dr n. med. Grzegorz Głąb

3,2
3,1

Justyna

02.02.2016

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

anonim

19.02.2015

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad
en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

biedronka

15.05.2014

Byłam u doktora Głąba, mam problemy natury onkologicznej i ktoś polecił mi właśnie Tego lekarza. Jestem BARDZO zadowolona. Jest miły i kulturalny. Wyniki cytologii i kolposkopii są podawane w trakcie wizyty. Świetny sprzęt, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do kontroli za rok bo wszystko jest ok. Więc nie rozumiem za bardzo osób, które narzekają, że zleca dodatkowe badania. Dobrze radzę dziewczyny, badajcie się, żeby nie było za późno. I po co łazicie prywatnie do lekarza skoro potem narzekacie na drogie badania. Zawsze można załatwić skierowanie w państwowej placówce.

Anonim

14.04.2014

Niestety nastwiony na wyciąganie pieniędzy, uwielbia straszyć - na jednej wizycie zdiagnozował u mnie PCOS, HPV, zalecił drogie badania, zalecał bardzo drogie szczepienia, że niby wtedy ryzyko raka będzie mniejsze, po kilku następnych drogich badaniach okazało się że nie mam PCOS - nie wiem jakim cudem ;)

Kasia

15.10.2013

No cóż miły dla pacjentek to on niejest.Dobrym lekarzem trż nie jest.Jedyne co go wyróżnia to profesjonaalny sprzęt.Potrafi postawić dobrą diagnozę,ale leczenie to kompletne dno.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW