dr n. med. Grzegorz Herbut

Stomatolog, Protetyk

Zdecydowanie polecam. Trafiłam do doktora Herbuta już jakiś czas temu i to był stzrał w dziesiatkę. Poprawił to, co zepsuli mi inni dentyści.

Dawno nie spotkałem tak rewelacyjnego stomatologa. Pan dr Grzegorz Herbut to światowej klasy specjalista. Po spotkaniu z nim jestem pewien, że nikt w Krakowie nie zna się tak jak on na stomatologii. Polecam. Miło, skutecznie i bez bólu.

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że ów lekarz pozbawił mnie lęku przed dentystą. A zaczęliśmy naprawdę z grubej rury, bo leczeniem kanałowym. dodam, że wcześniej nie byłem u dentysty tak z 10 lat. Tereaz nie mam z tym problemu i wybieram się po implanty - niestety:) ale tak to jest, jak się nie trafi we wlaściwe ręce wcześniej...

Polecam w 100%. Z mojego bogatego doświadczenia z różnymi dentystami oceniam Pana doktora na pięć plus. Wyleczył chroniczne zapalenie dziąseł w ciągu jednej wizyty, a inni męczyli mnie laserami. No i najważniejsze: mosty i korony idealne. Poza tym świetny człowiek.

Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w worku pokutnym niczym syn marnotrawny. A mały minusik za to, że dał się przekonać do jednego rozwiązania ( nie połączenia dwóch zębów mostem), które nie wyszło mi na dobre. A ja się przecież na tym nie znam. Gdyby od razu spacyfikował moje pomysły lepiej bym na tym wyszła. Ale ogólnie piątka z plusem. Polecę każdemu.

Znam doktora z innej kliniki, i wszystko jest wporzadku do czasu kiedy pacjet jest zadowolony,i niezgłasza żadnych zastrzeżeń.W moim przypadku tak bylo gdyz w efekcie koncowym koronki byly krzywo założone.Pan doktor na wizycie ktorej to złosilam powiedział'ze przesadzam i wyolbrzymiam problem'. Byly to przednie zęby!.naszczescie wlasciciele kliniki sa inni i uznali moja reklamacje,i niepozwolili juz uczestniczyc doktorowi HERBUTOWI!!!!!

Genialny człowiek, fachowiec jakich na prawdę mało. Miła atmosfera, rewelacyjne podejście. Po pierwszej wizycie kompletny brak stresu chociaż wcześniej mdlałem na widok fotela dentystycznego. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Ząb który był absolutnie do wyrwania - żaden dentysta nie podejmował się jego leczenia, Pan Grzegorz Herbut bez żadnych problemów uratował go i trzyma się bezboleśnie kolejny rok. Gorąco polecam!

Prawdziwy fachowiec i świetny człowiek.

Prawdziwy fachowiec i świetny człowiek.

Pełen profesjonalizm, bardzo miły i rzeczowy, wzbudza pełne zaufanie i wytwarza miła i sympatyczną atmosferę na wizycie, pełen komfort psychiczny, zdecydowanie polecam innym