dr n. med.Grzegorz Głąb

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
65 opinii

• 5

Byłam u doktora Głąba, mam problemy natury onkologicznej i ktoś polecił mi właśnie Tego lekarza. Jestem BARDZO zadowolona. Jest miły i kulturalny. Wyniki cytologii i kolposkopii są podawane w trakcie wizyty. Świetny sprzęt, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do kontroli za rok bo wszystko jest ok. Więc nie rozumiem za bardzo osób, które narzekają, że zleca dodatkowe badania. Dobrze radzę dziewczyny, badajcie się, żeby nie było za późno. I po co łazicie prywatnie do lekarza skoro potem narzekacie na drogie badania. Zawsze można załatwić skierowanie w państwowej placówce.

• 1

Niestety nastwiony na wyciąganie pieniędzy, uwielbia straszyć - na jednej wizycie zdiagnozował u mnie PCOS, HPV, zalecił drogie badania, zalecał bardzo drogie szczepienia, że niby wtedy ryzyko raka będzie mniejsze, po kilku następnych drogich badaniach okazało się że nie mam PCOS - nie wiem jakim cudem ;)

• 1

No cóż miły dla pacjentek to on niejest.Dobrym lekarzem trż nie jest.Jedyne co go wyróżnia to profesjonaalny sprzęt.Potrafi postawić dobrą diagnozę,ale leczenie to kompletne dno.

• 1

W końcu ktoś napisał prawdę o dr Głąbie, który ma nadęte ego, a jego niedowartościowanie wychodzi już na pierwszej wizycie. Nieustanne krytykowanie innych lekarzy świadczy o jego kompleksach.Przedstawia siebie, jako najwyższej klasy specjalistę, szkoda że nikt tego nie potwierdza. Ciekawe za co wyleciał ze szpitala? Leczył mnie sama nie wiem na co, zalecał badania, szczepionki po kilkaset złotych, gdy w końcu skonsultowałam swoje wyniki badań z innym lekarzem okazało się, że jego zalecenia były bezcelowe. \nastraszył mnie, że mam wirusy hpv i chciał zrobić konizację czyli skrócić szyjkę za kolejne 1.500zł, co automatycznie pozbawiłoby mnie szansy na macierzyństwo. okazało się, że to nadżerka.Ciekawa jestem kto napisał mu te kilka dobrych opinii, chyba on sam w swojej desperacji?

• 1

Trafiłam do tego konowała ze zmainanami przedrakowymi, a on zaproponował szczepionkę za 900zł, która nic nie dała, zrobił też zabieg konizacji, co było bezskuteczne i miało na celu dojenie mnie z kasy przez wiele miesięcy. przez rok wyciągnął ode mnie około 7.000zł, nie dając przy tym żadnych paragonów. Mydlił mi oczy że unikniemy operacji, bo on zna najnowsze metody leczenia wirusów HPV i jest najwyższej klasy specjalistą w tej dziedzinie, ostro przy tym krytykował innych lekarzy, którzy jego zdaniem w ogóle nie powinni wykonywać tego zawodu. Przez prawie rok leczyłam się u Głąba, jeśli można to nazwać leczeniem, a teraz zmuszona jestem usunąć wszystko, bo choroba przez ten czas poszła do przodu. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś kto poda tego konowała do sądu, bo dla niego liczy się tylko kasa.

• 1

dr Głąb jest lekarzem nastawionym na zarabianie pieniędzy i dla kasy w warunkach ambulatoryjnych jest skłonny zrobić każdy zabieg, nawet taki który powinien być robiony w warunkach szpitalnych. Miałam zrobioną biopsję na żywca bez znieczulenia, a potem miałam pojechać do domu. W drodze dostałam krwotok i znalazłam się w szpitalu. Nikomu go nie polecam

• 5

Martyna: Bardzo dobry lekarz!!!Jestem bardzo zadowolona i nie zgadzam sie z zadna negatywna opinia!Polecam!!!

• 1

Do tej pory mialam dobre zdanie,...niestety nieodpowiedzialność wobec leczenia młodej dziewczyny hormonami, bez szczegółowych badań, bez żadnego wywiadu, bez monitoringu jest karygodna... To straszna nieodpowiedzialność... Zdecydowanie nie polecam dr Głąba

• 5

Wszystko super - tylko bardzo niepunktualny, co przy cenach obowiązujących w GMW jest nieco niepoważne

• 5

Bardzo dobry lekarz. Miły, ma czas dla pacjentki. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco.Do tej pory to najlepszy lekarz-a byłam wcześniej u kilku.Polecam szczerze :)

• 5

ja jestem pacjętką dr.Głąba od kilku ładnych lat i jestem bardzo zadowolona z jego leczenia naprawde polecam

• 1

Nikomu nie polecam tego "lekarza"!!!Nazwisko ma adekwatne do tego kim jest!!! chamskie żarty,ceny wyższe niż u kolegi za to samo(byłam zmuszona pojść do dr Głąba,bo mój lekarz był na urlopie),inseminacja wykonywana bez rękawiczek!!!!znudzony,niekompetentny! omijajcie go z daleka kobietki.

• 1

Weszłam na stronę, ponieważ postanowiłam dodać swoją opinię na temat tegoż "fachowca", aby przestrzec inne dziewczyny,ale widzę, że nie muszę. Jestem zbulwersowana postawą tego lekarza. Kieruję nim wyłącznie KASA, mimo, że od wielu lat byłam jego pacjentką, w końcu przekonała się ile jest wart.Mam mięśniaka wielkości ok.10 cm w tej chwili czekam na zabieg usunięcia macicy (mam 30 pare lat). Wyhodowałam go sobie wizytami u pana doktora. Jak można go było wcześniej nie zauważyć??? Co najlepsze leczenie polegało na kuracji hormonalnej, która sprzyjała jego wzrostowi!!! O cenie wypisywanych "leków" -i pewnie profitów, którzy wszyscy z tego tytuły dostają -nie wspomnę. Masakra. Chorobe i metodę leczenia owszem tłumaczy, ale jest to jego interpretacja dla pod kątem własnej korzyści. Myśle, że Panie, które tam chodzą, zwyczajnie jeszcze nie miały okazji przekonać się o co w tym wszystkim biega, podobnie jak ja przez wiele lat.

• 1

Dewiza pana doktora kasa i wynocha. Nieuprzejmy, nie rozwiazal mojego problemu. Faktycznie rozum i moralne zasady przslania mu zysk. Pomoc znalazlam u innej sympatycznej i profesjonalnej lekarki.Ja odradzam. Lepiej wydac pieniadze gdzie indziej a efekt jest lepszy. ODRADZAM PANIOM TEGO LEKARZA!!!

• 1

Szkoda, ze nie ogladalam tej strony wczesniej.Potwrdzam opinie poprzedniczek. Moja sytuacja z HPV jak poprzedniej Pani.

• 1

Zgadzam si€ ze wszystkimi Paniami zle oceniajcymi dr Glaba i to nie w zakresie tzw poczucia humoru jak pisze poprzedniczka a braku profesjonalizmu. Mnie nie pomogl. Pomoc znalazlam u innego lekarza. Pan doktor mimo autoreklamy niewiele wie ale sprzedawac sie potrafi.Odradzam paniom wizyty u niego.

• 5

Ja osobiście drogie Panie idąc do lekarza oczekuje diagnozy i profesjonalizmu. Od pogaduszek i miłego spędzania czasu mam znajomych. Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, które mi osobiście odpowiada, aczkolwiek rozumiem, że może drażnić. Nie powinno to absolutnie mieć wpływu na jego ocenę jako lekarza. Wcześniej byłam u 8 ginekologów (w tym 7 prywatnie) i każdy bagatelizował moje dolegliwości. Do dr Głąba trafiłam przez przypadek i jest to jedyny lekarz któremu ufam w 100%. Dolegliwości częściowo ustały, gdyż okazało się, że mam PCOS, a jest to choroba nieuleczalna. Wszystkim pozostałym lekarzom mogę podziękować za narażenie na bezpłodność i inne powikłania. Moim zdaniem Pan doktor naprawdę dba o pacjentki i ja osobiście wolę wydać więcej pieniędzy u niego mając pewność, że wie co robi niż wszystkim innym którzy będą udawać, że wszystko jest ok. Jak dla mnie lekarz wybitny.

• 1

Złosiłam się do tego lekarza bo policiła mi kolezanka. Rozpoznał u mnie infekcję HPV po kolposkopii i zalecił usunięcie szyjki macicy- oczywiście u siebie za duże pieniądze. Nie miałam żadnych objawów, nie uwierzyła,poszłam do innego lekarza, który pobrał mi rozmaz na obecność wirusa. Badania nie potwierdziły infekcji. Lekarz u którego się konsultowałam zaproponował mi konsultacyjną kolposkopię w Krakowie. I tam również nikt nie widział żadnej choroby u mnie. Zaoszczędziłam pieniądze a przede wszystkim narząd. jak widać głąb widzi problem gzie go nie ma i liczy na pieniądze a z innych komentarzy tam gdzie problem jest- pozostaje niezauważony. OSTRZEGAM WAS przed tym lekarzem!!!

• 1

Zdecydowanie nie polecam. Była u niego na wizycie około 2004r. i gdyby wtedy można by było zasięgnąć takich opinii, to w życiu bym do niego nie poszła. Łączny koszt leczenia u "PANA DOKTORA" to około 600 zł. Miałam wtedy 20 lat, wirusa HPV, miałam wymrażane "pseudo-brodawki" - wyłam z bólu (!) i badanie kolposkopowe, które wykazało początki nowotworu. Baaa, to jeszcze nic. Namówiłam też mojego chłopaka na wizytę. Okazało się, że on też "miał" HPV. "Pan doktor też go wymroził". To kosztowało około 200 zł. Oboje cierpieliśmy. Jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Te "brodawki" o których mówił Pan doktor, wcale nie zeszły po zabiegu, a inni lekarze mówili, że to zwykłe gruczoły znajdujące się w okolicach intymnych. Naciągnął nas na pieniądze. Szkoda tylko, że niesmak pozostał. P.S. Powiedział mi, że to skutek posiadania wielu partnerów. A ja pół roku wcześniej rozpoczęłam współżycie z moim pierwszym chłopakiem. To co? Całe moje życie było do tej pory fikcją????

• 1

Nigdy więcej tego lekarza ani kliniki gdzie pracuje dr Głąb GMW na Obrońców Stalingradu w Opolu.Nie dość że nie punktualny to jego diagnozy nie są trafne.Wizyta droga a jej czas to 5 min. Bez wgłębienia się i zrobienia specjalistycznych badań stwierdził HPV, którego nie ma. Widzę, że nie u mnie jednej były takie błędne diagnozy,ale na szczęście po konsultacji i przeprowadzeniu badania DNA wirusa, oczywiście u INNEGO LEKARZA,sytuacja się wyjaśniła. Nie wiem czy Pan Głąb zagląda czasami na takie fora, pewnie nie bo myśli że jest najlepszy, ale mógł by się dużo dowiedzieć co pacjentki myślą o nim i jego kompetencjach. Dlatego dla Pań czytających te wypowiedzi POWAŻNIE SIĘ ZASTANÓWCIE ZANIM DO NIEGO TRAFICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Trafiłam na doktora Głąba przez przypadek, wczesniej leczylam sie u dotora bilskiego. Co sie okazało? ze doktor Bilski pomimo niepokojacych wynikow nic nie robil. Doktor Głąb odrazu zlecił mi wszelkie badania, ktore wykryły nieprawidłowości, juz niestety daleko rozwinięte. Po niespełna roku leczenia jestem w 16 tyg ciąży i oczekuję zdrowiutkiego dzidziusia :)

• 1

chodziłam do tego pana regularnie, robił mi cytologię i kolposkopię. Ostatnio w marcu. Jak to się stało że mam raka szyjki macicy z przerzutami?. Ostrzegam Was wszystki8e Panie przed tym konowałem. Teraz jestem po operacji i muszę się dalej leczyć. Nie dajcie się zwieść reklamie.To lekarz pozbawiony zasad moralnych i wiedzy. Zależy mu tylko na kasie!!!

• 1

Zdecydowanie odradzam tego konowała. Moja żona chodziła do tego człowieka od 2008. Twierdził, że wszystko jest ok a dziś się okazało, że macica jest do usunięcia bo zdiagnozowano u żony tak olbrzymie mięśniaki, że kwalifikują macicę do usunięcia. Ginekolog, który badał żonę aż się za głowę złapał, że Głąb tak lekko podchodzi do badań. Dodatkowo nie bada piersi i również wykryto guzek na piersi. Jesteśmy już po mammografi i czekamy na wynik. Ostrzegam przed tym lekarzem, pieniądze przesłoniły mu rozsądek. U żony również wykrył HPV, a stwierdzic to można jedynie wysyłając badanie do Szczecina. Ten człowiek to jakieś nieporozumienie, jeśli zależy wam na własnym zdrowiu omijajcie go z daleka.

• 5

Co tu dużo mówić - bardzo dobry lekarz i ceniony w środowisku lekarzy. Moja lekarka jak nie potrafiła poradzić sobie z moim problemem odesłała mnie to Dr Głąba. Do dziś jestem jego pacjentką i uważam, że to kompetentny lekarz. Teraz chodzę już tylko profilaktycznie...

• 3

dziewczyny błagam podajcie mi aktualny adress doktora, wiem ze nie przyjmuje juz na 1maja. to dla mnie bardzo wazne pomóżcie!!!

• 1

bylam na wizycie u tego lekarza 3 tygodnie temu. stwierdzil u mnie jakas zmiane nazywajac ja zmana onkogenna bez zastanowienia. samo badanie trwalo 5 min . odpowiedzi na zadawane mi pytania byly krotkie i bez sensu raczej skupiajace sie na obrazaniu innych lekarzy i mowieniu o ich niekompetencji i wychwalaniu siebie jaki to on nie jest dobry i nowoczesny. sam uznal ze cytologie to robilo sie 50 lat temu a teraz to ona nie ma znaczenia...oczywiscie zapisal mnie na badanie na wizyte i na badanie co razem mialo wyniesc ladna sume pieniedzy, ja jednak zdecydowalam sie na wizyte potwierdzajaca u innego lekarza. okazalo sie ze nie mam raka, nie mam nawet hpv, i to co niby bylo zmiana okazalo sie nadrzerka.nie polecam, nie mily nie uprzejmy i tylko nastawiony na pieniadze!!! po prostu glab. i konowal.

• 5

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam kontakt. Świetny specjalista. Nikt nigdy nie wytłumaczył mi tak dobrze na czym polega cytologia, rak szyjki, zakażenie HPV czy PCOS. Trudno nazwać zachowanie pana doktora "specyficznym", jak to niektóre panie czynią. Byłam u wielu ginekologów, nawet profesorów, żaden z nich nie był w stanie powiedzieć na co jestem chora, ale rzeczywiście uprzejmi byli aż do bólu. Robili cytologię, brali kasę i wysyłali do domu. Jeżeli panie szukają "miłych" ginekologów, to takich jest wielu, ale prawie żaden nie posiada do tego współmiernej wiedzy na temat dziedziny, którą praktykuje. Ja osobiście nie spotkałam lepszego ginekologa od pana doktora Głąba. Dziękuję za czas, tłumaczenia i za precyzyjną diagnostykę. Polecam z czystym sumieniem.

• 5

Jestem pacjentką dr Głąba od 13 lat.Powiem jedno-może i jest specyficzny ale to na prawde nie ma znaczenia kiedy ktoś potrzebuje pomocy -bo wcześniej czy później i tak wszystkie kobiety lądują u niego.potrafi wyleczyć skutecznie i na długo.Szczerze polecam!!i warto raz na rok dać 150 zł za wizytę a żałować kasy na zdrowie!!!pzdr

• 5

poczucie humoru lub brak, w tym przypadku ewidentnie u pacjentek nie powinien być oceną fachu. w 100% kompetentna osoba. miałam styczność z innymi lekarzami i zdecydowanie na całe życie zostanę u tego lekarza, gdyż zależy mi na moim zdrowiu, a nie na 'śmiechach chichach' i usłyszeniu tego co chcę, chodzi o stan naszego zdrowia! czyż nie?

• 1

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi przedmówczyni z 20 stycznia 2011 r., która wdzięczna jest dr. Głąbowi za wykrycie problemu, którego inni lekarze nie dostrzegli. Wprawdzie nie jestem pacjentką dr Głąba i na szczęście nigdy nie byłam, to nieco o nim słyszałam. Na tzw. białej liście ginekologów za dobrych opinii nie ma, poza tym u mojej koleżanki również stwierdził nieprawidłowość w macicy i zalecił wykonanie u niego zabiegu konizacji szyjki macicy (było to jakieś 3 lata temu). Bardzo się bała i chyba to spowodowało, że poszła na konsultacje do innego lekarza, który niczego nie znalazł. Dodam, że obecnie koleżanka bez zabiegu cieszy się zarówno urokiem macierzyństwa, jak i dobrym zdrowiem. Czy więc lekarz ten ma takie niesamowite szczęście do częstego znajdywania problemowych schorzeń w macicy, których inni lekarze nie widzą, czy też żerując na niewiedzy i ufności pacjentek, po prostu je naciąga na niemałą kasę i niepotrzebne zabiegi. Jako że nie miałam z tym panem osobiście do czynienia, nie mam też prawa go oceniać, mogę tylko zaproponować, aby w przypadku zdiagnozowania tego typu dolegliwości powtórzyć badania i usłyszeć opinię innego lekarza (może w innym mieście). Bo myślę, że zanim wydamy okrągłą sumkę i pójdziemy pod nóż, warto chyba sprawdzić jeszcze raz, zwłaszcza przy takich opiniach na forum… I na koniec pytam – gdzie jest etyka lekarska?

• 1

"swoiste poczucie humoru" opisywane tu przez Panie to zwykłe chamstwo z którym się spotkałaM. Pan doktor odbierał poród mojej córki w 1997 r. Przy przebijaniu pęcherza plodowego skaleczył moją córkę w głowę- blizna pod włosami jest do dziś. Na moje pytania usłyszałam "zdarza się". To nieodpowiedzialny człowiek. Może faktycznie był pod "wpływem" bo zachowywał się dziwnie. Wcześniej byłam u niego wiele razy prywatnie. Tewraz przez przypadek weszłam na tą stronę. Nie mogłam powstrzymać się od komentarza. Od wielu znajomych słyszę że jego podejście nie zmieniło się- jest tylko droższy. Zastanówcie się panie czy warto chodzić do kogoś kto w razie problemów umywa ręce.

• 5

Pochodzę z małego miasteczka do Pana doktora trafiłam na początku grudnia 2010r. Pan doktor był miły z uwagą wysłuchał mnie i przeszedł do konkretów. Przeprowadził kolposkopię (wytłumaczył na czym polega to badanie)+ USG. Po kilku dniach zgłosiłam się na pobranie próbki na obecność wirusa HPV. Wynik był pozytywny, następny etap to pobranie wycinka. Obecnie czekam na konizacje szyjki macicy, strasznie się boję. Jak już wspomniałam pochodzę z małego miasteczka, niestety w naszym mieście nie ma lekarza godnego zaufania. Ten, który mnie prowadził nawet nie wspomniał, że można wykonać badanie DNA. Dodam, że kilka miesięcy wcześniej miałam robioną cytologię, która nic nie wykazała, moja czujność została uśpiona. Gdybym nie trafiła do Pana doktora to dalej myślałabym, że jest wszystko ok. Piszecie Panie, że jest nie miły, arogancki, że źle wyraża się o innych lekarzach. Może, co niektórzy po prostu sobie na to zasłużyli. Moim zdaniem lekarz powinien być skuteczny a cała reszta nie jest tak bardzo istotna, choć jest ważna.

• 5

Polecam pana doktora wszystkim pacjentkom , które chcą być potraktowane profesjonalnie i rzeczowo.Ja mam bardzo dobre zdanie o dr Głąbie , ponieważ już od kilku lat jestem jego pacjentką i nigdy nie spotkałam się z niewłaściwym traktowaniem. Owszem ma specyficzne poczucie humoru, ale mnie to akurat postawiło do pionu i pomogło poradzić sobie z chorobą.Jeżeli natomiast chodzi o poślizgi czasowe, to trochę wina samych pacjentek, bo sama też kiedyś poprosiłam o przyjęcie natychmiatowe i panie w rejestracji przyjęły mnie , bo wyszedł nagly problem zdrowotny. Gabinet lekarski to nie piekarnia i trzeba czasami wykazać cierpliwość, bo same możemy znależć się w sytuacji, że lekarz nie będzie już miał miejsca w terminarzu , a my będziemy potrzebowały jego pomocy i wtedy przyjmując nas poza kolejką spowoduje, że inne pacjentki będą musiały dłużej poczekać.

• 1

Zdecydowanie odradzam. Te skrajne opinie można chyba wytłumaczyć tym, że ten pan to narkoman. Za to podobno został wyrzucony ze szpitala w Opolu.

• 4

Mam pytanie, czy któraś z was miała IVF u Dr.G????????? szukam opinii????

• 1

Faktycznie zgadzam się z poprzedniczkami źleoceniającymi tego pana.

• 1

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego pana. Nieuprzejmy, agresywny. Jego "tłumaczenie" choroby polegało głównie na wypowiadaniu się negatywnie o umiejętnościach innych lekarzy a zachwalaniu siebie. Nie wzbudza zaufania. Nie chodzi o zainteresowanie chorym a o kasę i autoreklamę.

• 5

Pan doktor uratował mi życie...teraz prowadzi moją pierwszą ciążę. Jak dla mnie najlepszy lekarz! Szczerze mogę go polecić:)

• 5

Miałam problemy z hormonami, żaden lekarz nie potrafil mi pomóc. Wystarczyła wizyta u dr. Głąba i już sie wszystko unormowało. Naprawde polecam

• 1

panie piszące komentarze miały może więcej szczęścia i trafiły na lepszy dzień doktora. Dla mnie nieuprzejmy, wypowiadający chamskie uwagi na temat innych lekarzy, nie rozwiązał mojego problemu, który bez trudu załatwiłam u innego lekarza. Nigdy więcej tam nie pójdę. Przereklamowany- kto pisze te dobre komentarze?

• 5

To bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę z dziedziny ginekologi i położnictwa. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

• 5

Uprzejmy, uśmiechnięty, cierpliwy, kompetentny. Po zdiagnozowaniu mnie, wszystko wytłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania, po czym wyjaśnił mi szczegółowo metody leczenia. Serdecznie polecam wizytę u tego lekarza.

• 4

napewno jest specjalistą w swojej dziedzinie ma dużą wiedzę ale to fakt nie zawsze potrafi ją przekazać we właściwy sposób; ma specyficzne poczucie humoru co może drażnić;prowadził mi moją pierwszą ciążę i byłam z niego bardzo zadowolona podejrzewam że kolejną też będę kontrolować u niego, a co do " poślizgów" czasowych to miłe panie same jesteśmy sobie trochę winne bo wizyta "pasuje nam tylko popołudniu i tylko do niego" a godzina ma tylko 60 minut...

• 4

uważam że posiada ogromną wiedzę,ale uważa że kobiety powinne posiadać podstawowe wiadomości ,chodzę do niego 2 lata ,chorobę napewno tłumaczy ,tylko my chyba za mało zadajemy pytań, tak podchodząc z mojego punktu widzenia zależy od jego dobrego lub złego dnia ,przecierz wszyscy jesteśmy tylko ludzmi my też jako pacjenci mamy te złe dni tkz.chandre .

• 5

Polecam. Zdecydowanie najlepszy lekarz w Opolu.

• 5

Kiedy popatrzyłam na komentarze Pań to aż trudno uwierzyć,że mówimy o tej samej osobie.Ja miałam przyjemność Pana dr.Głąba poznać od tej lepszej strony i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza na innego. Każdy z Nas ma inne wymagania,ale to nie znaczy ŻE MOŻNA DOGODZIĆ WSZYSTKIM PANIOM :) Miłego dnia Życzę i więcej optymizmu ;)

• 5

Zdecydowanie polecam. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego.

• 1

Nazwisko mówi za siebie.Zdecydowanie nie polecam!!! Diagnoza postawiona przez niego była niezgodna,chodziło tylko o kupienie szczepionki w polecanej przez niego aptece(koszt tej szczepionki to w sumie 1500 zł).

• 5

Zdecydowanie polecam, kompetentny. Kulturalny i z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Wszystko mi wytłumaczył, ale nie przestraszył.

• 2

lekarz profesjonalny, to fakt. Ale podejścia do pacjentki nie ma. Dosyć niemiło daje odczuć, że to on jest madrym lekarzem i na wwszystkim się zna. Nawet nie tłumaczy swojego sposobu leczenia i przyjmuje innego zdania pacjentki. Traci na tym dużo. Ja się przeniosłam od niego. Bo wiedz to nie wszystko.

• 1

WIELKI NEGATYW OSOBA KOMPLETNIE NIE KOMPETENTNA.

• 1

Był nieuprzejmy, arogancki i niemiły pod koniec wizyty. Jak czegoś nie zrozumiałam, to odpowiadał w sposób niekulturalny. Nigdy już do niego nie poszłam.

• 5

W skrócie: polecam! Ogromna kompetencja i pełen profesjonalizm!

• 5

Witam, Odwiedziłam dr Głąba jakiś czas temu, muszę powiedzieć że dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta: kulturalny, miły, kompetentny lekarz. Byłam na konsultacji odnośnie wirusa HPV na każde pytanie odpowiedział, zobrazował i wytłumaczył jak laikowi. Wykonał kolposkopie + USG. Wizyta trwała ok. 40 min. więc raczej się nie spieszył...Jak najbardziej polecam...

• 5

Zdecydowanie POLECAM dr Głąba :-) Prowadził moje dwie ciąże, zawsze kulturalny i miły a co najważniejsze ZNAJĄCY się na tym co robi.

• 5

na wizyte trzeba bardzo dlugo czekac i jest dosc drogi, ale sie oplaca. Wszystko szczegolowo omowi i doradzi.

• 2

Nieuprzejmy, niecierpliwy, niechętnie i w obraźliwy sposób odpowiadał na pytania. W gabinecie prywatnym i za takie pieniądze oczekuję innego traktowania.

• 5

bez zbednych komentarzy - konkretna pomoc i profesjonalizm, w Opolu polecam tylko tego lekarza :-)

• 5

bardzo jestem zadowolona z wizyty u doktora. Jest bardzo kompetentny i pomógł mi rozwiać wszystkie moje wątpliwości w związku z nieprawidłowym wynikiem cytologii.Poprzez badanie DNA upwenił mnie w tym ,że wszystko jest okej. Dostałam drugie życie

• 4

Mialam okazje byc w gabinecie dr Glaba na zabiegu z uspaniem.Bylam bardzo zdenerwowana, wiec nie zwracalam uwagi na szczegoly typu czy pan dr sie usmiecha czy moze nie.bylo przy mnie dwoch lekarzy, anestezjolog i pielegniarka.Wszyscy naprawde na szostke z wykrzyknikiem.Rewelacyjna obsluga i podejscie do pacjenta.Od samego wejscia pelen profesjonalizm, serdecznie polecam.

• 4

jest niekiedy humorzysty niekiedy a niekiedy mily zyczliwy,fachowy

• 1

Lekceważące podejscie do pacjenta , znudzony , najlepiej zapłać i spadaj !

• 4

co do dr Głąba widac ze ma on duza wiedze w tym co wykonuje ale niestety jego bezpośredniość jest dosc odzrzucajaca:(

• 5

W gabinecie jest videokolposkop -bardzo ważny aparat w diagnostyce ginekologicznej. Cytologia na miejscu z wynikiem włącznie .Kiedy najbardziej tego potrzebowałam pan doktor był jedynym lekarzem , który powiedział mi że będzie dobrze .....i nie narzekam jak narazie . Polecam każdej kobiecie zmagającej się z hpv i rakiem szyjki .

• 1

Nieuprzejmy, pośpieszny, zainteresowany kasą.

Gdzie przyjmuję

50,663328917,92737250 77 453 81 66
    gmwopole@op.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat