dr n. med. Grzegorz Głąb

3,2
3,2

Anonim

21.11.2016

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu na wizycie,mojej koleżance uratował życie i nie zgadzam sie z tymi bzdurami wypisywanymi!!! zawsze będę Go polecała bo jest specjalistą!!!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem,

Magda

25.07.2016

Specjalista i godny polecenia lekarz. Kompleksowe podejście i ceny nie tak wysokie jakby mogło się wydawać. Polecam.

Justyna

02.02.2016

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

anonim

19.02.2015

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad
en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

biedronka

15.05.2014

Byłam u doktora Głąba, mam problemy natury onkologicznej i ktoś polecił mi właśnie Tego lekarza. Jestem BARDZO zadowolona. Jest miły i kulturalny. Wyniki cytologii i kolposkopii są podawane w trakcie wizyty. Świetny sprzęt, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do kontroli za rok bo wszystko jest ok. Więc nie rozumiem za bardzo osób, które narzekają, że zleca dodatkowe badania. Dobrze radzę dziewczyny, badajcie się, żeby nie było za późno. I po co łazicie prywatnie do lekarza skoro potem narzekacie na drogie badania. Zawsze można załatwić skierowanie w państwowej placówce.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW