lek. dent. Grzegorz Hruboń

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia. W razie potrzeby kontroli/rewizyty znajduje czas i sumiennie dba o pacjenta. Wszystko to w połączeniu z dobrze wyposażonym gabinetem daje poczucie komfortu i bycia dobrze zaopiekowanym. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!

Dziękuję Panu doktorowi za to,że bez namysłu przyjął mnie i poświęcił swój wolny czas w dzień wolny od pracy,tym bardziej że w całodobowej pomocy dentystycznej w Zielonej Górze nie chciano mi pomóc.Jestem głęboko wdzięczna za uzyskaną pomoc.Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta i naprawdę duża wiedza i złote ręce cechują Pana doktora.Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu.Pan doktor jest super dentysta.

czlowiek aniol, przemily... niesamowite poklady cierpliwosci i dokladosci. zawsze po ludzku doradzi. polecam:)

Potrzebowalam pilnie pomocy wieczorem, Pan Doktor przyjal mnie bezproblemowo, fachowo rozwiazal moj problem, byl przy tym bardzo uprzejmy pomimo pozniej pory. Bardzo dziekuje! Polecam wszystkim! Mily i sympatyczny czlowiek:)

Kompetentny lekarz... z sercem na dłoni... widac ze z powolaniem a nie tylko z cennikiem, jak reszta w Lubsku. Wszystko wytlumaczy, odpowie na każde pytanie, nawet na smsa... polecam wszystkim! Takich lekarzy że świecą szukac!!!

A ja muszę nie zgodzić się z poprzednią opinia. Bylam już kilka razy u Pana doktora i zawsze panował ład i porządek, a na dodatek jako jedyny w mieście doktor ma odpowiednie podejście i uprzejmość. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni leczenie. Polecam wszystkim

Byłam bo wypadła mi plomba i szybko chciałam znaleźć wolnego dentystę, u Pana Dr umówiłam sie już na następny dzien. Jednak widok brudu na podłodze, na fotelu jakieś plamki czy coś podobnego w koszyczku gdzie wypłukuję sie pozostałości leżały zakrwawione waciki po poprzednim pacjencie!!! masakra myślałam że tam zwymiotuje jak to zobaczyłam. Zaczęłam sie zastanawiać czy wiertła wymienił, po poprzedniej osobie brrr, sama myśl mnie przeraża. Jako osoba miły i sympatyczny, dokładnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się jednak wszechobecny bałagan i brud odrzuca po pierwszej wizycie. Nie polecam