lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Szkoda, że opinie nieprzychylne są kasowane!!! Nie polecam profesora i jego szpitala. Szkoda, że nie można cofnąć czasu. Omijać szerokim łukiem!!!

Polecam serdecznie profesora. Bardzo miły człowiek z wielką wiedzą i wielkim sercem. Otwarty na drugiego człowieka. Opiekował się mężem przez trzy lata. W ostatnim bardzo ciężkim okresie... Walczył o męża do końca. Bardzo dziękuję za opiekę nad Tomkiem całemu zespołowi z Katowic. Izabela Kijowska

Bardzo dziękuję za opiekę nad Tomkiem całemu zespołowi z Katowic.
Izabela Kijowska

Jestem 9 lat po leczeniu chłoniaka typu DLBCL u profesora Helbiga. Żyję i bardzo dużo zawdzięczam profesorowi. Jego zaangażowanie,pomoc, prowadzenie, szybka diagnoza sprawiły,że mogę to dziś napisać. Przez całe leczenie czułam się zaopiekowana. Jego profesjonalozm i dobre, konkretne podejście do pacjenta pomogły mi przetrwać ten trudny czas. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.

Wspaniały lekarz i człowiek wraz z całym swoim wspaniałym zespołem, który wie jak leczyć i chce wyleczyć. Są to naprawdę bardzo ciężkie przypadki, ludzie chorzy naprawdę strasznie cierpią. Moja siostra przez to przeszła, natomiast ja byłam dawcą komórek macierzystych i mogłam to z boku obserwować. Podziękowanie i szacunek dla Pana Profesora i całego Zespołu

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia polecam Pana Profesora jako bardzo dobrego specjalistę miły uprzejmy odpowie na każde pytanie opowie o leczeniu i zawsze służy pomocą

Lekarz z powołania.Dziekuje Bogu że z żoną podczas jej choroby trafiliśmy pod skrzydła Pana Profesora .

Świetny lekarz, niesamowite podejście do pacjenta, wszystko cierpliwie tłumaczy, patrzy na problem i chorobę globalnie, dokładnie wszystko analizując. Polecam tego specjalistę.

Czytając powyższe opnie. Zgodzę się z tym, że jest bezpośredni a jaki ma być lekarz, owijać wszystko w bawełnę. Kiedy po 3 tyg badań i bezradoności innych lekarzy trafiłam na profesora miałam podejrzenie białaczki, po badaniach okazało się, że jest to chłoniak. Chłoniak okazało się na tyle odporny na różnego rodzaju chemię, że jedynym wyjściem był przeszczep szpiku. Tak to profesor przekazywał mi najgorsze informacje choć miałam lekarzy prowadzących. W każdej takiej sytuacji proponowano wsparcie psychologiczne, ja nie korzystałam choć leczenie nie było łatwe, ale zawsze mogłam. Kiedy miałam pytania zawsze dostawałam szczegółowe odpowiedzi. Dzisiej jestem 2 lata po przeszczepie szpiku i to właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu profesora żyję.

Jeśli można wyrazić słowami wdzięczność to pod adresem P.Profesora-Dziekuje.W trudnych chwilach gdy szukamy ratunku dla bliskiej osoby wszystko jest bardzo trudne_jestesmy w połowie drogi i już jest łatwiej.

Złoty człowiek z ogromną wiedzą. Odpowie na każde pytanie i wytłumaczy etapy leczenia. Realista, jest choroba, trzeba leczyć. Dziękuję za ocalenie życia!