dr n. med. Grzegorz Głąb

3,2
3,1

Justyna

02.02.2016

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

30.01.2011

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi przedmówczyni z 20 stycznia 2011 r., która wdzięczna jest dr. Głąbowi za wykrycie problemu, którego inni lekarze nie dostrzegli. Wprawdzie nie jestem pacjentką dr Głąba i na szczęście nigdy nie byłam, to nieco o nim słyszałam. Na tzw. białej liście ginekologów za dobrych opinii nie ma, poza tym u mojej koleżanki również stwierdził nieprawidłowość w macicy i zalecił wykonanie u niego zabiegu konizacji szyjki macicy (było to jakieś 3 lata temu). Bardzo się bała i chyba to spowodowało, że poszła na konsultacje do innego lekarza, który niczego nie znalazł. Dodam, że obecnie koleżanka bez zabiegu cieszy się zarówno urokiem macierzyństwa, jak i dobrym zdrowiem. Czy więc lekarz ten ma takie niesamowite szczęście do częstego znajdywania problemowych schorzeń w macicy, których inni lekarze nie widzą, czy też żerując na niewiedzy i ufności pacjentek, po prostu je naciąga na niemałą kasę i niepotrzebne zabiegi. Jako że nie miałam z tym panem osobiście do czynienia, nie mam też prawa go oceniać, mogę tylko zaproponować, aby w przypadku zdiagnozowania tego typu dolegliwości powtórzyć badania i usłyszeć opinię innego lekarza (może w innym mieście). Bo myślę, że zanim wydamy okrągłą sumkę i pójdziemy pod nóż, warto chyba sprawdzić jeszcze raz, zwłaszcza przy takich opiniach na forum… I na koniec pytam – gdzie jest etyka lekarska?

14.04.2014

Niestety nastwiony na wyciąganie pieniędzy, uwielbia straszyć - na jednej wizycie zdiagnozował u mnie PCOS, HPV, zalecił drogie badania, zalecał bardzo drogie szczepienia, że niby wtedy ryzyko raka będzie mniejsze, po kilku następnych drogich badaniach okazało się że nie mam PCOS - nie wiem jakim cudem ;)

03.09.2011

Dewiza pana doktora kasa i wynocha. Nieuprzejmy, nie rozwiazal mojego problemu. Faktycznie rozum i moralne zasady przslania mu zysk. Pomoc znalazlam u innej sympatycznej i profesjonalnej lekarki.Ja odradzam. Lepiej wydac pieniadze gdzie indziej a efekt jest lepszy. ODRADZAM PANIOM TEGO LEKARZA!!!

18.08.2011

Zdecydowanie nie polecam. Była u niego na wizycie około 2004r. i gdyby wtedy można by było zasięgnąć takich opinii, to w życiu bym do niego nie poszła. Łączny koszt leczenia u "PANA DOKTORA" to około 600 zł. Miałam wtedy 20 lat, wirusa HPV, miałam wymrażane ...

Łączny koszt leczenia u "PANA DOKTORA" to około 600 zł. Miałam wtedy 20 lat, wirusa HPV, miałam wymrażane "pseudo-brodawki" - wyłam z bólu (!) i badanie kolposkopowe, które wykazało początki nowotworu.
Baaa, to jeszcze nic. Namówiłam też mojego chłopaka na wizytę. Okazało się, że on też "miał" HPV. "Pan doktor też go wymroził". To kosztowało około 200 zł. Oboje cierpieliśmy. Jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
Te "brodawki" o których mówił Pan doktor, wcale nie zeszły po zabiegu, a inni lekarze mówili, że to zwykłe gruczoły znajdujące się w okolicach intymnych.
Naciągnął nas na pieniądze. Szkoda tylko, że niesmak pozostał.

P.S. Powiedział mi, że to skutek posiadania wielu partnerów. A ja pół roku wcześniej rozpoczęłam współżycie z moim pierwszym chłopakiem. To co? Całe moje życie było do tej pory fikcją????

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW