na swojej dziedzinie,wnikliwie przeprowadza wywiad,bada.

Bardzo rzetelny, kulturalny, cierpliwie odpowiadający na pytania pacjenta lekarz.Przy tym skuteczny w działaniu i z odpowiednim podejściem do dzieci. Godny polecenia

Doskonałą diagnoza, skuteczne leczenie, mimo niezbyt nowoczesnego sprzętu dobry fachowiec.

Doskonałą diagnoza, skuteczne leczenie,
mimo niezbyt nowoczesnego sprzętu dobry fachowiec.

Niezwykle kompetentny, rzeczowy. Dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Gorąco polecam!!!